Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

2004 ota :Y

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) #81556480 válasza total90 (#1) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem az örök emlék az 5510, ami mai napig a fiókomban pihen. Mikor megvettem elég nagy ász volt az MP3 lejátszója. Na de ha levetted a hátlapot, mekkora flash volt a 3310 körvonala, vagy mittoménmié :D

(#3) total90 válasza #81556480 (#2) üzenetére


total90
veterán

Azt mindig is akartam, de mire elerhetove valt anyagilag, addigra kiment a divatbol ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) #81556480 válasza total90 (#3) üzenetére


#81556480
törölt tag

ebben a hipszer ( mittomén) liberál világba még menő is lehetnél egy huzentrógerrel meg egy 5510-el a négyeshatoson !

(#5) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Valahogy nem lepődtem meg azon, hogy jobbnak ítélted az 5s-t, mint a 6-t :) Fogásra nekem kegyetlenül tetszett az 5s, egy ideig még szerettem volna venni magamnak én is, csak pár hónap iPhone használat után rájöttem, hogy az iOS nagyon nem nekem való :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Húú, a cím alapján megörültem, hogy aktuális minimalista mobilfon ajánlót találok.

Érdekes, hogy a közvetlen környezetemben minden iPhone tulaj, aki tényleg dolgozna a telefonnal, szidja mint a bokrot. Egy elég komoly menedzser csaj meg azért, mert teljesen rá van ragadva amióta iPhonja van. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Eastman válasza Eastman (#6) üzenetére


Eastman
őstag

e

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép lista. :C Ez a sorrend? Mert akkor mit keres ott beékelődve a Nokia 2100?

"nincs rá lezsóidő"

(#9) total90 válasza AllTheBest (#5) üzenetére


total90
veterán

6 es a 6+ nagy, céges a 6+, saját az 5S. Sokáig nem lesz csere.

Eastman:
Szerintem jó az munkára, csak meg kell szokni miként és ja, attól is függ mire kell.

Petipetya:
Anyám kimosta ami előtte volt és nem volt hirtelen keret másikra. Előtte újítottam a PC-t, arra meg nem számítottam, hogy anyám a mobilom is tisztán akarja tartani.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) petipetya válasza total90 (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lopásra gondoltam, de ez a sztori jobb. Sejtettem, hogy valami van a háttérben. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#11) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Szép lista :). Az én listám 2003 óta: Alcatel OT MAX DB, Siemens C55, Sony Ericsson K700i, Nokia 6234, Nokia E52, Nokia 701, Nexus 5, Nokia C5, Alcatel Idol 3 (5,5)

Huawei Mate 9

(#13) Traxx


Traxx
őstag

Az enyém jóval rövidebb :) Alcatel 311, Nokia 3510, Sony Ericsson K750i, Samsung Monte, jelenleg pedig Alcatel Idol 2S. Nem vagyok nagy cserélgetős :) Ezek közül a SE még mindig napi használatban van, a Samsung megmaradt vésztartalék telefonnak.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14) tomiii. válasza H.Istvan25 (#11) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Nekem a fő listám:

Siemens C35i - Nokia 3510i - Nokia 6230i - Nokia N73 - Nokia 5800(hamar ellopták a koliból) - ZTE Blade(eddig voltak az épp aktuális kínálatból véve újonnan) - Nokia E52 - Nokia 500 - Iphone 3G(több, mint 2 éve)

De ezek között volt millió telefon, volt, hogy 1 évig havonta cserélődtek(persze ilyen 10K körüli értékűek).
Nokia 7610, Nokia 6610, Nokia 6230, N-gage QD, Motorola V3i, Nokia N93, Nokia 5310, Iphone 3GS. Ezek jutottak hirtelen eszembe.

A ZTE-ig bezáróan mindig szinte megjelenés után meglettek a telók, onnantól fogyott a lelkesedés is, meg a rászánandó összeg is. A mostani 3G-nek már csak a HOME gombja működik, többi a sok ütéstől a műhelyben kiesett, tönkrement, de az akksija 2-3 napig bírja. Most az egyetem miatt(mivel nem tudom lenémítani a 3G-t) gondolkozok egy Lumia 800-on, de mindig fel jön a: de minek? kérdés :D

Jelenleg ők vannak. Az egyik V3i, a Nokia 6331, a Sony Ericsson T230i szinte új, fóliás darab.

(#15) H.Istvan25 válasza tomiii. (#14) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem nagyon hiányzott az okostelefon miután tavasszal a Nexus 5-öm tönkrement. Mondjuk én a laptopot csak ritkán használom, jobban szeretek okostelón netezni

Huawei Mate 9

(#16) tomiii. válasza H.Istvan25 (#15) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Iphone is okosteló :D Mondjuk csak facebook-os üzenetváltásra és e-mailezésre használom. Tablet meg ott van, ha valami dokumentumot vagy akármit kell nézegetni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.