Hi​rd​et​és​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) akaszajanos

akaszajanos
(újonc)
LOGOUT blog (1)

Ez azért nem általános jelenség.

Az Asus és a Dell is sokszor ment már a falnak; mindkét említett vállalat olcsóbb notebookjaival viszonylag sok a probléma, ezt tapasztalati szinten írom (talán a Dell van komolyabb bajban ilyen téren).

Ettől függetlenül igen, tudnak minőségi cuccokat alkotni (magam is használtam/ok ilyen márkájú termékeket), de az erős túlzás, hogy a kínaiak ne tudnának kreatív tervezőmunkát megvalósítani. Én különösen a tartozékok terén érzem azt, hogy sok tekintetben a nagy, neves gyártók előtt járnak - hogy csak egyet említsek: BlitzWolf.

MacBook Air 2015 early + Mágikus Cincogó, iPhone 5 & Yamaha EPH-100, Dell OptiPlex 330 DT (OpenMediaVault Server), OptiPlex 790 DT i3 2120 + Win10 PRO

(#2) Mikeee89

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Igazad van, léteznek kivételek és szerencsére egyre több. :C

(#3) Oldman2

Oldman2
(PH! addikt)

Tetszene, sajnos 2211H típusú monitorom van.

Megtapogatva a képernyő alját, pedig mintha ezen is lennének valami "felerősítő" fülek...

(#4) Mikeee89 válasza Oldman2 (#3) üzenetére

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nekem a logó alatti részen 2 matrica fedte el a csatlakoztatási helyet. Itt van egy kompatibilitási lista, ott nem látom a monitorod. Itt viszont látom, bár az oazisnál most csak újracsomagolt van.

(#5) Oldman2 válasza Mikeee89 (#4) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Köszi, a kettő nem ugyanaz.

Te az AC511-est linkelted, abból elvileg van most is, a használt és olcsóbb az meg AX510-es.

(#6) Mikeee89

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Igen, azt látom ami nekem van nem kompatibilis a te monitoroddal, de az a régebbi talán. [link] Ezeken a weblapokon nézz szét esetleg.

(#7) MineFox54

MineFox54
(senior tag)

"Azon keresztül kapja az áramot és a géptől a muzsikát. Ilyen okos megoldást egy olcsó kínai eszköz nem biztos, hogy tudott volna"
Azért ez nem olyan nagy varázslat... A soundbarban nem csak egy végfok van (ahogy régebben volt), hanem egy USB hangkari is. Big deal :)

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}. Powered by HP Elitebook 2560p,Xiaomi Redmi 2 Pro, Sony A5000

(#8) Mikeee89 válasza MineFox54 (#7) üzenetére

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Láttam a soundbar oldalán a jack bemenetet azt beijedtem, hogy hopp jack összekötő kábelt nem vettem. Ezért lepődtem meg mikor egy értesítés hangja megszólalt.

(#9) icemad

icemad
(PH! addikt)

Az a powerbank sem tud 10000mAh-t. Vagyis tud, de csak 3.85 volton.

Ezek a pontos értékek:

Rating Capacities
5.1V/6400mAh/32.6Wh or 9.1V/3400mAh/30.9Wh or 12.1V/2400mAh/29.0Wh

Csak mert sokan meglepődnek, miért nem tud egy powerbank 2x feltölteni egy telefont.

Azért jó a Playboy magazin,mert megmutatja mire képes a Photoshop.

(#10) Cucuska2 válasza icemad (#9) üzenetére

De a telefonnak az akkuja is 3.7-en van.

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#11) icemad válasza Cucuska2 (#10) üzenetére

icemad
(PH! addikt)

Viszont 5v-ot használ töltéshez.
Gyorstöltésnél 9v-ot.

[ Szerkesztve ]

Azért jó a Playboy magazin,mert megmutatja mire képes a Photoshop.

(#12) Cucuska2 válasza icemad (#11) üzenetére

Még mindig nem magyaráztad meg, hogy ez miért baj.

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#13) Mikeee89

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

2.5-szer töltötte fel a Galaxy s6 edget, mindhàrom esetben gyorstöltéssel. Szàmomra ez több, mint elég.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.