Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #81733120


#81733120
törölt tag

Remélem nem valami egetverő ár fog hozzá társulni... :DDD

(#2) vicze válasza #81733120 (#1) üzenetére


vicze
félisten

500$-os vagy afeletti árral számolj.

(#3) #81733120 válasza vicze (#2) üzenetére


#81733120
törölt tag

Akkor már inkább egy Mi 8 vagy Poco F1...
Vagy Pixel 2.

(#4) atike


atike
nagyúr

Ha kellően olcsó lenne - amit tuti, hogy nem lesz - akkor jó is lehetne....

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Emlékszem még a Nexus időkre, amikor még normális készüléket adtak jó árban...

Ez a Pixel óta szertefoszlott, és még a készülékek is megkérdőjelezhető szinten vannak.... :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Draken


Draken
őstag

Kb hasonló telefont tudnék elképzelni a nokia 7 plushoz, méretileg, anyagilag, pixel név alatt, kb a 150-160k árkategóriában, de itt sem a méret sem az anyag nem stimmel és valószínűleg az ár sem..

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Kis akku, és valszeg 150k feletti ár, de mégse írnám le egyből; azt majd akkor, ha Zack meggyötri, és a hajlítási teszten enged a kijelzőnél a ragasztó, esetleg annál is rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#8) judas13


judas13
addikt

A szánalom széria tovább tart.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) HarleyCustom válasza vicze (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Inkább több lesz az,az elmúlt éveket figyelembe véve.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10) novinyul válasza HarleyCustom (#9) üzenetére


novinyul
veterán

Nem értem hogy miért kell ennyire drágán adni a Pixel szériát :F Nagyon sok érte ez a 150 vagy feletti ár.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#11) HarleyCustom válasza novinyul (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kb.Apple árazás...(nem arra gondolok,hogy annyiba kerül,hanem hogy drága)

Elképzelhető,hogy nagy árréssel dolgoznak,de az is elképzelhető,hogy több a költség.
A Hater-ek nyilván az előbbit látják bele,én inkább az utóbbit...(mindkét gyártónál) ettől függetlenül nem tudom mi az igazság...Lehet mindkettő

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) Mans20


Mans20
addikt

Kár, hogy a szolgáltatóknál nincs pixel, lenne mire cserélni a P20-at.

(#13) Silεncε


Silεncε
őstag

Az az akksi ugye csak vicc?? Egyébként nem lenne vele baj, csak hát valószínűleg drága lesz... :W

[ Szerkesztve ]

(#14) marcarc


marcarc
senior tag

lite 150-200e forintért, csodás deal :D

(#15) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Úgy látszik megkapja az IMX363-at ez is a tulajdonságok alapján. Ez jó hír. Szerintem a műanyag ház és IPS kijelző is nagyon jó. Végre a használhatóság került előtérbe a csicsa helyett.
Az akku viszont kicsi és az ár is valószínűleg magas lesz.

(#16) vicze válasza Graphics (#5) üzenetére


vicze
félisten

Csak az a probléma, hogy rosszul emlékszel...
2db Nexus volt olcsóbb(A 8-ból), az átlagnál az N4 és az N5 az N5 igazából nem mert a minősége csapnivaló volt. A két N7-et nem számolom, mert nevetséges minőségűek voltak és csak az Asus agresszív árazása miatt lett "sikerük". A Nexus One és a S 500$-os árát hogy elfejtette mindenki érdekes módon... De sorolhatnám.
De még a Nexusok állandó problémáit is elfejtette az a csodás emlékezet. :)
Hiába az idő mindent megszépít...

Továbbra is a Nexus egy fejlesztői készülék volt, a Pixel pedig egy consumer készülék és ez így 5év után se fér az emberek fejébe. :(

[ Szerkesztve ]

(#17) Doki42 válasza Mans20 (#12) üzenetére


Doki42
őstag

Mi bajod a p20-szal?
Szerintem jó masina az😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik. Lehet soknak tűnik az 500 dolcsi (ez gondolom nettóban értendő), de ugye nem csak a hardvert fizetjük, hanem a támogatást is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) atis78


atis78
tag

Szerintem tulzoak az itt emlitett arak. Teny hogy a Pixel 3 is 800 euron nyitott de mar karacsony elott 600 -ert szortak oket ami azota se valtozott. Ennek fenyeben nem hiszem hogy 500 euro fellett lenne a nyitoar ami aztan hamar esni is fog...

Az akksival kpcsolatos hisztit sem ertem igazan ugyanez az akksi van a Pixelben tobbet fogyszto procival. Nem hinnem SD670el parositva nagyon sok gond lenne majd az uzemidovel.

Inkabb oromteli hogy egyel novekszik meg az emberi meretekkel rendelkezo keszulekek nagyon szuk listaja....

(#20) #16820480 válasza vicze (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ennél akkor már sokkal jobb vétel lesz valamelyik Nokia.

(#21) vicze válasza #16820480 (#20) üzenetére


vicze
félisten

Végül is azonos gyártósoron készülnek. ;)

Mondjuk úgy, hogy nálunk nincs a Pixel forgalmazva, max. a szürke import, így elég tárgytalan amúgy is.
Nyugaton a szolgáltató úgyis 0-ért vágja hozzád, úgy meg lényegtelen az ár.

(#22) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Így is annyi lesz mint egy xiaomi flagship :DDD

(#23) Viper26


Viper26
nagyúr

32GB...fail.

Pixel 7 | FR955

(#24) #16820480 válasza vicze (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pláne :D

Mondjuk oké, ingyen elviszed a telefont, de mennyi a tarifacsomag? És abból mennyi a hasznos szolgáltatás? Olyan csomag érdekelne, ahol adnak ingyen egy Pixelt, meg havi 15-20€-ért korlátlan netet, és annyi. Bár ha SIM-lock is jár mellé, akkor még úgy sem buli sajna.

(#25) hmb válasza #81733120 (#3) üzenetére


hmb
aktív tag

Kerdes hogy mit nyujt majd kameraban,es ugye ne felejsd el hogy a vilag nagy reszen mukodik a google aszisztense ami komoly erv melette.aki nem jatszik, leszarja hogy mennyit gurit a proci tesztekben annak ez jo vetel

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#26) Noukoum


Noukoum
veterán

Jó telefonnak tűnik de ehhez normális ár is szükséges.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) tomboy0013 válasza hmb (#25) üzenetére


tomboy0013
veterán

Annyit biztosan nem nyújt majd mint az említett telók kamerában. Azokra ráadásul ott a Gcam port ami tökéletesen megy Night Sight-tal, ha nyomon követed a fotós topikokat akkor láthatod hogy nagyjából hozza a nagytesók színvonalát. Emellé van rendes manuális mód meg még egyéb nyalánkságok.
Google asszisztens is elérhető a Xiaomi-kra ha jól tudom.

Engem inkább az érdekelne ufs 2.1-es tárhely lesz-e ebben, illetve hogy lehet-e bővíteni a memóriát mert ez a 32gb elég viccesnek tűnik (ez először elkerülte a figyelmem).

[ Szerkesztve ]

(#28) Lasko


Lasko
csendes tag

Csak legyen dual simes...

(#29) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon jó, várjuk! Jövőre jóárasítva nagyszerű vétel lehet! :C
Egy amibe bele tudok kötni, az a 32 GB tárhely. Nagyon remélem, hogy lesz 64 gigás opció is.

(#21) vicze1 Mennyiért is dobja utánad a szolgáltató nyugaton a Pixel 3-at? Lássuk csak...Németországban a T-Mobile-nál megkapod 40 Euróért úgy, hogy havonta 60 Eurót fizetsz a csomagra, a 13. hónaptól meg 77 Eurót 2 éves lekötéssel...Mire lefizeted, addigra kijön 2 Pixel ára belőle. Marha jó buli, mondhatom. :N

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) vicze válasza Hopkins95 (#29) üzenetére


vicze
félisten

Attól hogy amellé járó szolgátatás árát kihagyod még az nem ingyen van. Szokásos értelmetlen logika.
A 77 eur nem fáj havonta a 700 igen.

(#31) Hopkins95 válasza vicze (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nekem a 60 Euro az azért igen is rengeteg összeg telefonszámlára havonta...én jelenleg Ausztriában 10 Eurót fizetek feltöltőkártyásra havonta és bármikor felmondhatom. És még itt sem merítem ki teljesen a 10 gigás internetet...szerintem nincs értelme annyit fizetni, akkor inkább félrerakom rendszeresen azt a különbözetet és abból veszem meg a telefont.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) -Skylake- válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

"ettől függetlenül nem tudom mi az igazság...Lehet mindkettő"

Pontosan. Apple sikerein felbuzdulva gugliek kitalaltak, hogy ok bizony megcsinaljak az androidos iphonet. Ezzel amugy nem lenne semmi baj, azzal mar igen, hogy jelenleg csak a verlazitoan magas arat sikerult lemasolni. Ez a telefon nem nyithatna 120k felett ahoz, hogy egyaltalan el kellene gondolkodni rajta, hogy talan jo. De nembaj, majd jon 225ezerert, hiszen mint ahogy a "cheaper iphone for a larger mass" XR is le lett olcsositva 300ezerre, igy majd ez is le lesz 225re. Pontosan ugyan ugy mukodik a pixel, mint az iphone , csak a pixel sokkal szarabb is azert az apropenzert. Szamomra az ebben egyebkent a legundoritobb, hogy a guglii nem egy random gyarto , hanem maganak az androidnak a gyartoja. Tehat ez a 2 (lassan 3) hulladek szar telefon lenyegeben a REFERENCIA telefonok. Na ez a csunya a tortenetbe.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#33) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Ha hozza a nagy tesók kamerájának kép minőségét,megkapja a két fő verzió frissítést, ingyen korlátlan Google Photos tárhelyet,nyitóárnak kb.400 dollárt akkor sikeres lehet sztem. Nálam ez amolyan Nexus 5x utód.

(#34) Bazsi84 válasza *RLaci* (#33) üzenetére


Bazsi84
tag

Igen,sokan elfelejtik a 32 gb-nal,h itt fotokra sok helyet nem kell tarolni.Csak annyit amennyi a kovetkezo wifi-ig eleg... 🙂

[ Szerkesztve ]

(#35) vicze válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


vicze
félisten

Tehát abból indulsz ki, hogy ha te nem használod ki egy előfizetés adta szolgáltatásokat, akkor senki más se fogja, egyértelmű...

(#36) judas13 válasza vicze (#30) üzenetére


judas13
addikt

Igenis fájna. 20 eurot fizetünk havonta korlátlan 4G-re. Nem ugyanaz. (persze ez készülék nélkül értendő, de az meg lett oldva másképp)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) vicze válasza judas13 (#36) üzenetére


vicze
félisten

Nem hiszem, hogy arról folyik a vita, hogy a minimálbéren élőknek, miért nincs pénze felső kategóriás telefonokra. :U

(#38) tomboy0013 válasza Bazsi84 (#34) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért mióta lehet teljes méretű képből korlátlan mennyiséget feltölteni Gdrive-ra ingyen?

(#39) *RLaci* válasza tomboy0013 (#38) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem drivera,Gphotosra.Pixeleknél ingyenes a teljes méretű videó és fotó tárolás.

(#40) tomboy0013 válasza *RLaci* (#39) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az anyja istenit ezt nem tudtam :D Kössz az infót, így már valóban más a leányzó fekvése memória téren. Azt hittem csak nagy méretű fotók feltöltése ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#41) janeszgol válasza #16820480 (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

De a csicska szintre minek adnának ingyen egy Pixelt? Félreértés ne essék, nekem is ebben a kategóriában van előfizum, viszont én nem is viselkedem úgy, mintha én lennék a Jani. Még akkor sem, ha történetesen valóban János vagyok. :)

Szerk.: lehet amúgy, hogy csak viccből írtad (mivel pont annak válaszoltál, akivel ismeritek egymást), de sajnos többen tényleg ezt gondolják. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) #16820480 válasza janeszgol (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt nem gondoltam komolyan, hogy a legolcsóbb előfizetés mellé is ingyen adogassák a legdrágább telefonokat, azt viszont komolyan gondolom, hogy egyre inkább haszontalan bármi olyan tarifacsomag, ahol perceket, sms és mms darabszámot próbálnak eladni a korlátlan internet helyett. Most van egy céges számom, amin 10 ezer forintot beszélhetnék le, nagyjából ebből nullát használok fel, mert nincs mire. A következő évtized remélem arról fog szólni telco szinten, hogy elfelejtjük végre a perc alapú hangszolgáltatást, és minden átáll internet alapokra. :K

(#43) janeszgol válasza #16820480 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja hogy így értetted. Ezzel viszont tökéletesen egyetértek, bár én havonta 300 perc környékén gsm telefonálok és szeretem is. Az biztos, hogy 5 és 10 év közötti időintervallumban sokat fog fejlődni ez is, és lehet csak nevetünk a mai napon, amikor ezt beszéljük meg. :)
Ahogy ma röhögök 2013-on, amikor indult ez az egész LTE dolog.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) tybsen válasza vicze (#35) üzenetére


tybsen
addikt

Ez az előfizetés adta szolgáltatások dolog egy nagy baromság , legalábbis külföldön rengeteg olyan kedvező árú prepaid tarifa van ami ugyanolyan vagy adott esetben kedvezőbb szolgáltatást kínál mint az utólag fizetős verzió. Egyértelműen arról van szó hogy a havi díjban benne van egy készülék részlet, mindez persze havidíj címszó alatt fizetendő.

Németország-Ausztria viszonylatban felesleges összehasonlítani, Németország jelentősen drágább mobilszolgáltatásban, mint Ausztria. Ugyanakkor Németországban sok esetben kedvezőbb maga a készülék ára mint Ausztriában vagy Magyarországon (Samsung is sokszor olyan akciókat csinál amit máshol nem). A Pixel 3 pl 599€ jelenleg Németországban MM/Saturnban, Ausztriában legolcsóbban 720 € körül van, Magyarországról meg ugye nem is érdemes beszélni mert 230 ezer a Turbadon ha jól emlékszem.

Szerk.

GuyFawkes: Alcatel 715 😍 mennyire szerettem

[ Szerkesztve ]

(#46) forgonati


forgonati
őstag

Ez a 32GB nem bővíthető tárhely komoly így 2019-ben? Nagyobb verzió nem is lesz belőle? Az úgy elég gagyi akkor...

Keelah Se'lai!

(#47) ghiottone válasza Lasko (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

szinte kizárt :O bár annak én is örülnék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Szerintem 100 ezer ft alatt kellene lennie, hogy versenyképes tudjon lenni egy xiaomi, vagy oneplus ellen. Vagy akár az ez után megjelenő Galaxy M széria ellen.

(#49) ghiottone válasza bigmasterg (#48) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:) lesz 150 ezer is, hiába műanyag lesz a ház (bár legalább nem törik úgy mint az üveg), nincs sztereó hangszóró, nincs amoled (legalább nem ég be) és lehet ip védettséget sem kap.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#50) zolomon17 válasza vicze (#16) üzenetére


zolomon17
senior tag

Azért a két kezem összetenném, egy olyan rossz minőségű telefonért, mint amilyen a Nexus 5. Anno 100.000 Ft-ot fizettem érte - összehasonlításképpen: a Galaxy S4 jött ki akkoriban, 230.000 Ft volt az induló ára, kártyafüggetlenül.

A 100.000 Ft-ért pedig kaptam egy olyan készüléket, ami a mai napig, állandó napi használat után is tökéletesen működik és gyors. Nincsenek szoftveres gondok, 6 év alatt 2 bug, (a gyári kamera app meghülyült, frissítés javította; beszédhangszóró halk volt, factory reset és megjavult); nincs a kijezőn karc, nem kopott szét, minden gomb működik. Kényelmes a fogása, racionális a mérete és idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára olyan jó minőségű és remek tapadású hátlapja bárminek, mint a N5. Nos, valóban nem egy üveg-fém prémium kombó, de hogy őszinte legyek a mostani OP6T fizikai részét nagyjából bármikor cserélném a N5 "rossz minőségű" megoldására, mert az se nem tört, sem nem hajlott, se nem repedt.

Ha ilyen egy rossz minőségű telefon, akkor mi egy 2 Ft-os, Indiába szánt eszköz :F

Tabletből első generációs N7 volt az első táblagépem, ott értettem meg, hogy mire való ez a kategória és miért jó a Stock Android (és miért jobb, mint nagyjából bármi). Azóta lett egy N9, az N7 szülőknél muzsikál azóta is - és elsősorban a minőség volt, ami miatt ezt választottam és nem mást.

"a Nexusok állandó problémái" - erre is kíváncsi lennék. A Pixel-ek körül minden évben van valami cirkusz, de rákerestem és nem nagyon találtam tömeges meghibásodásról hírt a Nexus-ok kapcsán. Az 5X-nél volt valami bootloop-os hiba, amitől ha jól emlékszem levélnehezékkel degradálta magát a készülék - amiket a Google szó nélkül cserélt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.