Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#419) martonkocse


martonkocse
kezdő

Ez a cikk mindent nagyon jól leírt. Nekem van egy Dell Latitude e6400-am, már a kis c2d kevéske benne, de nagyon jól használható mai napig, igaz egy újabb latitude-re lesz cserélve, nekem ez már kevés.
De pl egy egyetemistának, aki tényleg sulis dolgokra használja csak, annak kiváló ez a teljesítmény. Tesómnak van egy Lenovo b51-e...nem erősebb mint ez a dell, max a gpu benne, ennyi. Viszont! A hdd-je másfél év után megdöglött, összeszerelés minőség...papírvékony kopogós nagyon gagyi műanyag. Kijelzője egy hányás. Nagyon látszik a spórolás. Nővéremnek pedig új acere van, kb 130 volt. Ugyan ez, annyi különbséggel, hogy abban már 4. generációs i5 van, ami nagyon jó lenne...de ugye spórolás, a hdd 5400rpm, undorítóan lehúzza a rendszert, borzasztó lassú.
És maga a cikk tökéletesen leírta, nem értem miért jobb egy azonos kategóriában új gép (mondjuk olyan 150-200 ezer ft alatt). Garanciát cégnél használtra is lehet kapni.
Talán egy ilyen pici gépnél lehet jó, ami 50-60 közti áron van, mert jó könnyűek, és tényleg ha csak netezgetésre, wordozni kell, és utazni, akkor kiváló, csak nehogy leejtsük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.