Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Skillet


Skillet
addikt

megpróbálok válaszolni pár kérdésre.

A gép nem csak HTPC-nek kell. le is írtam a cikkben, hogy mindenes gépet akartam összerakni. a kis hp asztalit, a médialejátszót és a dokkolós merevlemezeket akartam egy kalap alá venni.
windows amúgy is futott itthon a hp-n, tehát nem kellett külön megvenni.
és azért win, mert már hozzászoktunk. asszonyka is a monitor elé szokott ülni. ezt konkrétan bármikor megteheti, folyamatosan be van kapcsolva a gép. és a megszokott programokat tudjuk használni. biztosan más rendszerrel is meg lehetett volna oldani, de nálunk ez nem volt kérdés.

ekkora gépnek minek ekkora ház?
miért, mekkora a gép? mekkora a ház? :)
megtetszett ez a ház. jópofa kis kocka. szerintem okosan van kihasználva benne a hely. 4 meghajtó van benne. és nem kellett beleerőltetni :D de nem is volt ilyen cél. nem akartam minél kisebbet. amikor elhatároztam, hogy minden egyben lesz, tudtam, hogy az adattárolóknak is el kell férjenek a házban. megtaláltam a neten ezt és utána, bár még nézelődtem, de már szinte biztos volt, hogy megvan a kiszemelt.
szellős, ez tény. de ez nálam csak pozitívum. a 12centis ventilátor halkan tudja tenni a dolgát.
én megkedveltem. és az ára is kedvező volt.

közben annyi kiderült, hogy a villanyszámla stagnál. semmi sem történt a gép üzembe helyezése óta. napi 5kw. ahogy eddig is. úgyhogy tényleg beéri kevéssel. :)
jó döntés volt. én így érzem. nagyon megszerettem ezalatt a pár hét alatt.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.