Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Kötelező darab :U

(#2) Gergosz2 válasza petya1992 (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

próbáltam , de túlságosan nem kötött le. :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) ViharVadász válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


ViharVadász
őstag

Valahogy engem se, pedig ismerőseim próbáltak már jó párszor rászoktatni :D (Nem sikerült :C )
De örülök, hogy ennyi mindenre jön, legalább az emberek kiélhetik kreatív énjüket :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4) petya1992 válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


petya1992
tag

Egyébként én nem próbáltam ki csak ironikusan mondtam. :)

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha egyszer lesz WII-U-m akkor eztet tuti beszerzem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) james001


james001
veterán

Kenyérpirítóra most azonnal! :C
Amúgy megnéztem a PS3-as változatot,az egész jól át lett rakva :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) idegen lény


idegen lény
őstag

Mitől ilyen rohadt népszerű ez a játék? Unalmasabb, csúnyább grafikájú és primitívebb játékkal nem találkoztam még egy konzolon sem! Akkor sem kéne, ha ingyen adnák! Mitől vannak ezért annyian meghalva? :F

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) Sirandrish válasza idegen lény (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha ennyit látsz a Minecraftból az a te hibád és nem a játéké :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Anderw válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Anderw
csendes tag

Teljesen igazad van. A játéknak pontosan annyi értelme van, amennyit a játékosok adnak neki, mert semmi sincs megkötve, mindent a játékosnak kell kiügyeskedni. Saját magát minősíti az, aki agyba-főbe szidja.

(#10) idegen lény válasza Anderw (#9) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha jól értem, akkor az a jó benne, hogy mindent a játékosnak kell kitalálnia, mindenre neki kell rájönnie? Tulajdonképpen akkor ez egy fejtörő játék? Vagy milyen kategóriába lehet sorolni?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) ViharVadász válasza idegen lény (#10) üzenetére


ViharVadász
őstag

Mondhatni egyfajta túlélő játékként is, mert ha beesteledik, akkor a saját életedért kell küzdeni, mert jönnek zombik. Nappal viszont búvóhelyet kell készíteni, meg egyebek. Multiban ismerősökkel érdemes játszani, mert akkor tud a legélvezetesebb lenni.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#12) mr. bryan válasza idegen lény (#10) üzenetére


mr. bryan
tag

Gratulálok. :)

(#13) james001 válasza idegen lény (#7) üzenetére


james001
veterán

Túlélő módban a saját életedért kell küzdened,nyersanyagokat kell találnod,házat építeni stb. hogy túl élj legalább egy éjszakát,utána meg fel kell "turbóznod" magad hogy eljuss a pokolba aztán pedig az End-be,hogy megküzdj a sárkánnyal. Kreatív módban pedig a saját elképzeléseid szerint építhetsz akármit,akár egy kalózhajót vagy kastélyt,egy egész várost is akár.
És mi van akkor ha szar a grafika? :F Ma már csak az über-zsíros BF4 szintű játékok a menők mert a kép lefolyik a tv-ről annyira jó? Pont ez a legjobb benne hogy olyan régi 8 bites stílusú a grafika,kicsit még retró feeling-et is ad.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) idegen lény válasza james001 (#13) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt nem hittem volna, hogy még története is van, még ha nem is tűnik túl bonyolultnak. :) Amúgy nem vagyok grafikamániás, hiszen GameCube játékokkal játszom Wii-n, de azért nálam van egy határ.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) james001 válasza idegen lény (#14) üzenetére


james001
veterán

Nem annyira bonyolult,ám annál hosszabb. Mire rálelsz az End-be vezető portálra,több hónapot is rá kell legalább szánnod. Bár ez függ attól is mennyire vagy szerencsés és találsz annyi Enderman-t amennyi szükséges a portál megnyitásához.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) Anderw


Anderw
csendes tag

És idág nem is beszéltünk a számtalan modokról...

(#17) Diopapa válasza idegen lény (#10) üzenetére


Diopapa
addikt

Sandbox játék. Aki gyerekként sem találta fel magát egy doboz legóval, annak nem ez a játéka. (no offense) Értelme nem sok, de akiben szunnyad némi kreatív hajlam, az nagyon bele tud feledkezni. Van aki logikai áramköröket épít benne, vannak akik a Trónok Harca helyszíneit építik meg, van akinek az is elég, ha épít egy pár tile széles házat egy pöttöm kerttel.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18) Iratus bug válasza idegen lény (#7) üzenetére


Iratus bug
tag

Ezzel a csúnya grafikával hihetetlen szép dolgokat lehet épiteni. Már harmadik ikszen túl vagyok de belezúgtam 4 hónapja első játék után. Nézd meg és lásd a szépségét: [link]

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#19) Sirandrish válasza Iratus bug (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mindezt meg lehet spékelni igen kemény skinekkel is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) idegen lény válasza Iratus bug (#18) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez egy óriási, végtelen lego. Azt látom, hogy képes kihozni a kreativitást az emberekből, de azt már nem, hogy akiben ennyi alkotási és művészi érzék van, az miért fecsérli az idejét, - gondolom nem kis idejét - virtuális legózásra, mikor nyilvánvalóan képes lenne szögletesség nélküli, igazi művészeti alkotások létrehozására is, például videojátékok létrehozására. Ez a szögletesség nekem a legóban mindig is kiábrándító volt. Sose lett olyan a végeredmény, mint amit elképzeltem. Akkor már inkább agyag.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#21) Sirandrish válasza idegen lény (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak kellően nagy tervet kell megvalósítani és elég messziről kell nézni.
Ha egy kockát számolsz egy téglának akkor igen impozáns dolgokat lehet művelni..

Mellesleg a való élet és a virtuális lego között van egy icipici különbség...fizikának és gravitációnak hívják.
Ez úgymond nincs a Minecraftba..szóval amit MC-be felépítesz az igen nagy valószínűséggel az életben összedőlne mint egy kártyavár.
Többek között MC-ben én is elég komoly dolgokat tudtam építeni, mégsem tudok még a vízparton egy sz*ros homokvárat sem csinálni mert összedől mint atom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) idegen lény válasza Sirandrish (#21) üzenetére


idegen lény
őstag

Talán nem homokból kéne építkezni. Nem véletlenül írtam az agyagot. A homokozó gyerekeknek való, a felnőttek már igyekeznek hasznosabb és maradandóbb alkotásokat létrehozni. Azt meg egyszerűen nem hiszem el, hogy PC-n nincs ehhez hasonló 3D-s építőprogram garmadával szögletesség nélkül. Persze meg tudom érteni, ha valaki beleszerelmesedik egy játékba, nincs ebben semmi rossz, csak leírtam a véleményemet. Könnyen lehet, hogy nincs igazam. De hogy a konkrét témához is hozzászóljak, való igaz, hogy a Wii U-t a paddal ennek a játéknak "találták ki". A grafika itt úgysem lényeges szempont. Bár én személy szerint nem szeretném, ha a Nintendo ebbe az irányba fejlődne tovább, mert már a lego-játékokért sem nagyon rajongok. De ez megint csak a magánvéleményem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#23) Sirandrish válasza idegen lény (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

A homokvárat csak arra fel írtam mert megemlítetted hogy miért nem foglalja le magát az ember valamivel ami inkább művészet.
Erre írtam hogy attól hogy az MC-be felépíted a parlamentet, attól még élőben nem biztos hogy sikerül, de mondhatnám azt is hogy nem feltétlenül tud agyagozni..

Egyébként hogy a homokozó gyerekeknek való, erre csak ennyi mondok -->

Csak tessék! Szólj ha megvagy :P

Ez durván olyan mint amikor az emberek azt mondják hogy a Mario gyerekes...hát nem tudom..mi haverral nekiestünk a Galaxynak mindketten 25+éves fejjel és konkrétan lesz*ptuk magunkat 1-2 helyen. És a poén hogy a galaxy még a könnyebb Mario játékok közé tartozik...a Mario 64et, vagy a Sunshine-t csak nyugtató használata mellett javaslom :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) mentoloshypo válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Engem kb 10 percig, de hát ugye kinek mi...

(#25) idegen lény válasza Sirandrish (#23) üzenetére


idegen lény
őstag

A Galaxy-k a legjobb játékok Wii-re. Én is tervezem a beszerzését.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#26) Diopapa válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem attól lesz valami "gyerekes" v. "felnőttes" mert nehéz v. könnyű.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#27) boost válasza idegen lény (#20) üzenetére


boost
addikt

képzelőerő? :)

(#28) idegen lény válasza boost (#27) üzenetére


idegen lény
őstag

Ahhoz nem kell MC. Elég, ha becsukom a szemem. Próbáltad már? Nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29) Sirandrish válasza idegen lény (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ott nem tudsz "maradandót" alkotni..
De mint már korábban is említettem..ha ennyit látsz bele az MC-be vagy ha magyarázni kell hogy miért is jó akkor mindegy is :K

Diopapa Hanem mert színes és nem kopár vagy vértől fröcsögő?
Annyira való gyerekeknek mint a homokozás..azok is tudják élvezni de lehet igen komoly szinten is művelni.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) idegen lény


idegen lény
őstag

Már nem csak pletyka: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#31) idegen lény válasza idegen lény (#30) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy mégis? [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#32) idegen lény


idegen lény
őstag

Ooorky, tegnap, 09:17
#11: "Haverokkal rájöttünk a lényegre:
Amíg nem volt munkánk, addig "élveztük", de amint beálltunk dolgozni, elveszett a "varázsa".
A "játék" nem ad mást, mint a munka élményét, hogy semmiből valamit hozol létre, de ha a való életben ezt megteszed, onnantól nem marad ló**** se."

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.