Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

Jó a videó, a zenével alatta! :DDD

(#2) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Imádom ezt a játékot, csak az a baj, hogy nehezen tudok vele játszani, mivel Crossfire (notebook...) rendszeren nem működik (szerintem a JAVA miatt).
Várom már az 1.0-át! :-)

(#3) DonMuscle


DonMuscle
csendes tag

Hivatalosan is megjelenik a játék az mit jelent? Továbbra is csak Pay Pal?

donmuscle felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Én időközben megutáltam :D Képletesen. Amúgy zseniális játék, csak sok időmet elvette.. Másrészt meg olyan nyomasztó valahogy single-ben. Para egyszerűen :D Rossz érzésem van, amikor meghalok valami elhagyott bánya mélyén egy pókfészekben megmérgezve... Vagy egy creeper szétcseszi a házam, és éjjel bejönnek a zombik, arra ébredek az ágyban hogy támad :D A Nether is elég para Ghast-ok könnyen lávába tolják az embert. Többször vesztettem már el a teljes felszerelésemet, szóval... Tudom van creative mód is, de nekem az céltalan és cheat. Minek bányászni, minek akármit is csinálni ha repülhetek, és halhatatlan vagyok? Survivornak volt értelme, mindig volt egy aktuális cél, de nyomasztó is kicsit.

De tudom multiban jobb...

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jó! Már nagyon régóta szemezek vele. Lehet, hogy meg is lepem magamat vele hamarosan. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) netpeti98 válasza DonMuscle (#3) üzenetére


netpeti98
addikt

Eddig béta volt és ez a végleges verzió hivatalos kiadása.

JetiRulez: megunhatatlan egy játék, ajánlott vétel. ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tényleg elhagyják a betat?
Felkészültek 2év alatt?:D
Amúgy meg gigabrutál gamma...mindenki épiccsen amit bír :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) dabadab válasza DonMuscle (#3) üzenetére


dabadab
titán

"Hivatalosan is megjelenik a játék az mit jelent?"

1. Eltunik a nevebol a Beta.
2. Ujrakezdodik a verzioszamozasa 1.0-val.
3. 20 EUR lesz az ara.

Nagyjabol ennyit.

DRM is theft

(#10) Mr.Csizmás válasza dabadab (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) HardRic


HardRic
addikt

Kb egy hét után mindig megunom. Vannak a nagy tervek, aztán valahogy mégsem megyek vissza.

(#12) LW


LW
őstag

[Minecon]

:DDD [Mega64 - Minecraft] ez vmi kegyetlen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) sti10p


sti10p
senior tag

Nekem az eddigi videók alapján nem tűnik valami nagy számnak (tudom, nem a grafka viszi), én pl. a Sims-et is nagyon hamar meguntam (hírtelen nem jutott más hasonló játék az eszembe). Lehet ki kellene próbálni?!

Van ennek valami demó verziója, vagy az összes beta ingyenes?

XY

(#14) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Kint van és elég fasza! Bár a biome áttünést eléggé elcseszte, egyik blocknál világoszöld másiknál már teljesen sötétzöld :(

De az 1.3 és az az elöttieknél nem jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#15) LW válasza sti10p (#13) üzenetére


LW
őstag

"hirtelen nem jutott más hasonló játék az eszembe"
Most elképzeltem, hogy egy Sims házban elpukkan pár creeper. :)
Viccet félretéve, ez viccnek is rossz volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) kexksz válasza sti10p (#13) üzenetére


kexksz
addikt

Minecrafthez nincs hasonlo jatek.

(#17) Mr.Csizmás válasza kexksz (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legó

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) kexksz válasza Mr.Csizmás (#17) üzenetére


kexksz
addikt

mmint pc jatek :d

(#19) Dyingsoul válasza kexksz (#18) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Garrys mod.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20) Ren Hoek válasza Thauxeeb (#14) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem 1.9 pre-k óta nem tetszik valahogy a biomek generálása.Régen kicsit más volt valahogy. Változatosabb, kisebb biomék voltak pl.

Most meg lerak egy hatalmas mező közepére, nem messze van egy kihalt full céltalan falu, paraszemű emberekkel :D Mellettem egy ronda mocsár... meg sivatag. Végül egy óriási óceán... Rohadt sokat kell gyalogolni, mire lesz valami jókis hegyes völgyes hely.

Remélem később valahogy megtelik élettel az egész, a falvak stb. Nagy álmom volt mindig, betérni egy kalandozás után valami jó kis faluba, ami telivan NPC-kkel. Lehet kereskedni, sörözni, látszik hogy dolgoznak az emberek.

(#21) Timyyy


Timyyy
őstag

Véégre már nagyon vártam a kész verziót :)) bár már így is komplett világot dobtunk össze párommal fél év alatt... :U

(#22) Thauxeeb válasza Ren Hoek (#20) üzenetére


Thauxeeb
tag

Ez a biome cucc csak hab a tortára.
Szerintem az 1.3 után el lett cseszve az egész, nincs meg a feelingje, a biome miatt meg játszhatatlan is...

(#23) Ren Hoek válasza Thauxeeb (#22) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Akkor nem csak én vettem észre...Bár 1.7 még azért hangulat volt szerintem.

(#24) Apika


Apika
Közösségépítő

Kicsit a régebbi játékok grafikájára emlékeztet. Nem kellett nagyon összetörniük magukat a programozóknak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.