Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

LEPA tápra kiváncsi leszek ígéretesnek néz ki .D

(#2) nednez


nednez
tag

HISY nem rossz :)

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

AZ a TF mod. Nem is inkább...hanem a körülmények...

Live-Die-Respawn

(#4) scream válasza oriic (#3) üzenetére


scream
veterán

Igen, azon én is csodálkoztam. :U

(#5) Dhampir


Dhampir
félisten

Hama: hama' ide nekünk. :D

A Thai Farmers név szellemes. .)

(#6) Zoltn


Zoltn
senior tag

Mikor elkezdte hajtogatni azért pislogtam!
Nem szép, de le a kalappal a meló előtt! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#7) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Nekem a gyűrű tetszik nagyon! :C
Nem biztos, hogy megérne 42k-t de attól még jó cucc.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#8) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a hütő fűtő cucc bexarás a kínaiak megint...sok kicsi kínai lenni kreatív :C

ez a robot mod nem semmi.na ez egy modding!! :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a bányászgéphez:

mi a kék kábelek, + pcie-be való kártya riser együttes pontos neve.
állítólag létezik 4 kábeles, 16x is.
és ha lenne valami link.

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) Geller72 válasza szab.tam (#9) üzenetére


Geller72
veterán

Ez maga a riser kábel-szett. Így is lehet kapni. Van benne az alsó rész, ami a slotba megy, ez lehet ugye bármilyen, amilyen nekem kell. Aztán van az USB-s power kábel, ez - nekem például - 1m-es. És van a felső rész, ami - szintén nekem pl. - egy amolyan talpas rész, rajta egy kisebb nyákkal, valamint egy (powered esetén) külön betáppal. ehhez adnak még egy kábelt is, ami adott esetben egy átalakító, amivel akár satás tápcsatiról is tudsz adni powert a karinak. Ha érdekel, írj privátban, holnap lefényképezem neked külön-külön is. 3-4k között van, külföldi megrendeléssel. A képen, amelyiken a RIG van, ott is powered riser van, alul látszik is a külön betáp.

[ Szerkesztve ]

(#11) szab.tam válasza Geller72 (#10) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx. :R
értem is, meg nem is.
holnap visszatérünk rá.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) Geller72 válasza szab.tam (#11) üzenetére


Geller72
veterán

Ok. Ha van rá igény, beteszem a képeket ide is. :U

(#13) szab.tam válasza Geller72 (#12) üzenetére


szab.tam
nagyúr

engem kizárólag a 4 kábeles, 16x izgatna.
és valami márkanév, pontos elnezezés, link, akármi.
amivel el kezdenék tudni guglizni.
mert erre, hogy "riser kábel-szett", nem igazán ad ki ilyet.
sima riserem van néhány. az már nem kell, mert korlátos.
a leghosszabb a 12"-os, ami minőségiben kb. min. 40k, mire ideér. és nem is biztos, hogy 100%-osan működik.

de ez az újnak tűnő tech eléggé izgalmas.
a vga-t jól el lehetne vele távolítani az alaplaptól.
és utána olyan hűtő mehetne rá, amilyen csak tetszik....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14) Prof


Prof
addikt

Ezektol a torz VGA doboz kepektol a falnak megyek. Egy ingyenes GIMP, photoshop tutorialt elolvashatnanak. :W

(#15) orbano válasza Prof (#14) üzenetére


orbano
félisten

eléglenne egy alap geometria tanfolyam is, a párhuzamosokról, stb. :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kemény! :) végignéztem az összes képet én is a fórumon, le a kalappal a srác előtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Luck Dragon

A hama pendrive az tetszetos, de a gyuru az hatalmas ujitas (szamomra). Nekem is kell :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) blaca83 válasza .LnB (#16) üzenetére


blaca83
őstag

+1

Le a kalappal előtte! :R Az ilyen embereket kellene támogatni a sok "vérpisti" helyett, aki anyu-apu pénzéből százezreket költ és "építget valamit" majd azt hiszi Ő a f@sz@ gyerek. :DDD

A gyűrű is nagyon tetszett.... :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#19) zolee5016 válasza blaca83 (#18) üzenetére


zolee5016
őstag

fantasztikus tehetség....a körülmények egy dolog,de szerintem ez a srác ezt fejből rakta össze,az meg a másik... :C
(naja itt is aki össze bírja valahogy rakni a gépet,300k-ból az a menőmanő,aki meg bemutat valami izgiset,csak épp nem titannal,vagy 780ti-vel az már nokedli.....)
Ger-man-nak meg mégegyszer grat :R maradandót alkotott....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20) AAAgold


AAAgold
senior tag

najó, ez a transformers mod már nevetséges :)

pedig brutál meló lehet benne, de akkor is van benne valami abszurd

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#21) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem vagyok modding kedvelő, de ez tetszik. Lehet azért mert jóformán a semmiből építette és nem költött rá több százezret... Gratulálok neki!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nemrég valaki a logouton képtelen volt elfogadni, hogy többek szerint nem sikerült túl szépre a moddingja és próbált mentegetőzni a körülményekkel, anyagi helyzettel. Azt hiszem ékes példa a robotos mod arra, hogy salakanyagból is lehet várat építeni. Nekem ugyan nem jön be, de minden elismerésem az alkotóé az iszonyatosan kemény munkáért és a kitartásáért. :C

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem szeretem a transformerst, de ez a mod ilyen korulmenyek kozt jott letre, minden tiszteletem az ove.

(#24) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Látva a rendelkezésre álló alapanyagot és a körülményeket, le a kalappal a modder srác előtt. Az 1050 W-os táp mondjuk egy kicsit többet is elbírna. :D

<< Heimdal >>

(#25) Findzs


Findzs
addikt

ki nyert ha ez a srác "csak" 2. lett a modding versenyen?
nagyon ügyes és kreatív volt :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#26) oriic válasza Findzs (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő nyert.

Szerintem megérdemelten. Mocskos durva lett. De egyetértek abban hogy a TF-es srácot is megilletné az első hely. De szerintem nem veszített ő olyan sokat a dobogó 2. fokával sem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) Findzs válasza oriic (#26) üzenetére


Findzs
addikt

nekem nem jön be ez a lambós mod :( :B

eleve nem olyan nagy kunszt egy meglévő dolgot átépíteni mint a "semmiből" újat alkotni, mint ahogy a transformeres srác

ez a lambós még dobogóra sem érdemes, szerintem

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) orbano válasza Findzs (#27) üzenetére


orbano
félisten

Ráadásul nekem fura, hogy a toplistában a közönségszavazat és a CM zsűri szavazata szerinti sorrend megegyezik... ilyen autóba számítógép pedig már volt vagy ezer féle, nem is értem, miért ez lett a befutó.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) Findzs válasza orbano (#28) üzenetére


Findzs
addikt

na ja jól beszélsz, tényleg elég sokféle kocsis mod -ot lehetett már látni

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Fura az a hűtő-fűtő. Mit akarnék a gép mellett hűteni/fűteni, ami ilyen kicsi? A gyűrű bejön, bár számomra semmi értelme, de tetszik. :D

(#31) oraihunter válasza oriic (#26) üzenetére


oraihunter
aktív tag

:C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.