Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pdev1811


pdev1811
tag

Amúgy most komolyan. Miért vannak olyan sokan oda ezért a játékért?

(#2) oriic válasza pdev1811 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert szinte végtelen szabadságot ad, és csak az ember kreativitása szab határt mindennek.

Live-Die-Respawn

(#3) Tazsam01 válasza pdev1811 (#1) üzenetére


Tazsam01
tag

Nincsenek oda, én is abbahagyom csak még ezt az egy kockát....

:D

(#4) pdev1811 válasza oriic (#2) üzenetére


pdev1811
tag

Értem. Így már érthető.

Tazsam01: :D

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Mondjuk én nem tartozom a 14 millió ember közé, és a 35 millióba sem fogok benne lenni. De ha valakinek ezt kell, játszón vele nyugodtan, az ő dolga. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Slade92


Slade92
aktív tag

Sok fejlesztöm meg hajt minden játéka akciódús legyen meg csinálnak neki mindenféle csilivili dirrr durrr trailert aztán sokszor a várt eladások nem jönnek! :DDD

(#7) mcmike válasza Televan74 (#5) üzenetére


mcmike
őstag

Egyetértek...én sem fogok ehhez a táborhoz tartozni... :K

Szerintem ennek a játéknak a legnagyobb erőssége hogy abszolút igénytelen hardvereken is el tud futni és lehet beszélgetni az ismerőssel -> a tiniknek ezért tökéletesen alkalmas (főleg ha szobafogságban van). A szomszédban egy kisfiú tolja, mert csak ez fut el az anyukától kapott hardveren. Gondolom amikor meg mennek a Tecsóba, akkor meg: Anyaaaaaaaaa.....vedd meg nekem "Minek kráftut"....

Conclusion: a fentebb leírt néprétegnek köszönhetőek a hatalmas eladások...

:DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#8) Tazsam01 válasza mcmike (#7) üzenetére


Tazsam01
tag

Van aki külső alapján ítél, nincs ezzel gond legalább elismered.

Mindazonáltal jómagam is gyakran elindítom egy FX-8350/HD7850 konfigon. A lehetőségek végtelen tárháza miatt kedvelik a kreatív emberek. Futtathatnék valami csillogós cső fps-t is de nekem a szabadság sokkal többet ér mint, hogy a nap tükröződése tökéletes legyen a tavirózsán ücsörgő béka szemében.

Ugyanakkor el kell ismernem engem is nehezen vettek rá, hogy kipróbáljam. Aztán magába szippantott 28 éves, jó hardverrel rendelkező, mérnökember létemre.

(#9) #19617792 válasza mcmike (#7) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Szerintem ennek a játéknak a legnagyobb erőssége hogy abszolút igénytelen hardvereken is el tud futni "

na pont ez nem igaz. :D Javaban írt cucc és nincs neki elég erős CPU és elég sok RAM hozzá...

(#10) mcmike válasza Tazsam01 (#8) üzenetére


mcmike
őstag

Rendben, igazatok van...visszavonom a kijelentésemet...semmi nem igaz abból amit írtam...kérlek vegyétek úgy hogy nem mondtam semmit...

Jó játékot nektek! :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#11) saelin válasza #19617792 (#9) üzenetére


saelin
veterán

Ne is mond... Erre akkor kellett rájönnöm, mikor egy régi laptopra telepítettem fel, mondván: Ez biztos elfut rajta, aha persze. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) mrhitoshi válasza pdev1811 (#1) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én PC-n próbáltam, de egyedül hót unalmas és egyhangú.
Viszont PS3-on kipróbáltam, és meg is vettem. Ketten, hárman nagyon komoly. :))

PS4

(#13) Tazsam01 válasza mrhitoshi (#12) üzenetére


Tazsam01
tag

Pc-n miért egyedül próbáltad?

(#14) mrhitoshi válasza Tazsam01 (#13) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem volt társaság. Ps-en van.

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.