Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PCrevRM


PCrevRM
tag

:Y <-Mikor megláttam a k130-at. Osztozok a szenvedéseidben.

Ilyet vettem anyámnak, mikor beszámítós akció volt a Pannonnál, kiráz tőle a hideg a mai napig. Hirtelen elő is vettem a használatiját, nem lehet külön bekapcsolni a billentyűzárat, csak automatikus van. Érdekesség: "a billentyűzet aktiválásához nyomja meg kétszer az oldalsó hangerőgombokat".

Akkumlátor állásában is lemerül 2 nap alatt, hihetetlen gyenge még energiatakarékos módban is.

Egyébként ugyanilyen testben (és gyanítom, hardverrel is) jelent meg Samsung teló is, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

We are Outcast Consensus 1

(#2) ljungberg


ljungberg
tag

Csillagidő?! :DD

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Volt LG K130-as méghozzá kettő is, fater vette ,mert rásózták, aztán talán egyiket falhoz csaptuk, a másikat meg elcseréltük egy Blaupunkt autós-erősítőre, Ámen LG, legjobb csere amit lehetett vele tenni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) aggleány


aggleány
addikt

Csillagidő??? :Y

Szóval Neo lett. Gratulálok, nagyon jó kis kütyü. :K

(#5) shady1989


shady1989
tag

én is neo-t birtoklok és szerintem is nagyon jól választottál:D :R

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Látom, te is a MeeGo-ra vársz, mint én..
Kár, hogy nem lesz belőle semmi.
Azért egy N9-et majd beszerzek a jövőben, bár nekem nagyon kell a hardveres billentyűzet, de az a telefon érne annyit, hogy meglegyek nélküle.

(#7) UnA


UnA
Korrektor

Nem tudom, én inkább vettem 60-ért egy használt Milestone 2-t. Nekem hiányzott a billentyűzet, de majd meglátom még, hogy ez mennyire volt igaz ;)

(#8) Rickazoid válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


Rickazoid
addikt

Majd még meglátjuk, hogy lesz-e belőle valami. Reménykedem, hogy a ZTE vagy a Huawei felkarolja, hogy egyedibb ajánlatokkal állhasson elő a konkurenciával szemben és ne csak az olcsó, de nem túl jó kínai telefonokat lássa a nép bennük. Vagy esetleg hogy a Motorola Mobility Google általi felvásárlása után több gyártó is elpártol az Androidtól a WP7 mellett a MeeGo-hoz, hisz a Google házon belül készült és optimalizált telefonjaival sokkal nehezebb lesz konkurálni androidos telefonokkal.
De ezek csak alaptalan spekulációk részemről, sajnos.

(#2) ljungberg: igen, csillagidő. Ez legalább a Föld minden pontján ugyanannyi adott időben. :) Bár nem tudom melyik, van belőlük egy pár a Star Trek univerzumban, de annyi biztos, hogy nem az eredeti.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Hát én aztán nem tudnék ennyit írni egy ilyen alapszintű telóról mint az LG :)

Amúgy jó cikk lett, bár a stílusa számomra nem megszokott egy teszthez képest. Azért sok boldogságot a Neo-hoz!

Forward thinking. كرر

(#10) FoxiestFox válasza Rickazoid (#8) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze jo lenne, ha lenne belole valami, mert egyszeruen amig nem lesz szimpatikusabb rendszer, addig maradnom kell az N900-nal. Az android egy **s az en szamomra, a WP7 nem szimpatikus mar UI szinten sem, a Bada nem eleg geek, tobb meg nemigen van :/

(#11) rep3at válasza FoxiestFox (#10) üzenetére


rep3at
őstag

Nemigen? :Y

Forward thinking. كرر

(#12) FoxiestFox válasza rep3at (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

sorolhatod az alternativakat :d
iphone nem szamit

[ Szerkesztve ]

(#13) nuke7


nuke7
veterán

Legend of MIR! :C OMG...
asszem félóra alatt el lehet jutni egy olyan helyzetbe, ahonnan nem lehet továbbmenni, mert amikor én toltam vele, nem igazán volt kész, és fura karakterekkel akart kommunikálni velem a játék... :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#14) nuke7


nuke7
veterán

lemaradtam...

"Ace-t is, szép darab telefon, de szinte vágja az ember kezét. Jól jönne az a kijelzőméret, de annyi pénzt nem adnék ki most ezért, majd jövőre egy akkori példányért"

az ace kijelző méretét irigyled..? WTF? az 320x480 a neo-nak meg 480 x 854 ... :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) aggleány válasza nuke7 (#14) üzenetére


aggleány
addikt

Ezen én is agyaltam. Szerintem az Arc-ra gondolt, csak véletlenül mást írt, mivel az Ace nem nyomja az ember kezét, és nem is kerül többe, mint a Neo.

(#16) Rickazoid válasza nuke7 (#14) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az Arc-ra gondoltam. Nem tudom miért Ace-t írtam, de rákerestem van-e ilyen és ezt találtam. Vagy melyik az Ace?

Szerk.: Ja, Samsung Galaxy Ace van.

Szerk2.: javítottam.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) Rickazoid válasza Rickazoid (#16) üzenetére


Rickazoid
addikt

Megjegyzem Köszi! :) (nem magamnak, de már mindegy)

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) nuke7 válasza Rickazoid (#17) üzenetére


nuke7
veterán

igen, így már mindjárt más :K

ezt sem értem:
"De rezgő visszajelzéssel jó hatásfokkal használható."
mit számít, hogy rezeg..? én általában ha gyorsan gépelek az optimus-on betűk maradnak ki, félre nem igazán ütök a nagyobb billentyűzeten.. ezen meg a rezgés nem értem, hogy hogy segítene, max. lassabban írnék, de azt rezgés nélkül is meg tudom tenni...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#19) Rickazoid válasza nuke7 (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nekem a virtuális billentyűzeten nagyon hiányzik a visszajelzés, ami fizikai gomboknál a lenyomás ténye lényegében. Ezt némileg pótolja a rezgés, így már megvan az az érzet, hogy valami történt és mivel általában elég gyorsan gépelek, ha nem rezeg, úgy érzem mintha össze-vissza írnék. Szóval ez csak ilyen egyéni igény a visszajelzésre a telefon részéről. Átlag használat mellett viszont nincs rá szükségem.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#20) rep3at válasza FoxiestFox (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Ja hát akkor nem szoktam. Azt hittem az is egy alternatíva az op. rendszerre de ezek szerint tévedtem :U

Forward thinking. كرر

(#21) FoxiestFox válasza rep3at (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az iPhone 4 mint hardver elég impresszív, és tetszik is, de az iOS nem, és az Apple sokat emlegetett tenyérbemászó mentalitása sem. :P
Mindazonáltal a sok játék vonzó, de azt hiszem, az iOS még az Androidnál is kevésbé geek rendszer, márpedig én csak az üzletileg sikertelenségre ítéltetett Maemoban leltem meg eddig azt, amit keresek egy hasonló eszközben :B

(#22) nuke7 válasza FoxiestFox (#21) üzenetére


nuke7
veterán

hat nyilvan, mivel az ios zart az android meg nem...

es egyebkent nekem sem szimpatikus az apple hozzaallasa.

amugy kiprobaltam a rezgeses visszajelzest, es kb. semmivel nem tudpk jobbam irni igu mint rezges nelkul.

https://youtube.com/user/nuke7

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ja nekem is volt Milestone-om arról váltottam DHD-ra. Ami hiányzik az a qwerty gombsor, bár a Milestone1-en nekem speciel az sem volt túl jó. A nagyon zsúfolt gombok miatt, ráadásul nagyon egybefüggőek is voltak. Az MM2 az már szimpibb ebből a szempontból, de a gyenge support miatt nem vennék már többet Motorola-t, talán ha a Google megveszi akkor javul a helyzet itt Európában is;]
Én valami 4,3"+ra várok egy normális qwerty csuszkával, azonnal cserélném olyanra ha lenne.
A Meego meg nagyon úgy néz ki hogy halott, főleg hogy az Intel is kihátrál mögüle.

nuke7: nem zárt az iOS legalább is teljesen nem. Ilyen kijelentésért engem a múltkor jól leoltottak, csak vigyáz:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) nuke7 válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


nuke7
veterán

telefon op.rendszerként értettem, habár szinte mindegy is...
(nemrég tette nyílttá az apple igazából)

https://youtube.com/user/nuke7

(#25) Rickazoid válasza nuke7 (#24) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha jól tudom az iOS még az iPhone OS időből a második verziótól nyílt. Mondhatjuk, hogy nemrég, de akkor az Android is nemrég került piacra. Egyébként ha azt mondod zárt, tedd mögé, hogy forráskódú, ha erre érted vagy írd úgy, hogy nagyon sok szigorú korlátja van és akkor nincs félreértés, mivel nyílt rendszer, csak zárt forráskóddal és sok, komoly megkötéssel, korláttal.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) nuke7 válasza Rickazoid (#25) üzenetére


nuke7
veterán

:R amugy valami volt az ios 4.2-nel vagy az 5nel hogy valami nyilt lett/lesz...
de nem akarok hulyeseget mondani,az iphone hidegen hagY engem.

https://youtube.com/user/nuke7

(#27) amanoba


amanoba
őstag

amikor elolvastam, hogy 6K-t adtál az lg-ért, ráadásul használtan, majd lefordultam a székről... :Y

sok sikert a neohoz, nekem is nagyon szimpatikus, meg úgy általában az újabb SE-k is. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#28) rep3at válasza FoxiestFox (#21) üzenetére


rep3at
őstag

Valahol megértem az álláspontod, bár nekem nem attól lesz jó egy rendszer hogy mennyire "geek" hanem hogy mennyire használható, mennyi program van rá, mennyire gyors, milyen a támogatás. Ebben pedig elég jól áll az iOS.

Forward thinking. كرر

(#29) FoxiestFox válasza rep3at (#28) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az biztos.
Mondjuk nálam még az is játszik, hogy nem szeretnék olyan eszközt, amiből szembejön 10 az utcán egy nap. :B De ez csak ilyen személyes hülye kikötés (mindig a ritka/különleges telefonok érdekeltek /HTC Uni, N93/93i, N91, stb/).

(#30) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Érdekes átment, az is biztos. Nekem egy szigetfón figyel a polcomon (még gólyatáborban kaptam tök ingyen tavaly... :D ) Viszont nem tudnám használni. Egyszerűen az előző droidos telóval (GT540) is, meg most a Nexusszal meg pláne, annyira hozzászoktattam magam az okostelefonokhoz, hogy nem nagyon tudnék vele mit kezdeni. :)
Bár emlékszem anno, amikor E90-em volt, nem voltam ennyire odáig az okostelefonokért. :DD

(#31) rep3at válasza FoxiestFox (#29) üzenetére


rep3at
őstag

Hát velem még nem igazán jött szembe 3G, 4 sokkal inkább, bár az sem túl gyakori errefelé. Régebben én is N900at akartam..

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.