Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

"Mindenki netbookot akar" akar a fene :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) Erasmus válasza DeltaPower (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

már én sem, mert már van :P

(#3) hemaka válasza DeltaPower (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is így vagyok vele, nekem notebook-om van, bőven elég. Apámnak most kell egy hordozható gép, de a netbookot mint olyat gyorsan ki is zártam, túl kicsi a kijelzője, pedig az árával nincsen baj.
De tanulni jóval előnyösebb (pl. előadásokon) már csak a méretei miatt is. :)

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Inkább már akkor valamilyen kisebb notebook. A netbook már túl kicsi nekem. :(

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ez a cím nem fedi a valóságot, egyáltalán nem akar mindenki netbookot. Van, aki azt sem tudja, hogy mi fán terem az. Ha belevesszük a mi bolygónkon kívüli hasonlóan "értelmes" életet, akkor magabiztosan kijelenthetjük, hogy hamis az állítás. És mért ne vehetnénk bele őket, a világ nem csak a Föld bolygóról szól, jó, hogy nem azt hisszük, hogy az univerzum közepe vagyunk. :DDD

<-ƘƘ->

(#6) dajkopali válasza Kendek (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

voltál te már egy nagyáruházban? :)
ott állnak a csajok a netbookok előtt: de aranyos, ez kell nekem :)
ennyi :), a célközönség döntő részét a "de aranyos és nem is olyan drága" teszi ki

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) alien24


alien24
tag

az,h kicsi a kijelzo szivas, de,h gepelni sem lehet rajta normlaisan... jo nekem a 16"-os notebook :) 2.6kg, nem olyan nehez ez... (gyurni kell wazze ;)

http://ahapc.hu kiraly webaruhaz: reszletes es pontos leirasok, alacsony arak

(#8) Erasmus válasza Kendek (#5) üzenetére


Erasmus
őstag

ok, javítom a címet: darth vaderen kívül mindenki netbookot akar :P

(#9) fatal`


fatal`
félisten

Kell a francnak netbook. Kicsi, lassú, nem lehet rajta gépelni, kényelmetlen...

[ Szerkesztve ]

(#10) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

különben is, umpc rulez, nem netbook. :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) #16820480 válasza alien24 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

most vettünk az egyik barátomnak egy 11,6"-os Acert, az teljesen jó. ha asztali gépem lenne, akkor lehet, hogy én is olyat akarnék mobilitás gyanánt. teljesen jó a billentyűzete is (leszámítva a magyar gombkiosztást, de ez csak megszokás kérdése), nem kicsi, netezésre nem is gyenge.

(#12) dark100


dark100
aktív tag

Mar nekem is van, es imadom. Baromi sok feladatra alkalmas, csak tudni kell kihasznalni a jo tulajdonsagait. Nem alkalmas PC helyettesitesre, inkabb kiegeszitesre. 30W fogyasztas nem sok, ejjel nappal bekapcsolva lehet anelkul, hogy a gatyad is radmenne, es folyamatosan kommunikalhat a neten. Persze erdemes ra Linuxot tenni, es lekapcsolni az osszes eye-candy vackot.

Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.