Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) ceia


ceia
őstag

Jó cikk, felüdülést jelent a high end gépekkel és alkatrészekkel foglalkozó cikkek özönében! Bizony, régen nyugisabb idők voltak, könnyebb volt "érteni" a számítógépekhez, számítástechnikához. Ma már nem is követem a fejlődést olyan lelkesen, mert túl gyorsan változnak a dolgok, fél év alatt avulnak el alkatrészek. A kellemes galoppozásból őrült vágta lett - inkább csak akkor nézek utána a dolgoknak, ha vennem kell valamit :B
Nekem is van még egy P2-es gépem bedobozolva a kamrában. Kb. egy évig azt használtam, két dual core gép között!! De visszagondolva, nem is volt olyan vészes.. Én ingyen raktam össze két rossz gépből. 450MHz-es cerka, 160Mb rammal, 4.3GB vinyó, és Voodoo1!! társkártya egy S3 Virge mellett :DDD És ezen játszottam 3D játékokat is: NFS3, TR3, Midtown Madness, Driver, Quake2.. meg emulátoroztam (Amiga, C64, SNES) és.. ment rajta a net is! Igaz, javascriptet el lehetett felejteni, youtube videót is, de cikkeket olvasni, levelezni, tv-műsort megnézni, fórumozni azért lehetett vele. Aztán amikor végre rendelhettem egy új gépet az ipontól, azt hittem megőszülök, mire összehoztam, olyan brutális az oldaluk egy ilyen kis gépnek - de a kis P2-es valahogy csak összehozta azt is :R

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.