Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aucor


Aucor
senior tag

Ez most a mobilnetet osztja wifivel? Valaki világosítson fel, mert nem tudom hová tenni.

(#2) Janaboy válasza Aucor (#1) üzenetére


Janaboy
veterán

Szia!

Igen!

Mellesleg a cikkhez megjegyeznem, h a kepet megnezve megjeleniti az smst, ami nagyon hasznos lehet...pl a voda csak a netes kartyara kuld szamlatartozas es egyeb smst, igy nem kell allandoan atpakolgatni egy teloba...raadasul hasznos lehet a forgalom jelzese is..

Udv

Janaboy

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Meglehetősen különös formavilágú internet megosztó eszközzel rukkolt elő az amerikai AT&T Wireless és a Novatel, mely nem legszembeötlőbb újítása a méretes érintőkijelző lehet.

A nem szó felesleges :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) ii77


ii77
tag

Ez a különös formavilág nekem nagyon hasonlít az Apple Magic TrackPad és Wireless Keyboard dizájnjára.

VESTAX QFO

(#5) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ez a cucc nem tűnik túl praktikusnak. Az én voda mifi-m épp elég információt tud kijelezni az apró oled kijelzőjén (térerő, csatlakozás típusa, kliensek száma, akku, passcode) ennél többre semmi szükség. Viszont ez a design legalább jó sok helyet foglal :F .

Laci

(#6) HuMarc válasza ii77 (#4) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem is :K :DDD

(#7) Peterson_ válasza Gusztáv (#5) üzenetére


Peterson_
addikt

Mihez képest foglal sok helyet?
-Saccra akkora vagy kisebb lehet, mint egy Xperia Mini.
Ami tényleg mini.
Inkább a súly érdekelne.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Chal válasza ii77 (#4) üzenetére


Chal
addikt

Most mér', szerinted az Apple találta fel a téglatestet meg a hengert??!!négy!4 :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.