Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Nekem nagyon bejön a render. Kicsit i8+ beütése van a hátlapnak, ami egy nagyon szép készülék.

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

"A cél ugyanis az Active Edge szorítófunkciók kiterjesztése a Pixel 3 alsó harmadának környékéről a készülék egészére. Ha viszont nem lesz praktikus ennek a kivitelezése ... "

Kizárt, hogy praktikus legyen. Gombok (kitapinthatóak) márpedig kellenek. Egyébként úgy rémlik a HTC-nek is nagyon "bejött" ez a megoldás ... :(((

A 3a-val valami reménysugár megcsillant, de éreztem, hogy ez kérészéletű lesz...
... jön a punch hole (ami még mindig olyan szép, mint egy lóharapás) és a jack-et - jó eséllyel - újra eltüntetik. Van itt eredetiség, következetesség kérem szépen!

[ Szerkesztve ]

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Én inkább egy duál sim variánsnak örülnék, vagy menjen az esim mellett a fizikai sim is, ami a Q2 bétában benne volt véletlenül.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

Én ezt a dupla előlapi kamerát nem értem. Amúgy tetszene a design, csak hát ez is ilyen 8-900€ lesz legalább, annyit meg nem ér egy telefon sem nekem sajnos.

ghiottone: Na pláne, dual-SIM nélkül azért megint nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon tetszik a design de gondolom ez is tepsi lesz sajnos.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Dottore válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


Dottore
addikt

Pedig meglehet csinálni. Ha lefele fordítod, megszakítod a hívást és lezár, hangerő a hátlapon két koppantás, stb. Biztos lehetsz benne, hogy előbb utóbb el fognak tűnni a gombok, pont úgy ahogy a hagyományos billentyűzetnél is.

[ Szerkesztve ]

(#7) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem értem ezt a goggle-t. Mindent tudnak rólam hova megyek mit csinálok, mikor vagyok autóba mennyit vezetek stb... az hogy van hogy a telefonjukkal mindig mellé lőnek és általában jó esetben használható, de drága és ronda?
Erre kellene nekik valami programot írni ami összegyűjti a felhasználok véleményét, hogy mit szeretnek/használnak és olyat csinálnának... :D

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon szép, csak gondolom 350ezres kezdő ára lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Ja, a HTC-nek is bejött a gombok eltüntetése :U

Keelah Se'lai!

(#10) nyisziati válasza INGJOKE (#7) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem jó a marketing, PR és dizájner osztályuk.
Kicsit öncélú kockulásban jók ill. ennek a monetizálásában.

(#11) borand


borand
aktív tag

Az a rohadt nagy kamerakivágás... na azt nem hiszem el, hogy nem tudják még kisebben megoldani. Amúgy szép lenne a telefon, a gomboknak viszont nem látom értelmét.

(#12) AS


AS
félisten

Ez elég S10+ szerű...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) nozs23 válasza AS (#12) üzenetére


nozs23
addikt

Az egyetlen hasonlóság a kameralyuk.

(#14) tuki2200


tuki2200
senior tag

Istenem.. nem akarok lyukas kijelzőt venni. Még a jövő évet kibírja az S8-am, remélem addig megoldják ezt a kamera problémát, nekem előre nem kell, kinai telefont nem fogok venni, nehogymár a Pixel 3A vagy a Samu A80 legyen az egyetlen opcióm..

[ Szerkesztve ]

(#15) Noukoum válasza tuki2200 (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig lehetséges hogy azok lesznek.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) #16820480 válasza tuki2200 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez amúgy már definíció szerint két opció :B

(#17) aelod


aelod
veterán

Megfizethető? Ezek miről beszélnek?

Nem lesznek gombok. Okés. Akkor már töltő csatlakozó se legyen mert ott a vezeték nélküli töltés. Vicc amit a Google csinál a pixelekkel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) Juhaszatti válasza aelod (#17) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Akkor már töltő csatlakozó se legyen mert ott a vezeték nélküli töltés."

Ha elérik a (szerintük) megfelelő hatásfokot, csak idő kérdése és így is lesz. :)

(#19) meganers


meganers
csendes tag

Végre, kezdődik. Már csak az usb port nem kell oda.
(Nem vicc. Szeretem a jacket, jelenleg nem is kéne olyan telefon, amin nincs, de ha előbb-utóbb az már nem lesz, a középtávú preferenciám a teljesen "clean" készülék. IP védelem megoldva a belépő kategóriában is :) - hacsak nem jön a vízre lágyuló ragasztó ;) .)

(#20) aelod válasza Juhaszatti (#18) üzenetére


aelod
veterán

Okés csak akkor ennyi pénzért illene vezeték mentes töltőt tenni a dobozba :(((

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) <Adamsky> válasza Dottore (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... meglehet csinálni ... "
"Ha viszont nem lesz praktikus ennek a kivitelezése ... "

Ajánlanám a két kiemelt szó egyidejű ízlelgetését. ;)
... a telefon forgatása, és kopogtatása szvsz. minden csak nem praktikus.

(#7) INGJOKE
+1 jaja! Nekik kellene a legtutibb / legkelendőbb telefont gyártani. :) Erre ...

(#13) nozs23
"Az egyetlen hasonlóság a kameralyuk."
Figyeld meg, megtalálják majd erre is a megoldást. Én már látom. Az dupla kameralyukat kettészedik. Az egyik baloldalon a másik jobb oldalon lesz. :) Pici zúgolódást lehet ki fog váltani a megoldás, de a többség ezt is gyorsan megszokja majd. Hányszor olvasom itt a PH!-n a meg lehet szokni szöveget. Ja, szokja meg az, akinek két anyja van. Legfőképp mert nagyon nem ingyen adják.

[ Szerkesztve ]

(#22) Samott


Samott
addikt

Technikai kerdes: a 2x2 kamera nem nagyjabol pont ugyanott van? A kamera/optika altalaban eleg vastag/magas elfernek ezek ott?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#23) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Mondjuk ez nem nézne ki rosszul.

(#24) Fred23


Fred23
nagyúr

Előlapi kamerák nélkül bejönne! Szörnyű, hogy a szelfikamerát sosem használókat is így megszopatja talán az összes gyártó! Notch, kameralyuk, egyebek, holott egyáltalán nem igénylem azt a tetves kamerát az előlapra, a különféle szenzoroknak meg simán lenne hely egy fenti 3 mm-es káván. :(((

(#25) nozs23 válasza Fred23 (#24) üzenetére


nozs23
addikt

Elég sok gyártónál van pop up-os megoldás. Ha ennyire zavar, azok közül kell választani.
Nem vagyunk egyformák. Nekem 100x inkább notch vagy kameralyuk.

(#26) Fred23 válasza nozs23 (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, vagy pop up, vagy kicsivel vastagabb káva; minden más zavaró számomra. Pláne, hogy az elmúlt 5 évben szerintem egyetlen szelfit se lőttem, és nem is videochateltem senkivel.

(#27) nagyontitkos


nagyontitkos
újonc

Egyszerűen nem értem, hogy miért kell a jack-dugón rugózni folyton... az a trend, hogy nincs a mobilokon, és anomáliként értelmezhető, amikor van, ennyi (amúgy meg kényelmes vezeték nélkül hallgatni zenét). Szép pixelt meg még nem csináltak...

(#28) <Adamsky> válasza nagyontitkos (#27) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Egyszerűen nem értem ..."
... enged el! ;)

(#29) respecter


respecter
csendes tag

Nem használtam még Active Edge-es készüléket, így inkább én arra lennék kíváncsi, hogy vajon tokkal együtt is (jól) működik ez a feature? Mert gondolom az 1000 Euro körüli telefon sokaknál kap egy kis védelmet.

(#30) pikszel válasza aelod (#17) üzenetére


pikszel
őstag

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#31) judas13


judas13
addikt

Ebben a témában (is) sikeres HTC-s szakembereket igazolt volna le a Google? Rajta!!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) aelod válasza pikszel (#30) üzenetére


aelod
veterán

LoL

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) Griff55


Griff55
senior tag

:( Kár ezért a dupla lyukasztott kijelzőért...
Legértelmetlenebb elrendezés véleményem szerint...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.