Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Meg is érdemlik, csak így tovább :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Elég gagyeszmó szàm, úgy hogy nàlunk kb 15-20 JátékÀllomàssal a csalàd is besegített ebbe az eredménybe. (PS1-4)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) bulikavagyok válasza Wesder (#2) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg meglepően kevés 25 év alatt. 18M darab/év. Ha nem kísérném figyelemmel már évek óta az eladási statisztikákat azt tippelném, h évente simán eladnak minimum 50M konzolt (külön-külön minden típusból). Ebből a 450 millióból én is kivetem a részemet kb 10 géppel. Csak PS4-ből volt három - de minek?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS3 kivételével velük voltam mindvégig.
PS3 kimaradt a sok(k) mmorpg miatt.

(#5) sasa134


sasa134
addikt

PS1 kivételével megvolt mind, így nem kérdés, hogy a PS5 is jön majd a nappalimba. Bravo Sony!

Avanti Roma

(#6) ldave válasza Wesder (#2) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, köcsög Xbox, Sega meg Nintendo elvett sokmillió eladást a Sonytól! ;]

A Slime draws near! Command?

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mind megvolt több verzióban is, de a sorban csak a pc után volt(többi konzollal együtt). A 4es amivel nálam feltették az i-re a pontot. Szerintem nem vagyok egyedül akinek ma már a Playstation az elsōdleges gaming platformja. Szívesebben költök náluk pénz,mert látom,hogy felhasználják nem csak ülnek rajta

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Wesder válasza ldave (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Kac kac, de làtod rajtam kívül is többen vettek 4+ konzolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) ldave válasza Wesder (#8) üzenetére


ldave
félisten

Nekem van/volt 1 db PS1, 2 db PS2, 1 db PS2, 1 db PS4 és most 1 db PS4 Pro. Ezen felül 1 db PSP és 1 db Vita. A Vitát leszámítva mindegyiket újonnan vettem, szóval én is hozzájárultam 7 db géppel ehhez a rekordhoz.

Számodra lehet gyenge eredmény ez, de ha ezzel első tud lenni valaki, akkor számomra az azt jeletni, hogy a piacban nem igazán volt ennél jóval nagyobb lehetőség.

A Slime draws near! Command?

(#10) <Lacy85> válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem a PS4 volt az első konzolom. Előtte mindig PC-s voltam.
Azóta szegény asztali csak másodhegedűs. :D
10-ből 9,5 játékot PS4-re veszek meg. :K

(#11) hajbel


hajbel
addikt

Szerintem sárga kazettásból többet eladtak ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) ProEvoFan válasza Wesder (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

És az baj?

(#13) Wesder válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Max annyiban hogy ez a szàm így elég kevésnek bizonyul. A duplàjàra szàmítottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) #21123072 válasza Wesder (#13) üzenetére


#21123072
törölt tag

Mihez képest kevés, ha ez a legtöbbet eladott konzol? A "mire számítottam" meg nem adat, azt hagyjuk.

(#15) Wesder válasza #21123072 (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Mondom ahoz képest kevés hogy az ide kommentelt pàr ember minimum 50 konzollal jàrult hozzà ehez a szàmhoz. Mondjuk generàciónként jól hangzik a 112.5-ös àtlag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) #21123072 válasza Wesder (#15) üzenetére


#21123072
törölt tag

Az eladott darabszám nem lesz kevesebb vagy több annak függvényében, hogy ez mennyi vásárló között oszlik el. Még akkor sem lenne értelme, ha az előbb említett 50 db konzolt mindegyikük megtartotta volna, és nem adta volna tovább.

(#17) Scholes9 válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is így alakult :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) ProEvoFan válasza Wesder (#13) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te mindenbe találsz valami problémát? :DDD

(#19) Wesder válasza ProEvoFan (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Utólag leesett hogy 4 generàció alatt nehezen adhattak volna el többet.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Puma K


Puma K
veterán

A PlayStation 25. születésnapja alkalmából háttérnek való:

Forrás: .png

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) eeXaa


eeXaa
addikt

az 500 millios kiadás akkor kamu volt? :F

(#22) hombre[EU] válasza eeXaa (#21) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, abban az 500ban benne voltak a handheldek is

Life, Uh, Finds A Way

(#23) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ps2 kivételével mindegyikből volt több is. Mondjuk sajnálom, hogy komoly hardverrel és minőségi exkluzívokkal ma már csak a Sony maradt.
A N64-re, meg a Dreamcast-re visszagondolva mindig belesajdul a szívem...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.