Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Mert az Apple Sátáni kábelt használ , ami megnöveli a kábel minőségét.. Egyébként passz.. Sok furcsaság van az Apple körül , amit nem teljesen értek.

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Van egy kínából rendelt, 3 méteres kábelem. Két éve hibátlanul működik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mekkora szemétség már ez. Még a kábel sem átlagos.

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Vegyel eredetit.

(#6) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Vagy három utángyártottat használok évek óta, sőt még micro usb-ből átalakítósat is, semmi gond velük.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#7) Kolondrum válasza Lauda (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fizesd ki neki.

Mert ajánlod. Okkal vett utángányoltat.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Es miert tennem?

(#9) MineFox54 válasza Lauda (#5) üzenetére


MineFox54
őstag

Azon vagyok :) de komolyan, most 4 darab hulla kábelt tudok mutatni (mind utángyártott.)

(#10) Drenadar válasza MineFox54 (#9) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lehet, hogy a telefonnal/töltővel van gáz?
Egy kábelben nincs nagy űrtechnika hogy menjen/ne menjen...

Ha van volt mérőd és szétkapod az egyik kábelt le is mérheted hogy átmegy e a feszkó raja :D

(#11) MineFox54 válasza Drenadar (#10) üzenetére


MineFox54
őstag

A telefonon én is gondolkoztam, a töltő meg mindegy mert se géppel se töltőfejjel (3-4-el próbáltam) De akkor is érdekes, hogy 2,5 hétig megy aztán kész.

[ Szerkesztve ]

(#12) Hieronymus válasza MineFox54 (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Vannak nagyon gyenge kábelek. Vékony keresztmetszetű erekből készült, alacsony minőségű csatlakozókkal kombinálnak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) MineFox54 válasza Hieronymus (#12) üzenetére


MineFox54
őstag

Lehet.

(#14) marositech


marositech
senior tag

Érdekes...
Én is vettem ebayen legalább 5 különböző embertől 3 méteres iTelefonkábelt (régi/lightning) mindegyikük soha nem volt képes USB-n keresztül kommunikálni a géppel, csak a gyári volt hajlandó. Viszont tölteni szuperül megy.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#15) Lauda válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Nem latok osszefuggest.

(#16) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ha már ilyen sz@r Apple cuccot vettél, akkor vedd már meg, hozzá 5eFt-ért azt a sz@r töltőt is! :P

Gondolom 1000-2000-ért veszed az ugy-t, és még az időd is elmegy a szarakodással.

[ Szerkesztve ]

(#17) MineFox54 válasza marositech (#14) üzenetére


MineFox54
őstag

Nekem pont fordítva :F

(#18) crey válasza MineFox54 (#11) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Volt egy hibás töltő széria iPhone 4/4s-hez. Nekem is az nyírta ki folyamatosan az utángyártott kábeleket. Az új töltővel nincs bajom.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#19) MineFox54 válasza crey (#18) üzenetére


MineFox54
őstag

3gs, és egy SE töltőfejjel használom. De akkor is, mit tud kinyírni eg y kábelen? Meg mit ismer fel, hogy a töltés nem támogatott...

(#20) taaz válasza MineFox54 (#19) üzenetére


taaz
aktív tag

Nekem 3gs-em volt 1.5 évig.
1 széthasznált gyárit meg 2db után gyártottat fogyasztottam el. Probléma az útángyartóttal , h marha gyenge vezeték volt benne + nem volt fixálva a csatlakozóba a kábel rendesen. Képes volt megmozdulni benne, ilyenkor meg törte a forrasztásokat.
A jó dolog az után gyártottban, hogy könnyen javítható, szét lehet szedni . Én egy normális usb kábelt forrasztottam rá, patex a forrasztásokra . Ez a módszer bírja nálam .

(#21) MineFox54 válasza taaz (#20) üzenetére


MineFox54
őstag

Értem. Sztem nekem is ez lehet a gond, bár az egyik kábelem ilyen, és ez is tönkre ment. Ha nagyjából 20-szor ki-be dugom akkor tölt.

(#22) taaz válasza MineFox54 (#21) üzenetére


taaz
aktív tag

Lehet hogy a telo foglalata is kehés.

(#23) MineFox54 válasza taaz (#22) üzenetére


MineFox54
őstag

Amikor veszek egy új kábelt, megy. Most viszont rendesen megy az egyik régivel is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.