Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pmheros


pmheros
senior tag

anno drágán beszerzett P4 -esem ma is üzemben van, bizony van amire még elmegy a teljesítménye. Mondjuk az procim HT -s, a lapom se a leggagyibb fajta, mert már akkor gigabites lan és sata került rá (az északi vezérlőhídja 865P), amik ha csak kicsit is de gördülékenyebbé teszik a rendszert.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Kéremszépen így kell 10ezerből gémer gépet összerakni, fülei Lanparty-ra abszolút megfelel :R

(#3) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Jó cikk, sokan lenézik ezeket a gépeket pedig....
Nem is olyan rég én is hasonló projektben voltam. Muteréknak raktam össze gépet.
1.8Ghz p4+alaplap+512mb ram+20gb hdd 4k, itthon volt ház+táp, meg a régi samsung 796mb, meg találtam még egy gef. 2. mx200-at is. Odd is volt, így kész is volt a gépecske. :)
Xp hasít rajta. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4) iMaverick


iMaverick
addikt

Nálunk is ez van, mindenkinek kellett gép a családban, csak pénzt ne kelljen rá költeni... Úgyhogy ment is az Apró böngészése ezerrel. Végülis 3 db. 2.8-as HT-s P4-es gép lett összerakva. A memória 1-2GB, a VGA-t meg mindíg attól tettem függővé, hogy mire lesz használva a masina.

Apámnak, aki Firefox és Office felhasználó (na jó, meg filmeket néz) elég volt egy a cikkben is mutatott Radeon 9200SE is. A nővéreméknek és a bátyámnak egy-egy 9550 és 9600Pro-s Radeon ment.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5) dave666


dave666
aktív tag

Jó kis konfig 10000Ft-ból :R
Mindig is azt mondtam, mindenki olyan gépet építsen amire éppen kell, vagy amennyi pénze van :)

Dave666

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Cégeknél a s478 P4-eket már nem kezdik lecserélni, hanem erősen cserélik... otthonra meg teljesen jól elmennek még.

Amúgy ja, egy durvább P3 is használható, ha okos az ember, és főleg, ha nem játszik.
Winnyózból XP szépen megy rajtuk, ha van benne elég RAM, Linuxok meg teljesen jól (de Xubutu helyett inkább Lubuntu, kevesebb RAM igényű).
Meg persze nem kell egy fullos gép teljesítményét várni ezektől, használjunk mindent arra, amire való.

Anyámnak is tökéletes az Athlon2000+ (2600+-ra húzva :) ) , és a Lubuntu, persze jóféle lapban, SATA winyóval, a sebességre nem panaszkodik.

Egyébként a venti kattogása nem kifogás, olajat neki, és nem fog zörögni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) atom87 válasza hcl (#6) üzenetére


atom87
aktív tag

Én a hegyre :DDD raktam össze itthon talált kacatokból zenegépet: egy agyon integrált Mercury alaplap + 1,8GHz P4 + 512MB RAM kombóból. Tökéletes oda.

Kawasaki z1000

(#8) nightmare13


nightmare13
senior tag

Hát ha valaki figyeli a termékeim, olcsóbban is megúszhatja néhanapján :) Most adtam ezt el ennyiért, itt hardverapron soha senki nem vitte el.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép munka, grat! :R

(#10) nightmare13


nightmare13
senior tag

Hmm, most visszaolvasva ezt elég hülyén írtam le... Nah, ezt most javítom. Szóval először is grat, egész kellemes kis gépet raktál össze.

Másrészt azt kívántam megfogalmazni, hogy néha alaposan át kell nézni minden aukciós és hirdetési oldalt, mert egész olcsón hozzá lehet jutni cuccokhoz, ezt szerettem volna szemléltetni azzal, amit eladtam.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#11) hcl válasza atom87 (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jah, meg amúgy ha odafigyel az ember, akkor egy SFF Compaq vagy HP P3/P4 gép is kijön 10 körül, azoknak alapból nincs hangja :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Jó kis írás, szeretem az ilyen "szarból várat építős" cikkeket :DDD . (nem félreérteni!!)

Én amikor végképp ráuntam, hogy sosem férek hozzá a saját gépemhez tavaly év elején ezt raktam össze "családi gépnek". Az enyém darabokban, most is erről írok. 19.000 forintból megállt az egész cakk pakk monitorral, új billentyűzettel + új egérrel együtt.

Egy sima fehér szakadék kodegány házban van a 300w-os kodegány táp társaságában. Net + office + nyomtatás + skype megy rajta. Még egy kis ram érezhető gyorsulást hozna de lex@rom, XP-hez egyelőre jó ez így.

[ Szerkesztve ]

(#13) jobesz


jobesz
tag

aukciós oldalakon nemrég licitáltam egy 15 ös lcd re és talppal 4000 lett a vége :)néha 4-5 ért vannak 10 éves 15 colos még hangszórós monitorok

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#14) gabe_


gabe_
őstag

Nekem is figyel egy hasonló gép "másodiknak", mert a család néha lefoglalja a "nagy" gépet.

Egy P3, 733Mhz, 512Mb 133-as SDRam, 64mb-os Geforce2 Ti, 40Gb hdd, 1.44fdd, meg valami 2db dvd olvasó van még a szakadék atx házban, egy 250 Wattos táp mellett. 5000 forint nagyjából, XP-vel, MSN-re, netezni meg zenét hallgatni nekem megfelel.

Amúgy is imádok ilyen régi hardverekkel bütykölni. Középiskolás koromban, a nyálam csorgattam a hasonló konfigokért, bezzeg most megvehetem őket! :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#15) hcl válasza jobesz (#13) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

CRT-t jobb helyeken ki lehet fogni ajándékként is, 17-est :) Én pl. már nem is veszek javításra 15-ös LCD monitort :D

@ gabe_ : "Középiskolás koromban, a nyálam csorgattam a hasonló konfigokért, bezzeg most megvehetem őket! :DDD"

:C :C :R Azaz! Mondjuk amikor én középiskolás voltam, még csak P2 volt, de az is igaz, hogy egy ideje már megfizethető :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) gabe_ válasza hcl (#15) üzenetére


gabe_
őstag

Én 1996-2000 között voltam középiskolás, így elég széles spektrumot betakart ez az időszak. Régi szép idők... :O

Sovány szakácsban sose bízz!

(#17) AZ_


AZ_
csendes tag

teljesen egyet értek az íróval :)

Szerintem minél jobban kezdesz érteni a gépekhez, annál gyengébb géppel is beéred,
eszméletlenül sok jó játék van ami boldogan elmegy egy p4-en, illetve c64, dos emulátorok..

(#18) horush


horush
addikt

Én nemrég kicsit nagyobb kerettel rendelkeztem, 20k-ból kellett összerakni netezős konfigot :) Nagyon ütős lett, főleg, hogy találtam 5k-ért am3 lapot^^
lap: ECS MCP61M-M3 -5k
cpu: Sempron 140 -4k, sikerült 2 magosítani
ram: 2gb ddr3 1333mhz veritech -3k
hdd: 80gb seagate, sata -3k
odd: volt egy régi ide-s.. a win7 felment róla :)
táp: delta 200w -1,5k
ház: fehér, matx -1,5k
monitor: 17", crt 1152*864-en megy -2,5k
egér+bill: valami gemini.. Még multimédiás gombjai is vannak, 2k volt a helyi boltban
+volt egy régebbi hangszóró pár, meg egy mikrofon
összesen: 20,5k
Azt hiszem, ennyi pénzből nem lett olyan rossz, igaz, hogy fél pestet körbejártam, mire meg lett, szerencsére a ház, és a monitor itt volt a városban. De a gép nagyon hasít.. Vagyis a mozilla meg a skype, másra úgysincs használva.. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) gabe_ válasza horush (#18) üzenetére


gabe_
őstag

Ennyi pénzért ez a gép valóban ajándék...

Be is hörrentettem a kisgépemet, és ha megtalálom a Colin McRae Rally cdmet, fel is telepítem. Nosztalgiázok egy kicsit... :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#20) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem rossz, de

3k-ért már Radeon 9600-osokat is lehet találni meg 2k-ért 17"-es használható CRT-ket. Így ugyanabban az árban vagyunk.
A felbontást ilyen gépen 800x600 vagy 640x480-ra célszerű belőni. Máris sokkal jobbak azok az fps-értékek (pláne Radeon 9600-tal).

1,5k egy normálisabb házért + 200W Delta tápért kb. ajándék.

Ha hozzáraksz még esetleg ezerötöt, akkor ha mákos vagy, ki tudsz fogni 2.0 GHz körüli Cerkát valami SD-s lappal.

Optikai meghajtó nincs benne?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Nagyon jó kis gép lett, bár 10ből többet is kilehet hozni, bár az csak maga a gép. Nekem a 2500+-os barton jól teljesít és semmi pénzért nem adnám el.

Mit is kéne ide írni?

(#22) Franklin


Franklin
addikt

Hát igen, a flashes oldalak miatt már nem lehet azt mondani a gyengébb gépekre, hogy "netezni jó lesz", mert pont a net lesz vele lassú.

Skype videóhívásoknál sem elég mindig az 1 mag... sajnos.

(#23) frescho válasza Synthwave (#20) üzenetére


frescho
addikt

10k volt a hard limit. Irtam is, hogy par ezresert lehet kategoriat ugrani, de az mar 10 folott van. A 9600 a 3 melle folosleges, meg a ti4200-at sem tudja kihajtani. Apron most lattam k7s5a lapot XP 2000+-al ket ezresert. Na az siman lelepi a P3-mat.

https://frescho.hu

(#24) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Már azt hittem, sose írsz semmit. :D

Egyébként ilyen gépet haveroktól akár ingyen is össze lehet gereblyézni, jó az netezni. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) Synthwave válasza frescho (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hajtja ki, de a 9200SE-nél tuti jobb eredményt kapsz. És még mindig 10k-nál járunk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

A tizes keretből gazdálkodva rendes kis pc lett belőle film+zene+office+internetre.
Csak az a fránya flash ne fordulna elő olyan gyakran netezésnél, ami bizony még az otthoni p4 HT t is leterheli hardveres videogyorsítás hiányában.

(#27) frescho válasza Synthwave (#25) üzenetére


frescho
addikt

A hasznalt erosen lutri, most szuksegem lenne egy AM3-mas Sempronra letoleg olcson, de egy sincs. Egy honapja legalabb 5 volt az apron. Amikor en keresgeltem a ti4200-ot sikerult kifogni es azzal jott ki a 10k. Ha ahhoz hasonlitod, akkor a csokken a kulonbseg, bar a 9600 meg mindig erosebb.

https://frescho.hu

(#28) Speeedfire válasza Synthwave (#25) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

De nem 9200SE van benne hanem egy Ti4200. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#29) Rhino666


Rhino666
őstag

Egy Tualatin elég sok P4-et meggyaláz. De ahhoz ott az Athlon XP is. Végülis mindegy, csak ne P4 legyen. ;)

Fú, hogy mennyire akartam én annó Ti4200-at, csak épp nem volt rá fölös 30k-m. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#30) ceia


ceia
őstag

Jó cikk, felüdülést jelent a high end gépekkel és alkatrészekkel foglalkozó cikkek özönében! Bizony, régen nyugisabb idők voltak, könnyebb volt "érteni" a számítógépekhez, számítástechnikához. Ma már nem is követem a fejlődést olyan lelkesen, mert túl gyorsan változnak a dolgok, fél év alatt avulnak el alkatrészek. A kellemes galoppozásból őrült vágta lett - inkább csak akkor nézek utána a dolgoknak, ha vennem kell valamit :B
Nekem is van még egy P2-es gépem bedobozolva a kamrában. Kb. egy évig azt használtam, két dual core gép között!! De visszagondolva, nem is volt olyan vészes.. Én ingyen raktam össze két rossz gépből. 450MHz-es cerka, 160Mb rammal, 4.3GB vinyó, és Voodoo1!! társkártya egy S3 Virge mellett :DDD És ezen játszottam 3D játékokat is: NFS3, TR3, Midtown Madness, Driver, Quake2.. meg emulátoroztam (Amiga, C64, SNES) és.. ment rajta a net is! Igaz, javascriptet el lehetett felejteni, youtube videót is, de cikkeket olvasni, levelezni, tv-műsort megnézni, fórumozni azért lehetett vele. Aztán amikor végre rendelhettem egy új gépet az ipontól, azt hittem megőszülök, mire összehoztam, olyan brutális az oldaluk egy ilyen kis gépnek - de a kis P2-es valahogy csak összehozta azt is :R

        it's more fun to compute

(#31) kovgab


kovgab
aktív tag

:C
10k-ból vázze...

Ká Úr

(#32) PCrevRM


PCrevRM
tag

Jó estét!
Elkapott az érzés a cikk olvasása közben, tök jó gép lett ez még így is, szerintem sok örömet tud szerezni a régi technika is. (amit hiányoltam: régebbi nfs-ek is gyönyörűen mennének rajta)
Észrevétel:
"Valószínű, hogy egy AGP-s HD2400 vagy HD2600 hardveres támogatása sokat segített volna."
Nem. Semmit. A közelmúltban szaladtunk csöcsre a haverral ugyanezt gondolván. Mint kiderült, flashplayer csak a hd 4000-es szériánál kezdi a hardveres gyorsítást támogatni.. Adobe oldaláról olvastam.
DXVA kompatibilitás viszont van a 2000-esekben is, csak egy kicsit állítgatni kell a médiapléyert

We are Outcast Consensus 1

(#33) perempe válasza AZ_ (#17) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem minél jobban kezdesz érteni a gépekhez, annál gyengébb géppel is beéred.
Milyen igaz! Én csak a 720p-s, H264-es NBA meccsek miatt igénylem az E2160-at (ez is elég elavultnak számít már), egyébként elég lenne egy P4...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#34) hcl válasza Rhino666 (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A P4 egy dologra jó : télen, ha hideg van :D

Az Adobe meg amúgy tényleg bekaphassalistás már nálam is, mert szép meg jó a flash, de hogy egy P4 kategóriájú gépet kifektessen 1Gb RAM-mal, az kicsit csúnya.
Amúgy ja, sajnos már a winXP-nek is kell 1Gb RAM, ha SP3 rajta van...
Lubuntu meg elvan 256Mb-al is, és 512-vel meg már száguld, ha van alatta 1GHz körüli proci :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) Speeedfire válasza hcl (#34) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Muter 1.8-as P4-e 512MB rammal simán viszi a flash tartalmakat is. Amúgy szerintem kifejezetten jók a nortwood magos P4. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#36) Rhino666 válasza hcl (#34) üzenetére


Rhino666
őstag

Pontosan. :DDD

Adobe meg monnyonle. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#37) dízelracer válasza Speeedfire (#35) üzenetére


dízelracer
senior tag

+1

Ennek a gépnek sincs gondja vele pedig egy öreg gyenge fos.

(#38) Franklin válasza Speeedfire (#35) üzenetére


Franklin
addikt

Azért megnéznék rajta egy honfoglalo.hu-t, miközben a chat.hu-n nyitva van 4-5 privi... :-)

(#39) Speeedfire válasza Franklin (#38) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Na az a kategória ami nonszensz számomra. Tesó lány...asszem mindent elmondtam ezzel kapcsolatban. 3-4 msn ablak, fb, 4-5 jutyub, közben zene....és csodálkozik, hogy lassú a gép. Hát hogyne lenne lassú! :D
Amúgy honfoglaló közben miért kell msn-ezni? :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#40) kpal


kpal
veterán

Jó cikk. Pofás kis gép .

(#41) skydragon


skydragon
tag

grat fasza kis cikk 10k-ból simán kihozható egy p4-es masina én 2 hete barátnőmnek vettem egy 1,8-as Northwoodos vasat 6000-ért a célnak megfelelő minek vegyen az ember bika gépet ha ugyis csak alap dolgokra van használva amúgy egy 500-as p3-ason is el lehet netezgetni még divx-ekel is elboldogul max xp-t kell finomra hangolni vagy marad a Puppy Linux :D

(#42) zka67


zka67
őstag

Szigorúan csak elméletileg kérdezem. Teszemazt megőrültem és jogtiszta windows-t akarok tenni rá. Holmilyet kapok és mennyiért?

(#43) cazz


cazz
csendes tag

Jó írás, tetszett, nekem is áll a sarokban egy hasonló p3-as lanra, végszükségre.

egy hibát találtam, 4. oldal, winrar bekezdés:

A Pentium 4 hiába fut 3x akkora sebességen mégsem képes mégsem képes jelentősen meglépni.

(#44) Murphistic válasza zka67 (#42) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Létezik az XP licenszének egy fajtája, amit a "refurbished" gépekre tehet fel az adott cég, amely erre jogosítvánnyal rendelkezik. Ez egy OEM licensz lesz. Elméletileg magánszemély nem telepíthet ilyet, viszont láttam ajánlatot egy használt gépekkel foglalkozó cégnél,amely szerint ez kijátszható.
Átveszik a gépedet mintha később túl akarnának adni rajta, feltelepítik rá a Windowst (ezt feltételnek adták meg, hogy nekik kell telepíteni) és utána te visszavásárolod (Windows licensz ára+munkadíj).Ezt egy cseh cégnél láttam. Az áraik a következők:
OEM Win XP Home Edition CZ 700CZK (kb. 7700Ft)
OEM Win XP Professional CZ 1100CZK (kb. 12100Ft)

Feltételezem, hogy Magyarországon is biztos van ilyen cég, amely használt gépekkel foglalkozik és ők is meg tudják hasonlóképpen oldani.

A cég honlapja magyarul (Google Translate által elkövetett merénylet)

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#45) Murphistic válasza Murphistic (#44) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Ez van ha emlékezetből írok kommentet: Ha nem tőlük van a gép, akkor kb. 500CZK-val drágább a móka (WXPHome 1200, WXPPro 1500 CZK) és feltétel, hogy a gépen minimum egy éve legyen érvényes licenszű Microsoft operációs rendszer (Win 98, Me, 2000 például :D ). Sajnos úgy tűnik, hogy ez a program a nagyvállalati selejtezésekre van kitalálva.

Talán még a legalizációs kit járható út, bár nem tudom, hogy XP-set árulnak-e még valahol :U .

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#46) Peter789


Peter789
senior tag

javaslom kipróbálásra az XP FLP kiadást, meglepően jól elfut akár már 256 mega ramon is! lényegében véve mindent tud amit a normál kiadás

(nekem olyan hibájába sikerült belefutnom amit nem is igazán tudok összekötni a csonkítottságával - se az FT232, se a PL2303-as USB>soros adapter nem akart éledni alatta, egyszerűen inf hibát dobott és viszlát - de nem fájlt hiányolt, hanem egyéb driver hibára panaszkodott)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#47) zoltanz


zoltanz
nagyúr

S478 -ból én csak HT -sel foglalkoznék, azt is max valami bartel üzlettel. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#48) Zsiti4


Zsiti4
csendes tag

Sziasztok

Igaz nem annyira témába vág, de talán mégis megmutatja ország-ország közti különbséget.
A kukában talált (szortirozott szemétlerakás van tehát szép "tisztán" az elektronikai konténerböl) legdurvább konfigom:

AMD Athlon 64 X2 socket 939 (Ghz-re nem emléxem)
Fujitsu-Siemens (Alias MSI) alaplapban. PCI Ex
2x500GB SATA HDD külsö Raid-es keretben (HDD kibányászva továbbfelhasználva)
2GB DDR 400Mhz RAM 4x512MB modulban
DVD iró külsö Dell laptop tartozék USB
ATI Radeon X600 PCI Ex
17" LCD képernyö HP

Megszámlálhatatlan sok ház+táp, billentyü és egér. Egy rakás eredeti Windows, játék, mindenféle program. Microsoft ergonomikus billentyü + Razor gémer egér.

Szóval ha az ember nem restell leporolni, szétszerelni, guberálni csodás dolgokat lehet a kukában találni. A gyerekeknek tökéletes gépek. Sokáig éljenek a Stockholmi kukák...

[ Szerkesztve ]

(#49) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Számomra hiánypótló a cikk. Okosodtam vele. Köszönöm! :R

Használt gép összerakásánál viszont már 3x is beleestem abba a hibába, hogy 1-1 ECS alaplapra építettem a konfigokat. Többé soha! :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#50) Nowhereman válasza hcl (#6) üzenetére


Nowhereman
őstag

Mi a fene ez a nagy hardverigényeskedés?! 512MB-re még alapból fel lehet tenni a natúr gnome felületű 10.04LTS-t. Legfeljebb ha 5-6 alkalmazást futat egyszerre az ember, neki lát swappelni(kb. azon a szinten, mint az XP 3Gb rammal, vagy a win7 Dél-Korea 1 évi ram termésével...) A Compiz se olyan nagy hardverigényű, mint sokan gondolják. 128-256MB esetén már kell a Lubi...

Utánam a kondenzcsik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.