Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thusor


Thusor
őstag

Köszönjük a beszámolót. Nagyon szép helyeken jártatok.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2) vallas


vallas
senior tag

Szép beszámoló,jó túrának tűnt...

szép bicaj.... nagyon tetszenek ezek a canyonok, de az áruk..... :Y lehet tudni, kb mennyibe fájt, és hogy újonnan, vagy használtba vetted? :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó kis írás! Hát igen, Szlovénia gyönyörű, és elég sok kerékpárútjuk is van. Egyszer majd viszek bicajt, vagy bérelek.
200km 4 napra nem is sok, bár itt az alföldön nincs nagyon szintkülönbség, könnyen beszélek :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Joci10


Joci10
őstag

Az eltévedés (már a vezetett részé az első napon) elég érdekes, mert pont a turnusotok előtt volt egy másik csoport pont ezen a túrán (július 7-10.). :)

A 700m szint meg nem is tűnik olyan soknak - pláne 4 napra, és ~200km hosszra levetítve (illetve a sísáncokhoz való feljutást is nézve). Gondolkodtam én is rajta, de egyik időpont sem volt jó a háromból.

(#5) Napfénysüti válasza vallas (#2) üzenetére

Köszönöm! :R

Tavaly a Tour de France akció alatt vettem így az eredeti 2800 euró helyett 2500 euróba került. Szállítással együtt átszámítva akkor ez olyan 840.000 Ft-ot jelentett. Amit még kellett rá vennem az a pedál illetve a kulacstartók, láncleesés gátló. A többi dolog jött az előzőről. :K

Més que un club!

(#6) Chabee


Chabee
tag

Szia!

Gratula a túrához és a beszámolóhoz! Ez egy gyönyörű vidék! Nekem szerencsém volt 2015-ben arra járni. Mi Kranjska Gora-ban aludtunk és onnan terveztünk egy egynapos tekerést. Az volt a terv, hogy elmegyünk Chiusaforte-ig és vissza. De mikor odaértünk úgy gondoltuk, hogy unalmas lenne ugyan azon az úton visszajönni, így azt találtuk ki, hogy Sella Nevea felé kerülünk. Hát valóban nem lett unalmas a túra. Egyrészt gyönyörű volt a vidék a szerpentinen felfelé, másrészt az utolsó harmadát a felfelé vezető szakasznak mindenki sétálva tette meg, mert úgy gyorsabb volt mint tekerve. Hát mint mondjak, jól esett este a pizza és a forró tea.

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#7) vallas válasza Napfénysüti (#5) üzenetére


vallas
senior tag

Húha, az már egy szemmel jól látható összeg volt ... :Y még akciósan is...

Grat sok közös túrát, és beszámolót még....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

Nagyon szép hely, idén voltunk kb a 75%-án. :)

Amúgy nagyon javaslok egy defektvédett külsőt. Igaz, nem olcsó, és igaz, inkább fél kiló darabja, és nem 300g, de az érzés megfizethetetlen, h nem lesz defekted. Continental super sport plus gumival hajtok már jó 10-15ekm óta, és egyetlen defektem sem volt.

Szerk: nagyon szép bicó! :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Napfénysüti válasza ncc1701 (#8) üzenetére

Continental GP4000 S2-est használok, ez volt az első defektem kb 10.000 km alatt szóval elégedett vagyok vele. Ettől még igencsak jó külsőnek tartom, nem hinném hogy egy ilyen éles üvegszilánkot megfogott volna más outis külső. :K

Més que un club!

(#10) ncc1701 válasza Victoryus (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Itthon is bele tudsz nézni elég komoly szintekbe. Ki kell menni plö a mátrába tekerni egyet. :)

(#11) Napfénysüti válasza ncc1701 (#10) üzenetére

Bakony200-on szoktam indulni, ott a nagy táv 200 km és mellé 2200 méter szint párosul. :K
Talán írtam is róla anno egy blogpostot.

Més que un club!

(#12) kukif


kukif
csendes tag

csak egy 404 hianyzik a bringabol:)

(#13) Napfénysüti válasza kukif (#12) üzenetére

Zipp?
Az a baj az annyiba kerülne majdnem mint maga a bringa. :)

Més que un club!

(#14) ncc1701 válasza Napfénysüti (#11) üzenetére


ncc1701
veterán

Ú. Mi pudingok vagyunk, csak ilyen balaton kör, az ugye 210km, minimális szinttel. De 105 kilós gyúrósok sokat nem csinálnak ilyesmit. :)

(#15) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi az írást, gyönyörű helyek, egyszer már el kéne nekem is jutni a Bledi-tóhoz!

(#16) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Jöhetnek még ilyenek :D

Life is better with a Titan

(#17) Jarod1 válasza Eversmann (#16) üzenetére


Jarod1
addikt

Bravo, Well done, well done brillant drive!
nem is tudtam hogy van ilyen kerékpárszállítós túra,
Mindenki országútival tekert?

(#18) Napfénysüti válasza Jarod1 (#17) üzenetére

Nem, nagyon vegyes volt a társaság. Akadt outi, MTB, trekking. Mindig a lassabbakhoz igazodott a vezető tempója, aki meg gyorsabban akart menni az előremehetett.

Més que un club!

(#19) vlevi


vlevi
nagyúr

Irigyellek :)

Én motorral jutottam már el egyszerkétszer Szlovénia felé, az is nagyon szép, de bicajjal biztosan teljesen más élmény. Van idő nézelődni, már, ha éppen nem lihegi ki a tüdejét az ember a hegyre felfelé :)
Én a tokaji hegynek sem merek nekikezdeni, pedig kellene...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.