Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Én is kiakarom próbálni, elég sok jó halottam róla, bár az igaz, hogy megoszlanak róla a vélemények.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#2) Viper26 válasza Enigma1945 (#1) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én megvárom a megjelenést, nem szeretek azért fizetni, hogy teszter lehessek, régen ez fordítva volt ugye...

Pixel 7 | FR955

(#3) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

szóval egy játék amiben 1 kattintás belépni a szeróra és ott a W gombot taposva menni kell a térképen megjelölt irányba népszerűbb lett mint az a játék amiben az első 100 óra még nem adja át az alapokat se? ;]

A Dota 4 éven át növekedett, a pubg meddig fogja bírni? A következő lépés a League of Legends lenyomása lenne, de azért azzal 8x többen játszanak mint a Dotával, ahhoz komolyabban meg kell mozgatni a föld népét.

/s

(#4) DeathAdder válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


DeathAdder
veterán

Többek között én pont ezért játszottam. Nincs nekem se türelmem, sem időm, sem akaratom 100+ órákat játszadozni csak hogy megértsem az alapokat, és naponta órahosszákat eltölteni vele csak hogy ne maradjak le a fejlődésben.

[ Szerkesztve ]

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Vajon a WoW-nak mennyi a rekordja?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) oriic válasza Viktor77 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontos adat szerintem nincs róla, de ebben az esetben ez amúgy is irreleváns. Steamről van most szó. Számos játék van a világon, amiben többen játszanak mint a PUGB-ben és DOTA 2-ben összesen. LOL, WOW, Candy Crush stb. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) vigyori78


vigyori78
őstag

(#8) wjbhbdux válasza oriic (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A WoW évekkel ezelőtt a csúcson volt kb olyan népszerű mint most a Dota 2, azóta a felére esett vissza és 1 éve nem is közlik már az adatokat annyira a végét járja szegény.

Most csak a Hearthstone lehet az a Blizzardnál ami a nagyfiúk közt játszik, Overwatchnál is nagyon óvatoskodnak a számokkal, sokat adtak el de hát ki tudja mennyien tolják még. Ez a 300 millás liga hatalmas bukta lesz és rántja majd magával az egész esport jövőjét is :(

[ Szerkesztve ]

/s

(#9) Segal válasza Enigma1945 (#1) üzenetére


Segal
veterán

Mint pubg jatekos azt mondom mindenfelekepp vedd meg. Kis utanajarassal mar 7500-8000 forintbol megvan teljesen legalisan es nem a jatekmenetet erinti hogy kiadas elotti a jatek hanem sokkal inkabb az optimalizaciot.
Kicsit ki kell tapasztalni mi mire jo de messze nem 100 ora a dolog es maris el.lehet erni eredmenyeket. En a harmadik napon mar be tudtam ferni top5-be.
Nyerni viszont nem konnyu.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) oriic válasza vigyori78 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván többen vesznek egy premier játékot, mint egy több hónapja piacon lévőt. :DDD Térjünk erre vissza ha ez is eléri a 10 milliós eladást. ;]

Live-Die-Respawn

(#11) Viktor77 válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


Viktor77
titán

A WoW 13 éve a végét járja, csak szólok. És még is akkor is futni, mikor az ilyen PUBG-k már sehol nem lesznek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) bunfi válasza Segal (#9) üzenetére


bunfi
őstag

Ez egy faék egyszerűségű játék, és inkább a szerencse dominál, mint a tudás.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13) LionW


LionW
tag

Én már csak azért is örülök a játék sikerének mivel megmutatta hogy a valve játékokon kívül lehet más is sikeres a platformon. Azért a Gta és hasonló címeken kívül szinte mindíg a Dota és a Cs:go volt a top.

Játék maga engem is érdekelne, de alsó kategóriás videókarival inkább hanyagolnám. Ha optimalizálnak rajta sokat, hogy legalább a gta 5 szintjén futna gyengébb gpu-kon simán megvenném. A lol, dota, cs:go, wow szinte minden gépen elfut, ehhez viszont kell egy erős gpu, pedig nem is olyan szép.

(#14) idegen lény


idegen lény
őstag

Most a survivor a divat. [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Steam is rekordot döntött.

Live-Die-Respawn

(#16) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

közben már a játékosok 30%-a Kínából csatlakozott az elmúlt 2 hétben a Steamspy szerint, érdekes lenne egy farm botok nélküli statisztika is, dehát a WoW rekordja is azokkal együtt került a történelemkönyvekbe.

A reddites PUBG aktivitás is jóval a CSGO és a Dota 2 alatt van, pedig mindkettőnél versenyek utáni holt szezon van. érdemes helyén kezelni ezt a hirtelen jött népszerűséget, népszerű játékok születhetnek, de csodák nem történnek.

/s

(#17) gyuribácsi88 válasza wjbhbdux (#16) üzenetére

Azt ugye tudod hogy a kínaiak 1,5 milliárdnyian vannak, és imádnak játszani? Az meg hogy melyik topik hogy pörög szerintem lényegtelen, egyenlőre még EA a játék, és már ilyen sikeres, ráadásul 30 euró, és nem free to play, meg 5 euró mint a dota meg a cs.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18) kwzatz


kwzatz
őstag

Onnan, hogy egy kompetitív FPS-ben a jobb reflexek, a pályák ismerete, a rengeteg gyakorlás számított, az élményt pedig az adrenalinpumpáló akció és a félelmetes tempó adta, eljutottunk odáig, hogy minél többet ússz a vízben, mert ott sebezhetetlen vagy. Fejlődés. :D

(#19) Wesder válasza kwzatz (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Mióta vagy sebezhetetlen a vízben? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) ribizly válasza Segal (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Gondolkodom már egy ideje, hogy beszerzem, de akkor itt az ideje! :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) kwzatz válasza Wesder (#19) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha ezt kérdezed, akkor lehet pontosítani kellene a kérdésed "mióta nem vagy sebezhetetlen a vízben"-re, mert a legutóbbi versenyen (ESL talán) még 10-en úsztak a vízben egyszerre a túlélésért. A kommentátorok is csak poénkodni tudtak vele kínjukban. A twitch kommenteken viszont rengeteget lehetett röhögni, tényleg parádés volt így belegondolva, hogy ebből a játékból versenyt próbáltak rendezni. Utoljára akkor néztem meg, hogy miért szerethetik ennyien, számomra nem derült ki. :))

[ Szerkesztve ]

(#22) KisTücsök válasza kwzatz (#18) üzenetére


KisTücsök
addikt

"az élményt pedig az adrenalinpumpáló akció és a félelmetes tempó adta"

Igen, pontosan ez a PUBG. De már a fenti jelzőid is azért sántítanak rendesen. Szerintem inkább próbáld ki, mielőtt blődségeket irkálsz.

(#12) bunfi: Ha ez annyira így lenne, akkor nem tudnának egyes komolyabb szintet képviselő játékosok zsinórban többet is nyerni. A szerencsefaktor is számít, de csak pont annyira, hogy kb minden meccs más legyen.

(#23) Asrach válasza bunfi (#12) üzenetére


Asrach
tag

Elég keveset játszottál ha ezt gondolod.
Persze a szerencse is benne van de csak részben.

Egyébként ez egy remek játék sztem, már most többet ér mint jó pár nagy,múltú cég játéka, és ez azért van mert mertek újítani.

[ Szerkesztve ]

(#24) kisza25 válasza LionW (#13) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pentium g4560 és rx560-al játszom, nem egy csúcsgép
valóban van benne szerencse faktor is, de nem véletlen, hogy 2óra játék után csirkevacsiztam ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#25) LionW válasza kisza25 (#24) üzenetére


LionW
tag

Nekem i5 és 260x van, 1 gb modell. Néztem videókat a neten ezzel a kártyával, házban 60 fps, kinéz az ablakon leesik 30-ra, és ez 720p-n. Én ezt nem tudnám tolerálni, főleg nem egy fps-ben. :D
Az ark-al már jártam így, megvettem, mondták mennyire optimalizálni fogják, ps4 meg stb, és sehol semmi.

[ Szerkesztve ]

(#26) kwzatz válasza KisTücsök (#22) üzenetére


kwzatz
őstag

"Igen, pontosan ez a PUBG." Ne tréfálkozzunk már... :D Elhiszem, hogy lehet sok mindenért szeretni, de ez elég jól látható a gameplay videókon is, hogy a PUBG és az "adrenalinpumpáló akció és félelmetes tempó" jelzők köszönőviszonyban sincsenek. Amiben az, hogy valaki 1 (több?) percig áll egy helyben és campel az természetes része a játéknak, elfogadott, valid stratégia, az nem igazán érdemli ki a fentebbi jelzőket. Persze félre ne érts, nem is várom el egy "elvileg" taktikai shootertől, inkább az emberekre vetítve írtam, hogy furcsa, hogy ez a "ki a türelmesebb/sunyibb" műfaj jelenti ma a "top játékélményt".

Gondolom ugyanúgy, mint hogy a pókerben az MTT a legnépszerűbb műfaj, itt is az lehet az ok, hogy a gyengébb képességűek is nyerhetnek "Vak tyúk is talál szemet" alapon néha (ha már még úgy is lehet nyerni, hogy egy töltényt sem lősz ki egy játék alatt, akkor nyilván többször ér oda a kevésbé jó játékos is, főleg mert a szerencse is jobban dominál itt, mint egy aréna FPS-ben, ahol a rosszabb játékosnak általában momentuma nincs, pl. duelben), ráadásul nem érzik annyira rosszul sem magukat, mert hát "100 játékosból nem lettem első, az nem ciki".

[ Szerkesztve ]

(#27) pomorski válasza LionW (#25) üzenetére


pomorski
őstag

Legfeljebb gépet upgradelsz a játék miatt...

(#28) #67947008 válasza kwzatz (#26) üzenetére


#67947008
törölt tag

A pokerben soha nem volt az MTT a legnepszerubb. Cash game-el lehetett mindig is online stabil penzeket keresni. Esetleg Sit&Go toltak meg parhuzamosan, de soha nem volt az MTT stilus a legnepszerubb.

(#29) Segal válasza kwzatz (#26) üzenetére


Segal
veterán

Mindenkeppen kell hozza szerencse is mert ha a feher kor kozepe lesz ahova ejtoernyoztel akkor egybol jobb eselyekkel indulsz mintha a fel terkepen at kell menned de ezt a jatekot 2 felekeppen lehet jatszani. Vagy elindulsz es lovoldozol hogy minel egyszerubben szerezz felszerelest vagy kuszva bujkalva.
Akarhogy is jatszod amikor mar nagyon leszukul a kor es mar csak 5-6 jatekos van bent akkor viszont jon az adrenalin...
Eleg egyetlen rossz mozdulat es halott vagy...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#30) kwzatz válasza #67947008 (#28) üzenetére


kwzatz
őstag

Nézz már be most pl. Pokerstarsra. 120.000 ember van online, nézd meg a cash game asztalokat, aztán nézd meg, hogy mennyi több ezer fős MTT fut jelenleg (nyilván sokan játszanak több asztalon, de ez mindkét változatra igaz, ráadásul látni fogod, hogy akkora a különbség, hogy ez sem számít). És azt is elmondom, hogy mindegyik póker variánssal lehet nyerni hosszú távon, csak sokkal nehezebb, mint régen és igen, az MTT-ben a nagyobb szórás miatt lassabban realizálódik a winrate-ed.

De nem erről beszéltem egyáltalán, hogy mivel lehet "stabil pénzeket keresni", annyit írtam, hogy mi népszerű. A népszerű meg annyit jelent, hogy sokan játsszák, és az MTT vonzza a legjobban a rekreációs játékosokat, mert ott egyetlen tornán megnyerhetik életük nyereményét. Ezt hasonlítottam a PUBG-hoz. A Spin & Go is népszerű még mindig, ugyanolyan okból, mint az MTT.

[ Szerkesztve ]

(#31) Aprósólyom válasza bunfi (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez így nem feltétlen igaz. Csak akkora a terep és annyira változatos, hogy sokat kell tapasztalj ahhoz, hogy tudatosan tudj mozogni. Meg kell tanulni lőni a a különböző fegyverekkel. Amennyire ennek van szerencse faktorja, annyira van hasonló lövöldözős játéknak is szerintem. Másrészről, ha meghalsz, nem nagy tragédia, kezdesz egy másikat és megpróbálsz tanulni az előzőből.Én pár napja kezdtem el, és az elején kicsit felcseszett, pont a része amiről te beszélsz, de ahogy nem adtam fel, úgy az egyre több tapasztalatot szereztem az újabb és kölönböző terepviszonyok között

Szerk.:

(#29) Segal válasza kwzatz (#26):. Multkor körbehajóztam a szigetet északról délre egyik oldalt, mert az északi ponton ugrottam, és a déli szigetre esett a fehér kör. 4 First AID kitet és 1x váltottam hajót, mert nem volt nálam üzemanyag. Végül 7-ik lettem. Ha valaki kitartóan taktikázik, akkor folyamatos rossz körökkel is lehet hozni szép eredményt. És mivel csak egyetlen első van, ezért mminden további szép eredményt értékelni lehet. Nem szoktam sírni, ha 12-ik vagyok, örülök neki, ha a gyenge loot és szerencsétlen körök miatt is sikerült úgy taktikázni, hogy 10-en belül legyek.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#32) Segal válasza Aprósólyom (#31) üzenetére


Segal
veterán

Nálam a taktika az iskola melletti "panelszerű" épületek szoktak lenni mint kezdőpont mert ha többen ugrunk oda akkor is mindenkinek jut egy épület többnyire béke van (nem egy katonai bázis féle brutalitás) és mivel lényegébe a map közepe ezért bármerre el lehet indulni. Plusz pont hogy az út is közel megy el általába van valamilyen jármű is. Tizen belülre már én be tudtam jönni többször is de top5-nél még nem volt jobb eredményem. A vége az elég komoly de mivel és többnyire lopakodom ezért mindig van olyan akinek jobb lootja van és sajna a vége felé eddig mindig elvéreztem. :(
Most a top3 a cél :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#33) AusWolf


AusWolf
őstag

Annyira népszerű, hogy most hallottam róla életemben először. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#34) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Vegye már meg valaki, vagy ossza meg valaki szegény kwzatz-cal az accját, mert addig úgy se fogja elhinni, hogy miről beszéltek :D (Jómagam is haveréval próbálgatom, bár sajna gyenge a gépem hozzá, így, ha épp úgy optimalizálják a játékot ahogy ennek a gépnek tetszik akkor tudok csak játszani, legújabb patchek alapján, iszonyatosan kezd laggolni mikor földet érek, majd lehet egyszer kijavítják, hogy az azutáni patch-csel elrontsák, így megy ez.. :D)

(#35) Melorin válasza oriic (#6) üzenetére


Melorin
addikt

Miért PUGB? A cikkben is így van írva. Nem PUBG?

(#36) Ted_Beneky válasza Melorin (#35) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

PUBG egyértelműen. Valószínűleg elírta.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#37) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ez miért ért meg egy cikket? Aki játszik vele és szereti, annak az élmény számit. Aki nem ismeri, az esetleg ismertetőt olvasna. Jobban illene ez a fórumban egy hozzászólásnak.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#38) oriic válasza Melorin (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elírás, javítottam elnézést. :R

Live-Die-Respawn

(#39) Tanisz


Tanisz
senior tag

Nem vagyok nagy online játékos.
Próbaltam párat CS:GO, WoW, Battlefield sorozatokból párat...stb.

Ajánlásra vettem meg a PUGB-t, voltak vele ellenszenveim az EA miatt, de most X óra után kijelenthetem, nem bántam meg.

A grafika nem annyira érdekel, inkább az élmény.

Fura ezt mondani, de a játékmenet ellenére, ami faék egyszerű nagyon élvezem.
Solo-ban pont a minap sikerült 4.- nek lenni. Duo-ban pedig már voltunk 3.-ak is.
Fura de annyira nem érdekel, hogy első legyek, jól szórakozom a játék alatt.

Igaz, biztos azért is, mert nem vagyok rutinos multi játékos, valamint egy fontos tényező számomra, hogy szinte mindenki ugyanazzal az esélyel indul. Ok, valaki rutinosabb FPS-ben, jobbak a reflexei az az ő érdeme, de ha csak egy pisztolyt sikerült találnia, akkor nehéz dolga van.

Amúgy mit értetek erős GPU-n? Nekem egy RX-480am van, az ismerősnek egy gtx1050Ti, tökéletesen fut a játék, bőven 60FPS felett, szerintem egy 380x-en vagy egy gtx 460-on is elfut normális sebességgel, persze csak tippelek, nincs tapasztalatom.

Tetszik az, hogy nár az elején ki kell gondolni, hova ugrasz. Ha nem vagy jó lövész, vagy rutinos, akkor is meg van az esélyed, hogy minél tovább juss, haladj a játékban.

Persze ezek csak az én élményeim, lehet másnak teljesen unalmas, vagy gagyi a játékmenet. Embere válogatja, de szerintem így van jól :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#40) Tanisz válasza Tanisz (#39) üzenetére


Tanisz
senior tag

Elírtam én is,elnézést : PUGB -> PUBG :)

Nem engedett már szerkeszteni, amikor észrevettem.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#41) <Lacy85> válasza Aprósólyom (#31) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Nem szoktam sírni, ha 12-ik vagyok, örülök neki, ha a gyenge loot és szerencsétlen körök miatt is sikerült úgy taktikázni, hogy 10-en belül legyek."

Ezek a kedvenc szituk nálam. Sokszor olyan szar loot-om van, hogy el sem merek indulni, aztán mégis Top20-Top10, stb.
Máskor meg kész rambónak érzem magam (Fullos AR, SMG, mindkettőn supressor, annyi heal, ami elég seregnek is, stb.). Elindulok, hogy "na most kaptok", aztán 5 méter után leszednek egy bokorból, vagy a világ végéről sniperrel. :DDD

(#42) kwzatz válasza New Hewkas (#34) üzenetére


kwzatz
őstag

"Jómagam is haveréval próbálgatom, bár sajna gyenge a gépem hozzá, így, ha épp úgy optimalizálják a játékot ahogy ennek a gépnek tetszik akkor tudok csak játszani, legújabb patchek alapján, iszonyatosan kezd laggolni mikor földet érek, majd lehet egyszer kijavítják, hogy az azutáni patch-csel elrontsák, így megy ez."
Ez már meggyőzött, hogy kell nekem. :D Mindegy, hagyjuk, tényleg jó játékot kívánok mindenkinek, aki élvezi. Szimplán nem az én műfajom, és nem értem, hogy lett ekkora siker, millió jobb játék van nála, multiplayer is (nem csak az én véleményem, a steam értékelések alapján a legrosszabb 36%-ban van; a 72% többnyire pozitív steamen általában a teljes középszerűséget, vagy különböző problémákat jelenti). Néztem róla sok videót, és egyáltalán nem jön be, ennyi a lényeg. Biztos voltatok már ti is így sok dologgal, de többször már nem fejtem ki ezt a PUBG-ról, tényleg jó szórakozást hozzá. Kívánom azt is, hogy a készítők valóban komolyan vegyék a fejlesztést is a jövőben és ne a Bahamákról írjanak, hogy nem esik jól nekik már optimalizálni.

(#43) <Lacy85> válasza kwzatz (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Kívánom azt is, hogy a készítők valóban komolyan vegyék a fejlesztést is a jövőben és ne a Bahamákról írjanak, hogy nem esik jól nekik már optimalizálni."

Hatalmas csodákat én már nem várnék optimalizálás terén.
Ahhoz kb. újra kellene írni a játékot. :D
Ha meg így is rekordokat döntöget, minek szenvedjenek ilyen "felesleges apróságokkal"?
Havonta kapunk 1-2 fegyvert, meg 1-2 új animációt, meg itt-ott kicsit reszelgetnek a pályán, oszt' jó napot. :K

[ Szerkesztve ]

(#44) #16939776 válasza kwzatz (#42) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez inkább szórakozást nyújt, mint a valódi lövöldei képességeket mérné fel. Nekem a worms armageddon féle: szívassuk meg a másikat random eszközökkel koncepció köszön vissza, késleltetve jutottál tűzerőhöz, csökkent a játéktér, küldemények a levegőből.. Abban is jól kellett alkalmazkodni a körülményekhez, és kiszámíthatatlan viselkedéssel akár nyerni is tudtál. Nem is szerettek velem játszani, itt meg mindig más az összetétel, lehet tovább tartana a "fun" mire megunnák hogy én húzom a legtovább..

Én is nyomtam mellette cs-t, utána 1-2 óra b@sz@kodás kész felüdülés volt szellemileg.

[ Szerkesztve ]

(#45) kwzatz válasza <Lacy85> (#43) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, ezt írtam én is legutóbb, hogy ilyen szempontból szerintem nem tett jót a játéknak a hirtelen jött óriási siker, de ne legyen igazunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) ribizly válasza AusWolf (#33) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig megy már egy ideje. Gyakorlatilag az összes youtuber, akik nyomnak valami kompetitív FPS-t is azoknál minimum már megjelent néhány alkalommal.
Amúgy meg nagyon durva, hogy mi mennyiésgű pro CS-s "tér" át... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#47) DeathAdder válasza <Lacy85> (#41) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nos én utáltam lootolni mindig is :D

Szólóba, esetleg duóba kiválóan működik a következő:

Leernyőzöl Gatka mellé a rádiótoronyba, ahova szinte soha senki nem megy. Ott katonai loot van, aztán kilootolod az út másik felén a két épületet, és 90% hogy mindig van a környéken jármű is.

Ezután dzsip vagy szedánnal megindulsz Gatkának ahová mindig mennek, és vélhetően már kellően ki van lootolva. Elkezdesz körözni, meg dudálni Gatka körül, meg kiütöd a kerítés sorokat. Nagyon maximum pár perc és kiakadnak rád, kijönnek és elkezdenek lőni, te meg jól elütöd őket és már meg is van a nagy loot, kb mindened meglesz ami kell.

Mielőtt squadoztunk soloba ezt csináltuk, nagyon sokszor elmentünk a végéig, csak néhányszor szedtek ki Gatkánál, de tényleg meglepően nagy arányban sikerül összehozni.
Tapasztalatom szerint a kocsival való elgázolás a lehető legkönnyebb módszere a lootnak, meglepően könnyű elütni az embereket. Volt már hogy 1 meccsen 5-6 embert is elütöttem duóban.
Aztán egyik nap rámjött a szólózhatnék és ezzel a módszerrel is legtöbbször a top5-ig mentem, végül meg ráuntam az egészre :C

[ Szerkesztve ]

(#48) Def26


Def26
félisten

ez csak időszakos xbox one konzol exkluzív vagy később jön ps4 -re is? Valami bétát szívesen kipróbálnék. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#49) gyuribácsi88 válasza Def26 (#48) üzenetére

Jön ps-re is majd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50) <Lacy85> válasza DeathAdder (#47) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Így 70+ óra után én is kezdem unni egy kicsit.
Vagy kempelés ezerrel, mert úgy szűkül, hogy értelme nincs mozogni, vagy rohanás végig.
Meg az, hogy arról szól a játék kb. fele, hogy porszívózod a házakat...
Egy idő után baromi unalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.