Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) citkar


citkar
addikt

Mondjuk hasonló tudású hub fele ennyibe se kerül, de praktikus és talán a billentyűzet is jó lesz. Egy GB-es LAN talán elférne még, hogy növelje praktikus mivoltát, de ötletes így is.

(#2) Domonkos válasza citkar (#1) üzenetére


Domonkos
Ármester

Kar, hogy pont a billentyuzet reszen vettek elobbre az esztetikus dolgokat a praktikusaknal... :(

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Opcionálisan SSD mehetne bele.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

ha minden egyben, akkor hol marad a touchpad róla? :F :DDD

(#5) kisfurko válasza Domonkos (#2) üzenetére


kisfurko
senior tag

Legalább esztétikus volna...
Ahogy gépelnek rajta, na az mindent elmond, kiknek is szól :D

(#6) Fecogame válasza moleculez (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Miért? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

És a pohártartó? Hogy lesz így mindentegyben? ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) hEngi


hEngi
tag

Teljesen fel vagyok haborodva. Nem hogy nincs benne RGB!!!44!!! DE senki nem is hianyolta... Mive lesz igy ez a vilag?!

[ Szerkesztve ]

(#9) Picco válasza citkar (#1) üzenetére


Picco
addikt

egy rendes dell/hp/lenovo/surface/jobbfele_generic £150 korul mozog altalaban es tonnaszamra veszik ceges kornyezetben.
Szerintem eletkepes termek, persze nem mindenkinek szol.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha ennyire a hiányos gyümölcs fogyasztók a célcsoport, akkor nem értem a PCs numpadot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

3.1 hub, 3db 3.0-val, és 1db 2.0-val.
:((( :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) moleculez válasza Fecogame (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Hát, gondolom tárhelyet bővíteni, vagy nem is tudom, hogy nehezebb legyen.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

És biztosan lesz belőle magyar kiosztású változat. :D

Amúgy megint csak: megint ezek az ultra lapos gombok, nem tudom hová jók ezek hosszú távú gépelésre. ? Pl. irodába, ahol pont dolgozna vele az ember? Trendi legyen az a lényeg. Mondjuk ezek a kerek "írógépes" formájú billentyűk nem tudom mennyivel jobbak ebből a szempontból, mint a megszokott négyzetes.

[ Szerkesztve ]

(#14) MeszesKPT válasza SunMount3r (#13) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Szerintem semennyivel. Szemmel láthatóan a dizájn fontosabb volt a funkcionalitásnál.

(#15) ElEvEn11 válasza SunMount3r (#13) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Nem tudod elképzelni, hány gyümölcs felhasználó van oda ezekért. Az indokok között van az is, hogy milyen könnyű és jó vele gépelni. Én maradok a normál kialakítású gomboknál. Használtam ilyen lapos alma billt és totál rossz volt a gépelésem. Tízujjasan tudom használni a billentyűzetet és hetekig használtam ilyet, mégsem lehet megszokni. Szóval ez is csak porhintés és sznobizmus, hogy ez jó.

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#16) Reggie0 válasza ElEvEn11 (#15) üzenetére


Reggie0
félisten

Amugy durvak ezek a billek. En inhuvelygyulladasra hajlamos vagyok, egy ujabb almas gepen kb. fel ora gepeles utan mar fajnak az ujjaim. Persze en vagyok tul erzekeny, de hatas valtja ki, azaz rendesen megterhelik az ujjakat ezek a vackok. Csak az egeszseges ember nem erzi meg par 10 evig, amig nem betegszik meg tole.

(#17) zetor2000 válasza ElEvEn11 (#15) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én amellett, hogy sokáig kerestem egy rendes klavit, elég sokat használtam mindenfélét, mert sokféle laptop és asztali klavi fordult meg a kezeim közt.
Aztán végül vettem egy Cherry MX reddel szerelt akármit. Ez se sokkal jobb, de fényévekre van akármelyik ilyen vacaktól. Ha most vennék, akkor inkább Brown kapcsolóst vennék, ott a kis megakadás nagyon patent, ezt meg le lehet nyomni végig... azaz le szoktam nyomni végig, de mégis annyira más gépelni egy ilyenen, hogy az csuda. És ez világít is, de csak egy színnel képes, amit nem is bánok.

Ebben az a truváj, hogy eldughatod a géped, mert minden okosság, amit napi sztinten használ az ember, az kéznél van. Nem kell keresni az USB csatit, meg hogy melyik a bekötött / működő, mert ott van a klavi hátulján. Ugyanez az SD olvasóra, meg ami még benne van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18) zetor2000 válasza Reggie0 (#16) üzenetére


zetor2000
senior tag

Legdurvább a Deák Bill... a király.

:))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#19) Egon válasza Domonkos (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

+1.
Ránézésre ezen gépelni felér egy herevillanyozással.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) strogov


strogov
senior tag

Én jobban szeretem ha a billentyűzet vezeték nélküli. A HUB-ot meg leragasztom az asztal egyik szélére. Mindig kéznél van, mindig ugyanott, a billentyűzet kábele meg nem akad bele semmibe.

(#21) Huntszy válasza SunMount3r (#13) üzenetére


Huntszy
tag

Hát ez ízlés kérdése.

Nekem otthon a PC-re egy Cherry MX Red kapcsolós Asus Strix van rákötve. Munkahelyen meg Apple Magic Keyboard 2 van. Mindkettőt napi szinten használom elég sokat. Korábban pedig egy Asus Rog laptopot használtam otthon évekig a saját beépített klavijával.

A Rog billentyűje egyértelműen jobb volt mint a korábban használt laptopok billentyűzete, viszont vakok között félszemű a király, amúgy nem egy jó billentyűzet (mondjuk nem is vártam el tőle).

Mikor megvettem otthonra a Red-es Strixet (akkoriban munkahelyen egy pár ezres Logitecet használtam) maga volt az áldás. Nagyon imádtam rajta gépelni. Aztán almára váltottam munkahelyen és jött vele a klavi is. Bakker azon gondolkodom már jó ideje, hogy milyen win kiosztásos magic keyboard szerű klavit tudnék venni otthonra. Egyszerűen imádok rajta gépelni, sokkal kényelmesebb hosszan szövegeket pötyögni rajta mint a Red-es Strixen. Félre értés ne essék soha nem játszanék egy Magic Keyboardon vagy hozzá hasonlón, arra mindig a Strix lesz a király és a mechanikus fajtársai de simán szövegek gépelésére (legyen az egy hosszabb komment, forráskód vagy bármi) én saját magam részéről ezerszer kényelmesebbnek és jobb élményt nyújtónak találom a magic keyboardot.

(#22) jerry311


jerry311
nagyúr

Csak a hagyomanyos kiosztasu billentyuzeteket vasarolok. Eleget szenvedtem nem hagyomanyos kisztassal, meg mindenfele lapotpos butasagokkal.

(#23) Duree


Duree
veterán

Még ingyen sem kéne nem ,hogy kiadjak érte közel 60 ezer forintot.

duree54

(#24) SunMount3r válasza Huntszy (#21) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát igen ez tényleg már az eléggé nehezen hihető kategória nálam. Ránézésre az az Apple nem sokban különbözik egy átlag laptop bill.-zettől, vagy a többi hasonló ultralapos trendi bill.-zettől. Oké, hogy biztosan ollós legalább, de sok laptopon is az van, szal. így ránézésre nem jut eszembe semmi különleges amitől jobbnak gondolnám. Már csak azért is, mert szintén használok ollós laptopos-t is és egy All-in-One-t is, szintén ultra lapos kivitellel és az ezer éves gumidómos, filléres, de legalább normál nagyságú és magasságú kupakos noname bill.-zetem sokkal jobbnak érződik ezeknél, főleg gépelésre. Szóval ez így eléggé rejtélyesen hangzik nekem...

(#25) Huntszy válasza SunMount3r (#24) üzenetére


Huntszy
tag

Ilyenek ezek az ízlések ¯\_(ツ)_/¯

Nem gondolom, hogy bárki másnak is így kéne gondolnia, éreznie. Én ezeket a billentyűzeteket használtam és próbáltam és a fentebb leírt sorrend jött le nálam :D

(#26) jerry311 válasza Huntszy (#25) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ízlés kérdése, ennyi.
Vettem egy Cherry Stream 3.0-t, aztán pár hét múlva még kettőt a másik 2 géphez.

(#27) Mist_13


Mist_13
csendes tag

Egy mikrofon még hiányzik belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.