Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Ami azt illeti, 5 óra alatt egy fél könyvet el lehet olvasni. Már bocsánat, de kinek van 5 órája végignézni egy béta végigjátszást? Inkább rászánok 10-15 percet, hogy elolvassak egy réslzetes beszámolót.

(#2) ldave


ldave
félisten

A hős tud mozogni a csatatéren, mint a negyedik részben vagy csak hátul áll, mint az első háromban? (az utolsó két rész teljesen kimaradt nekem)

A Slime draws near! Command?

(#3) orion6891


orion6891
csendes tag

Az Inferno (Pokol) frakciót azért hiányolom. Előző részekben is szerettem őket, nem örülnék annyira ha kimaradnának :)

(#4) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Ilyen skillkarika mar az otodik reszben is volt, vagy tevednek?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) DjFlanker válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Az 5.-ben tuti nem volt hasonló se, a 6.-t nem tudom.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#6) Pocok9b válasza DjFlanker (#5) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Akkor rosszul tudod, mert a H5-ben volt skillwheel, igaz nem a játékon belül, de alapból a játék könyvtárában meg lehetett találni, így nézett ki: [link]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#7) DjFlanker válasza Pocok9b (#6) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ja, ha csak úgy nem :D
Köszi, ezt nem tudtam, pedig eljátszogattam vele anno :)
A belassulás miatt nem fejeztem be anno, az utolsó előtti küldetésben már 5-10 perceket tekert a játék mire jött a következő kör.
De most már megvan eredetiben, hamarosan új gépem lesz, megy az install az ssd-re aztán hajrá :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#8) vond


vond
MODERÁTOR

Óóóó, azok a belső város nézetek... :))

Sajnos már az 5-tel, 6-tal sem sokat tudtam játszani. Tartok tőle, hogy erre sem lesz sok időm. Így megmarad a régi HOMM 1-2-3, a többnapos maratonok, a lehetetlen küldetések, és a hihetetlen élmények emléke.

Az első három részt még mindig nem tudta semmilyen játék űberelni nálam. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9) satz18


satz18
őstag

Nálam a 3 a kedvenc. De a 6-ot is végig toltam. Annak a kampánya 213 óra volt. És amúgy ott is volt skill rendszer és ott is úgy volt hogy bizonyos hősökkel csak bizonyos skilleket érhettél el. Pl teir 3-as spellekeből a mightokat csak might heroval a magiceket csak magic heroval érhettél el. Plusz volt olyan frakció ahol nem volt dark magic csak a light és fordítva. Ahol mindkettő volt, ott prime nem volt. Aminek nagyon örülök, hogy visszahozták a ritka nyersanyagokat. A 6-ban az egy vicc volt. Reméljük az optimalizálást meg fogják oldani, és akkor én is boldogan fogok játszani a Vll-ik résszel. Addigra befejezem a heroes chroniclest.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) gtamate2


gtamate2
veterán

Remélem a 6-hoz semmi köze nem lesz, szerintem az volt a leggyengébb Heroes rész idáig. Az V és a III. a favoritok.

*Sn0w

(#11) Cathulhu


Cathulhu
addikt

En 1-4-ig mindegyiket szerettem, 5-6 elvesztette a varazsat, bar inkabb a 6 minden hulyesegevel egyutt mint az 5...

azert az a 7 es fel perces loading time eleg tisztes, ez igen nagy hibara utal, a releaset is eltolhatja erosen amig nem fixaljak.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#12) rii


rii
nagyúr

43:10 - nagyon laza :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13) adi mester


adi mester
tag

Egész játszhatónak tűnik, remélem meg lesz ebben is az a reggel elkezdek vele játszani és éjszaka abbahagyom érzés. A 3 és a 4 esetében ez meg volt, ezek lennének a nagy kedvencek, az 5 már egy kicsit veszített ebből a varázsból, reméljük a 7 nem lesz olyan annyira.

A Heroes 6. része teljesen kimaradt, nem tudja véletlenül valaki, hogy a 6 / 7. részben visszajön-e az, hogy egy seregben akár több hőst is magammal vihetek?
... akár sereg nélkül... vagy ezt egyáltalán nem vették át a 4-ből?

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#14) ruti válasza adi mester (#13) üzenetére


ruti
Közösségépítő

egy seregben egy hős tud lenni
-
örülök az írásnak, én is teszteltem, írtam is róla,
és ott is kaptam (egy kevés) visszaigazolást, hogy a grafika még optimalizálatlan,
így a reményt, hogy nem -emiatt- kell vga-t fejlesztenem :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#15) Kasya


Kasya
nagyúr

egy játék betöltése 7 perc 28 másodpercbe telik.
Wat? SSD-rol ez eleg durvan hangzik.

Tetszik a leiras szerinti ujitas. Sajnalom hogy nem sikerult bejutnom es kulcsot szereznem.

(#16) adi mester válasza ruti (#14) üzenetére


adi mester
tag

Sejtettem... bezzeg, amikor a IV-ben megindult 3 db derék barbár hős, fejenként 25+ szintű, akkor nem volt megállás 40+ fekete sárkánnyal szemben sem... na, ez hiányzik az újabb szériákból, legalább is nekem ez az egyik nagy szívfájdalmam. Igen komolyan taktikai bravúrokat lehetett összehozni velük.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#17) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Nálam még mindig a 3. a best

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#18) Sanchez638


Sanchez638
addikt

2-3-4 nekem maradnak ezek, az 5 már nem jött be, a 6 az már kimaradt. És ez se fogott meg túlságosan.

adi mester Az biza, nagyon szerettem mikor már lény sem kellet semmihez.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#19) MK VII


MK VII
veterán

Irigyellek a kitartásodért.. Én az ilyen játékoktól 5 perc után falra mászok..
Olyan lassú mint a beketaminozott éti csiga. ;]

(#20) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

Én is bétáztam egy kicsit, nálam konkrétan összeomlott az egyik ALT-TAB után. A kamerakezelése nekem nagyon bénának tűnt és a városkép egy vacak. A III-as részben is jobb volt. Itt ugyanúgy néz ki az épület, mint a háttér... Azért várom a teljeset.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#21) gbors


gbors
nagyúr

Köszönöm az ismertetőt - úgy fest, hogy az 5. és a 6. rész után ez sem az én játékom lesz. Már a négyesben elkezdték a dolgok túlbonyolítását, amitől rettenet lassú lett még a legegyszerűbb pálya megoldása is - de ott a kampányokban ezt ellensúlyozta a remek történet meg a sok újítás. Az 5-östől konkrétan falra másztam, és 1 kampány után feladtam. No mindegy, maradnak a szép emlékek a King's Bounty-ról és az 1-3 részekről, meg a 6-7 évenkénti újrajátszás :D

(#16) adi mester:
Érdekes, hogy ezt írod. Persze állati vicces volt, hogy pl. valamelyik kampány utolsó pályáját csak a might hőssel csináltam meg, de nem volt igazán szerencsés. Szerintem.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#22) Dyingsoul válasza Meteorhead (#1) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A kérdésed teljesen jogos! Mivel elég sok időt rászántam a játékra (3-4 napig folyamatosan csak ezt játszottam) és közben streameltem ezért úgy gondoltam, hogy egy teljes map végigjátszásánál jobb videót csak akkor tudok készíteni ha külön veszem fel, vágom és narrálom. Időhiány miatt (és mivel nagyon rövid ideig tartott a béta) nem csináltam rövid összegzővideót de azért sem látom különösebb értelmét mivel simán bele lehet tekergetni jobbra balra akinek nincs ideje és 15 perc alatt megtalálhatod benne a harcjeleneteket, várost skillfát vagy bármit ami érdekel.

A skillrendszerről azért próbáltam részletesen írni mert az meg is érdemelte de a váron belüli fejlesztéseket eléggé egyértelműen tükrözik a képek.

Azért szerintem az 5 órás videóanyag nem lett annyira unalmas és 10-10 perceket azért csak végignéznek az olvasók akár egy popcorn mellett esti programként vagy nap közbeni üresjáratokban. :DDD

(#2) ldave: A hős nem tud mozogni a csatatéren.

(#11) a_n_d_r_e_w: A béta zárása előtt még 50%-ra elvittem ott már 11+ perc volt a töltési idő... szinte biztos vagyok benne, hogy ez a hiba már nem lesz meg a vásárolható végleges verzióban és szerintem azért a megjelenést sem fogja annyira eltolni mivel az ilyen hibákat megtalálni könnyű bár megoldása valóban lehet hosszabb folyamat de akkor sem hiszem, hogy kibírhatatlanul sok idővel tolná el a megjelenést. Optimalizálás még bőven ráfér ez biztos de nem csak töltési idő esetén (bár a játék a maga stílusában eszméletlenül szép ezt meg kell hagyni).

(#12) rii: Köszi :DDD

(#13) adi mester:
"Egész játszhatónak tűnik, remélem meg lesz ebben is az a reggel elkezdek vele játszani és éjszaka abbahagyom érzés."
Én megtaláltam benne, bár a Heroes VI-ot nagyon utáló emberek egy része lehet, hogy hamarabb feladja minthogy eljusson erre a pontra. :) Én mindennek szoktam egy jókora esélyt adni mielőtt feladnám a hitet.

Azért én úgy érzem, hogy ez a rész is elég megosztó lesz az emberek között de a skillrendszer sokaknak bejöhet akik kicsit komolyabban elgondolkoznak az egyes képességeken és felfedezhetnek bizonyos "buildeket".

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23) doooo


doooo
veterán

Még egy rész a sorozatban, amit soha nem fogok játszani.. :( A négyes az abszolút kedvencem. Amik pedig utána jöttek, azok megszégyenítették az egész szériát. :(((

[ Szerkesztve ]

(#24) Shing


Shing
őstag

Nálam is a 3. rész a kedvenc.Komolyan, annyira eltalálták, hogy olyan játékélményt még nem adott semmi azóta sem. :)

(#25) #45185024


#45185024
törölt tag

Végignéztem a videót süt belőle a játékélmény.
A Grafika meg a helyén van ennyi pont elég, eddig a grafikája miatt nem érdekelt ez a sorozat de ez most jó

(#26) vond


vond
MODERÁTOR

Ma újra beállítottam csengőhangnak a HOMM3 Main Theme-et, és kb. 2 másodperc alatt megvolt a feeling. Ezt szerintem semmi sem fogja ugyanígy előhozni belőlem. Bár ettől függetlenül lehet, hogy majd bepróbálom ezt a hetedik részt. Mondjuk ahhoz kellene egy új gép is, mert i3 IGP-n meg sem fog moccanni. :D

Apropó. hommm.hu-n (régi nevén heroes.hardwired.hu) van fent valaki? Jó kis közösség volt/van ott is. Durva, hogy még mindig ott virítok az összesített 24. helyen, pedig már 8-9 éve hozzá sem nyúltam a versenypályákhoz. Akkoriban elég durván nyomtam. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#27) Areturus válasza vond (#26) üzenetére


Areturus
tag

Neeee csináld. Elöntöttek az érzelmek, s én is betettem csengőhangnak. Látom a problémát, ha hívnak nem akarom majd megszakítani a muzsikát :) Gyermekkorom játéka a H3 ami a mai napig velem van mert egyszerűen nem lehet nem imádni annyira brilliáns egy mű. Minden évben van olyan, mikor rámjön a H3-azhatnék, s pár hónapig ideig-óráig játszom utána szünet a következő "szezonig". Ajánlom kipróbálásra a Wake of Gods nevű nem hivatalos kiegészítőt. Rengeteg pluszt hozzá tud adni a játékhoz és sokkal jobban testreszabható lesz minden. Az aktuális híreket pedig itt lehet nyomonkövetni: [link]

(#28) Shing válasza Areturus (#27) üzenetére


Shing
őstag

Ha már a játék zenéjéről van szó.[link]
Nem a legjobb minőség, de szerintem így is átjön. Az összes jó persze, de nekem ez a kedvencem. :)

(#29) KisDre válasza Shing (#28) üzenetére


KisDre
senior tag

Kövezz meg, de én feldolgozásban is imádom: [link] :)
Vagy más várnak a metálos verzióit is: Fortress, Inferno :D

Visszatérve a 7-re, én csak azt nem értem, hogy a hexatáblás csatát miért vetették el? Persze már a 4-ben elvetették ha jól emlékszem, de én valahogy mindig logikusabbnak tartottam a hexatáblát mint a sima négyzetrácsosat (nem vetül fel kérdés az átló kapcsán). Én amúgy sajnálom a 6-nak a bukását, mivel amúgy magyarok (voltak: BlackHole Entertainment) a fejlesztői. :\

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#30) steven84


steven84
tag

A várkép borzalmas, nem tudom hány óra alatt tudna egy jó művész ennél 20X jobbat készíteni.
Ha ez így marad a véglegesben is, biztos nem veszem meg.

(#31) KisDre válasza steven84 (#30) üzenetére


KisDre
senior tag

Nyilván össze kell dolgoznia a vár külső 3d-s megjelenésével, de egyébként pár napi munka lenne. A 3-ban ugye elég jól eltalálták, a 4-ben giccses és erőltetett elrendezésű-modoros lett, az 5-ben jóval egyszerűbb de mivel 3d-s volt és körbetekinthető meg minden, így azt sokkal jobban élveztük, mint a 6-ban visszaérkező 2d-s egysíkút. Érthető a 2d-s városképhez való visszatérés, hogy olyan hangulatot akarnak-akartak mint a 3-ban viszont az újaknál nem sikerült ezt olyan élettel teli és színesre.

Egyébként én sokkal jobban nem értem a vár fejlesztési csúszkát. A Civ4-ben néz ki így a technológia ág, ott érthető, de itt az átláthatatlansághoz vezet szerintem.

Nem vagyok az aki azt mondja hogy mindent vissza a 3 mintájára, de ami bevált egyszer (mint akár a 5-nek a 3d-s városképe) azon kár tovább vacillálni.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#32) Areturus válasza Shing (#28) üzenetére


Areturus
tag

Köszi szépen a linket! Roppant tehetséges az úriember, egész nap elhallgatnám :K

(#33) Prof válasza doooo (#23) üzenetére


Prof
addikt

Nekem is ellentetben sokakkal en 2-vel kezdtem es a 4-es jatszottam a legtobbet, 3-as kimaradt.

(#34) daninet válasza steven84 (#30) üzenetére


daninet
veterán

Nagyon ronda a várkép. A Heroes 1-nek is jobb volt.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35) Neovenator válasza Cathulhu (#11) üzenetére


Neovenator
senior tag

Dettó. Kár, hogy tönkretette az Uborka a Black Hole-t és befejezetlenül hagyta a VI-ot, mert egész jó lehetett volna :(

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#36) Neovenator válasza doooo (#23) üzenetére


Neovenator
senior tag

Kevés az ilyen. :)
A Half-Dead kampány szerintem azóta is messze überelhetetlen.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#37) doooo válasza Neovenator (#36) üzenetére


doooo
veterán

"az ilyen", mármint aki a 4. részt szereti a legjobban? :P Egyébként most, hogy felhoztad, olyan kedvet kaptam hozzá.. :D Istenem.. az a képi világ, a zene, a sztori.. fantasztikus remekmű, az a játék. :)

(#38) Steve1207


Steve1207
veterán

Nálam a 2. rész a favorit, az újak (5,6) kimaradtak (próbáltam, de nem jött be ez a "modern" kialakítás eddig), viszont ehhez kedvet kaptam.

.

(#39) Luck Dragon

Számomra 4-5 kiadás tetszett a legjobban 3 az kevésbé pedig azzal kezdtem. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) gbors válasza Neovenator (#36) üzenetére


gbors
nagyúr

Az biza jó volt :K

Valószínűleg nekem pont a 4. miatt fájt ennyire az 5-ös - a 4. tele volt jó ötletekkel, csak nem lett eléggé megérlelve, kicsiszolva. Azt vártam, hogy az 5-ben tökélyre fejlesztik az új ötleteket - erre épp ellenkezőleg. Oh well...

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#41) Neovenator válasza doooo (#37) üzenetére


Neovenator
senior tag

Igen, általában pária kasztba tartoznak a Heroes IV (HIV!) kedvelői a közösségen belül, pedig szerintem pompásan sikerült még annak ellenére is, hogy ugyanúgy félkész termék, mint a VI és kábé ugyanabból az okból. Be kell látni, hogy a 4 is sokkal jobb lehetett volna, ha a bedőlőfélben lévő 3DO hagyott volna elég időt az NWC-nak, de nem így lett...a végeredmény viszont a maga furaságában is pompás. A VI ugyanezért lett ilyen...izé...az Ubi nem fizette ki a Black Hole-t a tarthatatlan határidők meg a légbőlkapott Ubi-s produceri elképzelések miatt, ami miatt szépen csődbe is mentek, állítólag a saját magukkal és a sorozattal szembeni igényesség miatt kerülhettek egyáltalán town screen-ek a játékba (kikönyörögték, hogy megcsinálhassák, saját pénzen), mert az Ubi valami "pörgősebbet" akart, amibe nem fért bele a város bámulászása...szóval elég viharvert a Heroes történelme, de a 2-3-4 képvisel annyi értéket szerintem, ami miatt nem pusztán a generációnk nosztalgiafaktorára fogható az ajnározás...de ezt az új részekben valahogy kiveszni látom.

gbors:

Az V-ben már csak a lóvé volt a motiváció, senki sem akart eltérni a legtöbbek által szeretett III receptjeitől, ami a VI-ban meg most a VII-ben folyik, már csak sótlan legokocka-újrarendezgetés szerintem.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#42) doooo válasza Neovenator (#41) üzenetére


doooo
veterán

Micsoda közösség ez.. különcként tekinteni a HIV fertőzöttekre.. Viszont ha a félkész eredmény is ilyen lett, akkor milyen lett volna a teljes változat? Biztos ilyen: :Y Na, de felesleges is ilyesmiken agyalni.. Inkább reménykedjünk, hogy egyszer megint megfelelő kezekbe kerül a széria (mielőtt még túl öregek leszünk hozzá). :)

[ Szerkesztve ]

(#43) Z10N


Z10N
veterán

100 HUF, az komol. A dvdtok es a csomagolas tobbe kerult :D

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#44) Killer01


Killer01
őstag

Hát igen, a jó Heroes onnan ismerhető fel, hogy nem lehet abbahagyni :DDD
Nekem a kettes hangulata jött be a legjobban, játékmenetre meg a sokat ostorozott négyes.... sereggel taktikai +mágus hős, barbár meg magában lerúgott mindenkit :D

(#45) gbors válasza Neovenator (#41) üzenetére


gbors
nagyúr

Szerintem sem nosztalgiafaktor. Én tavaly végigpörgettem a 2-t és az expansiont, és azon kívül, hogy nagyon jók voltak a pályák, koppant az állam a padlón, amikor szembejött a PoL kampány végén Ibn Fadlan, akire már nem emlékeztem. Az egy jó kis meccs lett :DDD

A pörgősséggel még egyet is értek. A VI demojával 30-40 percet játszottam, és az őrületbe kergetett a körülményessége. Ha 20 éves lennék, és lenne napi 8 órám Heroes-ozni, akkor talán...

A III nálam a legkevésbé erős a 2-4 sorozatból (-> pária faktor :D ). Az újítások nagy része nem igazán tetszett, inkább mennyiséginek éreztem őket, mint minőséginek. A 4 annál izgalmasabb volt, csakhát...

Szerintem ennek a szériának egy komoly reboot kellene. Az meg nem lesz, amíg az Ubi a jogtulajdonos. Oh fwck...

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#46) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Most olvastam, (amúgy elsejei hír) hogy lehet szavazni frakciókra kit látnánk legszívesebben a zárt béta második fázisában. Nyomtam egy gyorsat necropolisra. :DDD Egyébként lesz még egy második zárt béta is, úgyhogy ha új cikk nem is lesz belőle, de fogom majd streamelni.

"Today, we have the pleasure to announce that yes, a second closed beta is planned for MMH7!"

Kis önreklám de ha streamelem akkor azt a facebook oldalamon mindenképp kiteszem majd és ha még van köztetek aki nem zárkózott el teljesen a VII. résztől akkor kövessétek az oldalamat és láthattok live adást róla/kérdezgethettek közben mit mutassak meg. Azt azonban nem tudni mikor lesz pontosan ez a második fázis, de azt írták több tartalom lesz benne, mint a cikkben szereplő mennyiség.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#47) Drenadar


Drenadar
veterán

Az összes homm-ot kipróbáltam, de kettő volt az IGAZI játék. a 2. és a 3. rész.
A többi rész már csak az egyéb hasonló fajta játékból lopott ötletekkel való reform...

(#48) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Én mindegyik résszel játszottam. Általában a páratlan részek sikerülnek a jobban. A 6 nagyon nyomi volt, még a küldetések is játszhatatlanok voltak. Az egész egység transzportolás el volt benne rontva. A kevesebb nyersanyagot nem is említem. De ez sem tudom, ez miben lehet ez jobb mint az 5.

[ Szerkesztve ]

(#49) steven84 válasza daninet (#34) üzenetére


steven84
tag

Ez is szebb mint a mostani.

(#50) emmm


emmm
senior tag

Nem is tudom...nálam is a 3. rész volt a kedvenc, de sokat elvoltam a 2, 4, 5, 6 részekkel is. Nekem a 6. részben egyedül az 5-ben behozott skillwheel hiányzott, de talán a 4. rész skilljei voltak a legjobbak a brutál hősök miatt. De ennek ellenére, sokat elvoltam a 6. résszel. Azzal igazából mi a baj? Fizetősek voltak a DLC-k, de nekem tetszettek a kampányok. Némelyik talán rövid volt, de nehéz fokon azért találtam benne némi kihívást.

A 3. részből azért az Impossible pályák hiányoznak. Csak már nincs időm, mint 20 évesen, egész nap ellenni vele :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.