Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sokomst


sokomst
tag

Nem tudtam, hogy audio cuccokban is próbálnak utazni. Nehéz ligába lépnek, mert ide nem elegendő a design.
Vízhűtőm és házam volt/van tőlük szeretem is, de azért kissé túlárasak pedig a külcsínen kívül nem sok mindennel tudnak villantani.

(#2) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ilyen áron azért szerintem kevés lesz, ha csak kardioid. Ettől azért kéne több funkciót villantani. Mert mire nálunk a boltba ér, lesz az 50 rongy is. Oda meg már valami mutatni kéne.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) Noukoum válasza sokomst (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

A tömegnek a külcsín kell, audio cuccokat is így a legkönnyebb eladni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) Skynet258 válasza sokomst (#1) üzenetére


Skynet258
veterán

Dizájnban szerintem is erősek de nem az a tipikus úttörő cég...
Meg basszus kihoznak egy maroknyi terméket aztán süllyesztő mert visszaülünk inkább a tervezőasztalhoz... komolytalan. Aztán fél év és ez után is inkább a tervezőasztal mellé ülnek? Ez azért erősen a vásárló arcon köpése...

https://geekpulse.hu

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Mint, tengerbe vizet hordani...

(#6) PCProfessor


PCProfessor
tag

Meh. Mindenhova be akarnak illeszkedni. Aztán úgy járnak mint a giga, hogy sok középszerű terméket kínálnak csak.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.