Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) heydaddy


heydaddy
csendes tag

Hmm...
Ennek az ünnepnek is 2 oldala van sztem. Mivel én nem igazán ismerem azokat az embereket akiknek a sírjára gyertyát helyezünk, nem is tudok ugye rájuk emlékezni. Így másképp közelítem meg, mert akarom, hogy szóljon vmről...

Volt időm a temetőben abba is belegondolni, hogy kinek és miért hasznos ez a hajcihő, ha úgy is kötélen lógatnak le egy napon. Vannak elméletek, könyvek, és zeneszámok a halálról. De ha ezekbe nem is gondolunk, olvasunk, vagy hallgatunk bele, a Halottak napjának nem csak a megemlékezésről kell szólnia. Talán jobban szól ez rólunk: élőkről, az életünkről. Fontos kérdés: van-e élet, a halál után? De akad égetőbb kérdés is: van-e élet a halál előtt? Mikor temetőbe megyünk kicsit olyan, mint egy tükör. Tartalommal akarom élni az életem, anélkül hogy elrontanám.
És úgy szeretnék meghalni, hogy megtettem mindazt a jót, amire szükség volt, és olyan emberként, amilyen szeretnék lenni.

Talám OFFos talán nem :B

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.