Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"az Apple iPhone ára néhány régióban az éves minimálbér összegével vetekszik"

:Y Nálunk csak egy normális fizuval. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) h3lios válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Ott is népszerű célpont lehet a tolvajok körében. :DDD
Meglátnak 1-et már hívják is az asszonyt: Szívem, mostantól királyként élünk. :P

B-tag: H3lios#2825

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Kezd egyre jobban összeállni a rendszer. Nem is csoda, hogy hódit :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) sanyijedi


sanyijedi
őstag

androidot mindenhova, mindenkinek! én már androidos egeret akarok és hűtőt! kell a wc-be és a fürdőszobába is!! musthave. forever!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) Peterson_


Peterson_
addikt

Az olcsó droidos förtelmektől mentsen meg az Úr:N
Akkor már inkább egy régi e, vagy n szériás Nokia, vagy egy zárt oprendszeres SE.
Másodtelefonnak persze.
Fő télónak csak droid.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) hadrian77 válasza jacis (#3) üzenetére


hadrian77
csendes tag

Azért a 4.2 december bugja igen meglepő volt.

(#7) Xaels válasza Peterson_ (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén saját családban tapasztalom, hogy csak azoknak áll fel a hátán a szőr az olcsó droidos kütyüktől akik már használtak komolyabbat huzamosabb ideig. Húgaim és anyum például tökéletesen el van Galaxy Mini-vel meg Telenor One Touch-al.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) catroot válasza Xaels (#7) üzenetére


catroot
veterán

Ez tényleg így van. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9) enginev3.0 válasza Xaels (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Galaxy mini teljesen jó! Gyors kis eszköz, és nőknek nagyon tökéletes. FB elfut rajta

u.i.: De azért tesómét lecseréltük egy xperia mini-re, még is csak SE ;]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) FuRiONight válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


FuRiONight
őstag

A környezetembe nem ismerek olyat, aki egy havi fizuból meg tudná venni az i5-öt, de a nagy átlag sem. :O

(#11) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Engem annyira nem hódított meg... Bár én a mai okostelefonoktól is ódzkodom egy kicsit.

Harrrr!!!!

(#12) Xaels válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Öcsém Mini Pro-t kapott mert kemény 10.- HUF volt szolgáltatónál, ha a csomagot hosszabbítottam. Mondjuk hardveresen azt már nem mondanám "olcsó" droidnak, de neki sincs baja vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Bkrisz9 válasza Xaels (#12) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Barátnőm is nemrég kapott xperia mini pro-t :) teljesen korrekt a cucc engem csak a grafikus gyorsitoja idegesitene amug siman ellennek vele :D a billentyuzet meg tokely sztem szal hardver es a kivitelezes is faszaabban a teloban mem csoda h siker lett

Bocsi nem valasznak akartam

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát én viszont kiábránduló félben vagyok, s WP8 felé kacsintgatok, de majd kiderül mi lesz. Lesz e ott az én méretemben valami. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) enginev3.0 válasza Xaels (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

az is jó, de tesóm azt mondta túl vastag, így lett a sima :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) mumk1 válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


mumk1
addikt

Csempe helyett járólap? :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17) leslie_smith válasza hadrian77 (#6) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Milyen bug?

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#18) Cyberpunk válasza mumk1 (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja egyenlőre az ATIV S lenne jó méretben, de nem szeretnék beégett csempéket. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) fffeco válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


fffeco
tag

Én most wp7-et használok, de lehet kövi telóm droid lesz.. a frissítési problémák aggasztóak, de egy nexusnál ez nem probléma .

(#20) fffeco válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


fffeco
tag

Omnia 7-em egy éves múlt..és ugye amoled, de semmi beégés nincs :)

(#21) Cyberpunk válasza fffeco (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó is a droid, de én már valami újra vágyok, aztán lehet újra itt kötök ki kis kitérő után persze. WP7 nem kellett, az meg sem fordult a fejemben, de a 8-al egész szépen beérett. Persze vannak problémák. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) nord_ válasza hadrian77 (#6) üzenetére


nord_
veterán

Már javították?

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Kiabrandultam a droidbol, WP fele fordulok. Egyiptomban elek. Itt az Asha az ur.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) saelin


saelin
veterán

Jó a droid, főleg 4.x-óta. Remélem ezen az úton haladnak tovább.

Még nem váltanám le semmi másra... talán BB-re... talán. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) emvy


emvy
nagyúr

Most volt valamelyik amcsi lapban cikk, hogy az Androidos keszulekek szamanak novekedese nem jelenti az okoszisztema meretenek novekedeset, mert az Android-userek eleg nagy resze nem fizet semmilyen appert, kiegeszitoert, stb.

while (!sleep) sheep++;

(#26) Peterson_ válasza Xaels (#7) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez teljes mértékben igaz:)
Az ismerőseim között 5 embernek Galaxy minije volt/van meg kettőnek Ace, és a végletekig elégedettek.
Tény, hogy én is azóta veszem észre, hogy a play-em nem mai gyerek, hogy megnyomkodtam néhány négymagos csodát ICS, JB-vel.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) blade zte


blade zte
őstag

Kínában lassan mindenki androidot használ. Nem viccelek:
[link]
És még meg sincs említve a rosszabb helyzetü India, ahol aztán még tarolhat a következö 10-20 évben
Amíg az android ennyire széleskörü, addig a wp8 labdába sem rúghat. Szegény ember használhatja akár számítógép helyett is (pendrive-os android). Ez az átábrándulás kb azoknál megfigyelhetö, akik vagy értenek a mobilokhoz, vagy kevésbé, de kifogtak egy selejtet. Az a 90% nagyon stabil réteget alkot ott kínában, mégha késöbb jön is jóárú másmilyen teló.

Ez az android elönye:aki kis cég, az mindenképp ezzel csinálja csakis a készülékeit.

Oppo find 7 astro black

(#28) jacis válasza Cyberpunk (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne viccelj már Uram. Nagyon nagy visszalépés lesz amit szerintem nem tudsz majd megszokni... :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) fordfairlane


fordfairlane
veterán

hódit

Nem inkább hódít?

x gon' give it to ya

(#30) Cyberpunk válasza jacis (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem feltétlen.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) blade zte válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


blade zte
őstag

Majdnem azt írtam, hogy ott nincs note-használó réteg, lévén neked note-od van, aztán rájöttem, hogy 2012 van. :DDD

Elsöre lefogadom, hogy 100%-ban, hogy elleszel vele, amíg kiismered.

Én még egy note-ról nem igazán váltanék a helyedben, azért annyira sok idö nem telt el.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#32) hadrian77 válasza leslie_smith (#17) üzenetére


hadrian77
csendes tag

http://www.engadget.com/2012/11/18/android-4-2-bug-omits-december-from-the-people-app/

Nincs a naptárban 2012 december. Itt nem volt kint a hír?

(#33) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

nekem ugyebár egy LG gt540 van,CM 7.2-vel.
Érdekes hogy általános dolgokra(web böngészés,E-mail,Youtube,stb) Sokkal jobban használható a telefonom,mint a korosodo pc-m.
Nem azt mondom hogy tökéletes az Android!
De az emberek jórésze azt szerette meg benne szerintem,amit a Windows pl nem mindig tud nyujtani.
Ez pedig az egyszerűsége.
Én pl értek valamennyire a pc-hez is,de elegem van abbol hogy egy 1.6 gflops os processzornak a Youtube maga rémálom,ugyanez egy 9-10 ezer mflops os processzornak sokkal jobban megy!
Sokan azért vesznek okostelefont meg táblagépet,mert elegük van abbol hogy a pc-nek van valami baja.

(#34) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Már occón hozzá lehet jutni használtan is, persze hogy hódít :) :C


aprokaroka
akkor még gondolj bele egy komolyabb masinába ami gyors :) pl minim gyors, egy jó mobilnettel nagyon jó kis társ a mindennapokban

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#35) hadrian77 válasza nord_ (#22) üzenetére


hadrian77
csendes tag

Csak annyit olvastam, hogy dolgoznak rajta.

(#36) Воланд válasza emvy (#25) üzenetére


Воланд
titán

annyira osszeallt a rendszer, hogy nem kell alkalmazasokat vasarolnia a felhasznalonak. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) Antares83


Antares83
tag

Gyakorlatilag 1.5 éve szinte csak a mobilomon netezek, fb-zek, játszom, stb. Egyátalán nem hiányzik a PC. Amikor meg pl hosszabb szöveget gépeltem, akkor elövettem a tabletet.
Hamarosan tényleg mindenen lesz android, de én ezt egyátalán nem bánom!:)

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#38) pigster


pigster
senior tag

Ez cikk ez mi?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#39) jacis válasza Antares83 (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam is ez a helyzet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) blade zte válasza Antares83 (#37) üzenetére


blade zte
őstag

Látszik, hogy az android picit elmegy az olcsó pc helyettesítönek is. És ennek is van a legtöbb tulajdonsága, ami PC-kre jellemzö. Elég robosztusra megvan csinálva, hogy kevésbé látszon mobilosnak.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#41) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Mindenütt hódít...

...épp az Engadgeten bóklásztam, amikor ebbe botlottam:

Nos, szépen, apránként tényleg mindenütt. :)

A cikk:[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#42) Antares83 válasza mrlujoak (#41) üzenetére


Antares83
tag

Teljesen érthető, hogy hódit! Mindenen elmegy, igénytelen (jó értelemben). Hamarosan tényleg a kávéfözön is lesz.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#43) fordfairlane válasza mrlujoak (#41) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én azt várom, hogy a wifi routereken terjedjen el. Mindjárt könnyebb lenne bővíteni különféle alkalmazásokkal.

x gon' give it to ya

(#44) Antares83 válasza fordfairlane (#43) üzenetére


Antares83
tag

Nem hinném, hogy olyan sokat kell várni rá. Ha igény mutatkozik rá, elöbb utóbb valamelyik gyártó elég olcsón megcsinálja.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#45) fordfairlane válasza Antares83 (#44) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tudom, mi lenne, ha én csinálnám meg először? Mondjuk a gyártás miatt meg kéne tanulnom kínaiul, állítólag könnyű... :DDD

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#46) Иван


Иван
őstag

BlackBerry marad a királyság.

Amúgy meg dejó, lassan a google már minden embert követhet a világon :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#47) fordfairlane válasza Иван (#46) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ezekbe az embedded rendszerekbe szerintem forkolt Droid kerül, így gondolom nem függenek a Google alkalmazásbolttól.

Szerk: Jahogy te a cikkre reagáltál... ez szokatlan. :))

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#48) Antares83 válasza Иван (#46) üzenetére


Antares83
tag

Engem ez egyátalán nem zavar. Szerintem, nagyon sokan nem is tudják, hogy a Google mennyi mindent tud róluk.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#49) Lesrach válasza hadrian77 (#6) üzenetére


Lesrach
csendes tag

Az a decemberi bug kb semmi de legalább ők beismerik hogy az és hogy következő kis javításban kapja a fixet nem úgy mint a konkurens cég akinél letudják annyival hogy te vagy a béna kb. :)

(#50) Иван válasza Antares83 (#48) üzenetére


Иван
őstag

Engem se annyira, mert nagyon átlagos vagyok.

De mondjuk nem kéne annyira örülni annak, hogy gyak. monopolhelyzetbe jönnek lassan (és ez már nem az első terület.))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.