Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) ronroli


ronroli
tag

Nekem is használt üzleti notim van, de megértem, aki bemegy egy vegyesboltba (pl. madaras teszkó) és vesz egy legolcsóbb gépet. Van rá 2 év garancia és netezik rajta. Oka van, hogy ide hozzák ezeket eladni.
Példának okáért a HP üzletpolitikája szerint 3. világbéliek vagyunk (Csehország 2., csak a hovatevés kevéért), örülhetünk a sok újracsomagolt gépnek, ami nyugatabbra nem kellett a tulajnak, mert gondja volt vele. Ide jó az. Sorolható még példa...
Szóval nekem nem kell bizonygatni, hogy az olcsó gyenge, másnak fölös, mert van rá igény.

Értem én, hogy de hát ez HASZNÁLT! De kérdem én, te mibe ülnél? Egy új Daciába, vagy egy 5 éves BMW/Audi/Lexus/stb. prémiumba?
Vagy másik példával élve, hova mennél nyaralni, Balaton vagy last minute út Malagára. by: frescho

Idedobott csalódízel és bringaláncvezérlős fostaligába soha, de egészségedre. Járkálj velük bárdiba és vedd meg tutiba (dolgozói kedvezményre) az alkatrészeket. Dacia se, de létezik más is.
A Balaton és Malaga párhuzam is furcsa, főleg a laptopok magyarázatához, de mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.