Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stabi83


Stabi83
senior tag

Úgy tudtam hogy az óra csak "Direkt" utasításra mér...
Ez így egy kicsit fogalmazzunk úgy hogy "furcsa"....

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#2) nord_ válasza Stabi83 (#1) üzenetére


nord_
veterán

A szabálytalan szívritmust automatikusan méri, észleli. Nincs itt semmi furcsa.
(Amire te gondolsz, az az EKG: ha szabálytalan szívritmust érzékel az óra, akkor szól, hogy nézz már rá az EKG-ra is.)

[ Szerkesztve ]

(#3) INGJOKE válasza Stabi83 (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem tud "folyamatos" mérést is, ami vagy napi többször megnézi, vagy tényleg folyamatosan méri... mondjuk ez egy almás óránál vicces, mert kb konnektor mellet kell ülnöd... :D

A cím arra utal, hogy minden nap van almás cikk a mobilarénán? :D :DD :DDD

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Respect érte! :R

(#5) Mr.Silkó válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez marhaság, 2 napot lazán kibír a Watch, folyamatos szinkron és szintén folyamatos pulzusmérés mellett is.

(#6) juiced válasza INGJOKE (#3) üzenetére


juiced
csendes tag

Ezt a baromságot, a “régi” series 3, 2 napot bírt minden napos 50perces futással, az új series 4, 3 napot bír ugyanilyen megterheléssel. Tehát nem, nem kell konnektor mellett ülni!

(#7) sKie^ válasza INGJOKE (#3) üzenetére


sKie^
tag

A szívritmust az én órám is folyamatosan méri míg rajtam van. (Nem Apple.) Nem kell konnektor mellett ülnöm emiatt.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#8) noro79 válasza INGJOKE (#3) üzenetére


noro79
tag

meg samsung is. :W

(#9) HarleyCustom válasza INGJOKE (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...mondjuk ez egy almás óránál vicces, mert kb konnektor mellet kell ülnöd....”

Fogalmad sincs merre vagy arccal...
Te jó ég!
:N
Menj haza!
Cikkhez:
Ha igaz ez az egész,akkor nem rossz ez a kütyü.Jobb hogy van,mint ha nem lenne.
Egyébként is van már másfajta EKG-s óra,24 órás orvosi felügyelettel,magyar fejlesztés.Kb.annyiba kerül,mint egy A.W.S4 jelenleg. Szóval nem rosszak ezek a szerkezetek.



[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10) joey04


joey04
titán

Na, a sok károgónak az előző topik után ez csattanós válasz. :)

Abból látszik, hogy még most is túl nagy a betűméret a MA-n, hogy a nagyítható kép/szöveg simán olvasható nagyítás nélkül is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) HarleyCustom válasza Stabi83 (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Folyamatosan figyeli az óra a pulzust,szívritmust. Ezt el is menti a megfelelő helyre. Mivel nem használsz ilyet,nem tudhatod.
Szóval fogalmazzunk úgy,hogy NEM “furcsa”. Én használom,úgy hogy tudom.Ellentétben veled,aki csak feltételez...
(közben EKG-t is mérhet a user,ha akar)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) ViSAS válasza INGJOKE (#3) üzenetére


ViSAS
senior tag

Gondolom ez nem a saját tapasztalatod, mivel nálam a series 3 és 4 is 2 napot lazán kibír edzések mellett is.

(#13) HarleyCustom válasza ViSAS (#12) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Dehogy....csak be kellett szólnia valamit ide.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) tuki2200


tuki2200
senior tag

Jó az új Watch ezt eddig is tudtuk. Mostmár Facebook meg Instagram posztokból is lesz cikk? Így tovább a minőségi újságírás felé mobilaréna.. :))

(#15) Stabi83 válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


Stabi83
senior tag

Veled ellentétben én tudom hogy mik ezek a mérések, mikor és mit tudhat meg belőle az ember ellentétben veled aki ezeket csak feltételezi ( pár év intézményi látogatás után erről kaptam is egy szép falidíszt ).

Ha végesztünk a személyeskedés részével akkor maradhatunk a szakmai részénél.
Amúgy ha használod és tudod akkor azt is tudos hogy az óra csak bizonyos esetekben végez bizonyos méréseket amiket aztán naplóz. Szó sincs 24/24-es monitoringról ( nem kötekedni akarok csak helyesbítem amit írtál ).

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#16) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Már két napot kibír az óra? Az nagyon durva... Ettől még nem kellene ugrálni szerintem... az egy hét alap egy ilyen terméknél ami használhatóvá teszi, de edzéssel is minimum 5 nap. Majd ha ezt eléri az alma is akkor elgondolkozok rajta... :D

(#17) .Szaki. válasza INGJOKE (#16) üzenetére


.Szaki.
addikt

Miért kéne egy órának heteket kibírnia egy töltéssel? Szerintem édes mindegy, hogy este az asztalra, vagy a töltőre teszi fel az ember. Egy teljes napot gond nélkül húzzon ki, hogy mondjuk egy mozgalmasabb nap során se kelljen tartani attól, hogy lemerüljön és ennyi.

(#18) NGA


NGA
addikt

Hogy az emberek mindent elhisznek, amit az interneten írnak az nagyon mókás :-) Kár hogy nem fotóztam le, amikor a múlt hónapban nekem is bekötöttek az ügyeleten infúziót. Komolyan mondom, ez a bizonyítgatás, tagadás már tragikomikus.

(#19) 7Heads Drago válasza tuki2200 (#14) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:DDD
Szaki: Miért kéne egy órának heteket kibírnia egy töltéssel?
Ez most vicc vagy csak szórakozol? Napi töltéssel mennyi lesz a várható élettartam? A litium akku amúgy is szereti ha este rádugod és az éjszaka nagy részében csepptöltésen van..

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) INGJOKE válasza .Szaki. (#17) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha este letenném az asztalra, akkor reggel nem ébresztene rezgéssel a kezemen és az alvásom is érdekesen monitorozná, de nyilván neked erre nincs szükséged azért nem érted ezt...

(#21) .Szaki. válasza INGJOKE (#20) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem aludnék órában az biztos..mint ahogyan szemüvegben és cipőben sem.

(#22) INGJOKE válasza .Szaki. (#21) üzenetére


INGJOKE
veterán

A logikád nem nagyon értem, de biztos.... :D

(#23) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


Tibee86
veterán

Mennyinek kéne lennie egy ilyen kütyünek szerinted?
Több, mint másfél éves S2-t használok. Tegnap délután 7 körül töltöttem fel , most 77%-on van. 2 napot simán hoz ennyi idősen is, de nem áll semmiből zuhanyzás idejére a töltőjére tenni. Sportoláshoz nem használom, ahhoz előbb sportolni kéne. :D

.Szaki.: Engedd el, ne felejtsd el a lényeget, sz*rApple.

(#24) .Szaki. válasza Tibee86 (#23) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ohh, köszi, hogy emlékeztettél! :D

(#25) 7Heads Drago válasza Tibee86 (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha esetleg vissza olvasnál nem ártana. Ő általánosan írt valamit és arra válaszoltam.
De ha már ha kérded: ha 1 hetet nem tud legalább új korábban meg se nézem mit tud. Amúgy tisztában vagyok vele hogy az almás órák elég jók.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) noro79 válasza .Szaki. (#17) üzenetére


noro79
tag

ennyi

[ Szerkesztve ]

(#27) Mr.Silkó válasza .Szaki. (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pedig amúgy egyáltalán nem kényelmetlen, én általában 2 naponta esténként töltöm a Watch 3-mat, éjszaka meg rajtam van, persze bekapcsolt 'alvás és ne zavarjanak' üzemmód mellett. Reggel meg ébreszt.

(#28) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


Tibee86
veterán

Olvastam, totál általánosságban kérdeztem tőled amit. Ez nem a 1,5-10 milliós óra amit majd öreg korában az unokának ad az ember. Manapság telefont se nagyon használ senki 4-5 évnél tovább.
Nyilván csak olyat tudok felhozni példának amivel van tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#29) yerico


yerico
senior tag

Egy Xiaomi Stratos folyamatos pulzusméréssel épp 5 napot megy el, éjszaka is figyel a kezemen. Ha sport módban van, és megy a GPS, akkor az valamelyest csökkenti az üzemidőt, de nem vészesen, folyamatos GPS módban is 30+ órát tud.

(#30) yerico válasza HarleyCustom (#9) üzenetére


yerico
senior tag

Van EKG-t mérő kínai okosóra 60 dollár alatt. És meglepő, de működik. Ráadásul kb. 1 hónapig elmegy 1 töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#31) WinstonWolf válasza .Szaki. (#21) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"...Nem aludnék órában az biztos...."

Pedig a supraventricularis tachycardia éjjel is megtörténhet. Sőt... A legtöbben álmukban halnak bele ilyenekbe, mert nincs a külvilág számára figyelmeztető jel. Szóval ezt így egy ilyen témájú cikk alá beírni indokként fura logikára vall... Szerintem erre utalt.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#32) HarleyCustom válasza Stabi83 (#15) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja igen....ezt már letoltad egy másik Apple watch hír alatt is...

Igen,tisztában vagyok vele.Kösz a helyesbítést..

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#33) #24536576


#24536576
törölt tag

Kár, hogy Droiddal nem működik, lecserélném a Galaxy Watchom. Mondjuk a különböző számlapok hiányoznának.

(#34) joey04 válasza HarleyCustom (#32) üzenetére


joey04
titán

éppen mondani akartam, hogy hagyd...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) UnA válasza INGJOKE (#22) üzenetére


UnA
Korrektor

Órában azért rossz lefeküdni, mert szex közben kényelmetlen... ;)

(#36) Mr.Silkó válasza UnA (#35) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezzel sem értek egyet. :D

(#37) utomi válasza yerico (#30) üzenetére


utomi
senior tag

Öööö, olyan amit az Európai hatóságok engedélyeztek is ? Egy linket dobnál? Köszi.

2019-04-08 19:58:01 (#33) LosBlancosrm:
Dehát az Apple Watchon is vannak különféle számlapok. Miről beszélsz?

(#38) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Ilyenkor sajnálom, hogy a Google nem tud hasonló minőségű órát lerakni az asztalra. Évek óta android wear-t hordok, de mindig irigyeltem az Apple megoldásait, Iphone viszont nem kellene soha.

(#39) HarleyCustom válasza UnA (#35) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Te hol hordod az órádat,hogy kényelmetlen szex közben? :D ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#40) Stabi83 válasza HarleyCustom (#39) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az övében van már Mohs mérő is szóval találd ki :D

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#41) Fall-N válasza .Szaki. (#17) üzenetére


Fall-N
veterán

Mondod ezt úgy, hogy nem volt még olyan eszközöd, ami kibír legalább 2 vagy 4 hetet. :D A transzreflektív kijelző ilyenkor baromi hasznos. Persze szép eye-candy az OLED kijelző csak baromira nem hasznos.

Ettőlfüggetlenül természetesen mindenkinek más ami fontos egy okos eszköznél, annyira nem nagy tragédia az sem, hogy 2 naponta kell tölteni.

(#42) UnA válasza HarleyCustom (#39) üzenetére


UnA
Korrektor

Hívhatjuk törődésnek, ha akarod – mert ugye van az óra, meg a szíja, meg az ölelés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.