Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(veterán)

Általában véve nem jönnek be számomra a Lian Li házak, de ez most a kivételek közé került. Mondjuk túlárazottnak tartom, mert egy Metis talán még jobb is nála (pl. sima ATX-es tápot is fogad), az ára meg úgy a Lian Li fele.

[ Szerkesztve ]

(#2) --ka

--ka
(aktív tag)

Talán ez lesz a következő házam, hol a persely?! :)

(#3) alcsa válasza Fred23 (#1) üzenetére

alcsa
(senior tag)

Persze, hogy jobb a Metis, hiszen abba minden IS belefér! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) fagzal

fagzal
(újonc)

Annyira jók lennének ezek a házak NAS-nak, de valahogy sohasem raknak elég HDD helyet beléjük... tisztelet egy-két kivételnek.

(#5) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Lehetne ez jó, csak pont a VGA körül kellene több levegőnek távoznia, a CPU-nál a kevesebbnek. Ahhoz hogy ne páljon be valami komolyabb VGA a heveny légáramban.
Végig kell gondolni, hogy hogyan harcolnak egymással a ventilátorok és a táp azon az alul be, elöl hátul be opción kívül.

(#6) Akula válasza Duracellm... (#5) üzenetére

Akula
(senior tag)

kell rá futtatni egy CFD szimut és meglátjuk.

az erő legyen veled!

(#7) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

Megjött a kedvem a LAN partykoz. :)

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#8) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ez a Lian Li már nem az a Lian Li sajnos.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#9) nexplo

nexplo
(aktív tag)

Sosem volt Lian Li házam de brutálisan drágának tűnik. Ennyiért sosem lesz sajnos. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) Akula válasza nexplo (#9) üzenetére

Akula
(senior tag)

ha nem fontos a szálcsiszolt és eloxált felület, akkor megrajzolod a házat és elviszed egy lakatos műhelybe ahol van élhajlító. egy darabra is olcsóbban hozod ki, nemhogy tömeggyártással.

az erő legyen veled!

(#11) kazsmerlaca válasza Fred23 (#1) üzenetére

kazsmerlaca
(aktív tag)

Hú, ez ritka randa :D

Intel i7, Corsair Hydro Series™ H115i vízhűtés, 32gb Ram, 1T SSD, 250GB M2, macOS Mojave :D - iPhone XR White 64GB | Saját készítésű zene: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#12) Fred23 válasza kazsmerlaca (#11) üzenetére

Fred23
(veterán)

(#13) Vesa

Vesa
(addikt)

Nem lenne ez rossz, de kérem szépen...az a fogantyú mindek oda? Idétlen, felesleges, és még ronda is, ráadásul egy aktatáskára hasonlít.

[ Szerkesztve ]

(#14) Akula válasza Vesa (#13) üzenetére

Akula
(senior tag)

tudod, a mobilitás miatt.
jövőre majd újra felfedezik a laptopot is.

az erő legyen veled!

(#15) nexplo válasza Akula (#10) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Jogos. Nekem a fenti képen látható Raijintek házam volt pont ilyen kék és kb 10-ért vettem majd adtam tovább. Szuper minősége volt és nem volt drága. Nem tudtam belekötni minőség szempontjából.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.