Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Fossatok, bolondok! :D

Sic Parvis Magna

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Látom folyamatosan a híreket, hogy Switchre újra megjelentetik a több éves PC és egyéb konzolos játékokat.
Van erre igény? Van olyan, aki azért vesz Switchet, hogy 5-6 éves játékokkal játszhasson a pár exkluzív címen kívül?

(#3) 30z.Samu válasza szupermacs (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van arra több exkluzív (meg nem exkluzív) játék is, csak nincs akkora hype körülöttük, mint a Mario meg a Zelda körül.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) Feverke válasza szupermacs (#2) üzenetére


Feverke
tag

Nintendolifeon, amikor megjelent a skyrim a switchre rengetegen irtak hogy meg nem probaltak meg hogy kimaradt de most igy lehet akkor ramennek.. Nem is gondolna az ember hogy mennyien nem jatszottak meg mennyi jatekkal:) Pl en se jatszottam meg egy Outlastal sem (bar a fosatos mivolta miatt switchen se fogom:D) DE hiaba van meg mind a 3 Dark Souls PCn, tuti megvennem Switchre is, az elsot minimum.. Erdekes dolgok ezek:)

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#5) szupermacs válasza Feverke (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért is itt jegyeztem meg ezt, mert az Outlast PC-re ingyen volt nem is olyan rég. És még az én 10 éves gépemen is nagyon szépen elfut. Tehát aki nagyon akarta, kipróbálta.
Skyrim érdekes dolog, mert 6 éves. Ha valakit csak most kezd el érdekelni, azt nem igazán érdekli. SZERINTEM!

(#6) Feverke válasza szupermacs (#5) üzenetére


Feverke
tag

Most hogy mondod azt hiszem en is most szereztem ingyen az Outlastot:) Ertem mire gondolsz, bar megjegyeznem, amikor bejelentettek a Witcher 3at nem igazan ertettem mert veri mindenki a segget a foldhoz. Majd egy kolegam unszolasara megvettem a witcher 1-2ot, ket fontert Steamen:). Na szoval, azota tul vagyok a 3 jatekon es 6 konyvon. Ezzel csak azt akarom mondani hogy lehet olyan extrem eset mikor valaki elsiklik valami igazan jo felett, de kesobb behozza a lemaradast:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#7) Fitzgerald válasza szupermacs (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem mindenkinek van PC-je, laptopja sem feltétlenül. Nekem pl. jó 3 éven keresztül nem volt csak tabletem, meg telefonom. Kizárólag a melóban használtam PC-t ez idő alatt.

(#8) Komplikato válasza szupermacs (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

L.A. Noir szvsz szebb mint a régi PC verzió. Aztán ott van az első két Resident Evil bővített verziója, sokaknak kimaradt régen konzolon. A Doom meg a Wolfi 2 meg annyira nem régi.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

16 ezerért biztos van rá igény...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Tehát már hegesztik az Outlast 3-at??!!!! :C
Ez az ami engem érdekel ebben a cikkben!!! :))

(#11) Komplikato válasza RyanGiggs (#10) üzenetére


Komplikato
veterán

Inkább olyasmi lesz mint a Doom mellett a Doom VR vagy anno a Half Life mellé a Blue Shift vagy az Opposing Force, hogy párhuzamosan játszódott. Mert azt nehezen hiszem, hogy a bizonyos intézménytől elvonatkoztatva lehetne Outlast.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) RyanGiggs válasza Komplikato (#11) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Igaz, nem az Outlast 3-at fejlesztik...

[ Szerkesztve ]

(#13) Béééla válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Rátapintottál a lényegre, krvadrágák a Switches játékok. Még a lófütty indie szemetek is arcpirító áron vannak.

Használtan kártyát viszont sokszor érdemes beszerezni.

Csak hát horrort kézikonzolon, én tuti elhajítanám.

Bélabá

(#14) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Úristen.Na mostmár beszerzek egy switchet tavasszal.Bele se merek gondolni mik fognak még jönni rá :) <3

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.