Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#144) Tikakukac válasza SaNyEe (#142) üzenetére


Tikakukac
titán

Sőt, nem csak leírni tudom, hanem megmutatni az eladót, sőt a gépet is :B

Szerintem mindenki előtt ott a net és a kereső, nem tart annyira sokáig beírni mit keresel és amikor szabad vagy nyomkodni. Ne adjon Isten, automatizálni.

Persze ettől még gari nincs, s egyben ki kellett adnod rá a susut ami mondjuk árérzékeny embereknél szempont.

Ha nincs egyben 30k-d laptopra, akkor hitelt se vegyél fel négyszer ennyire. Egyszerű a matek: éhen fogsz dögleni egyetlen váratlan esemény miatt is. Ilyenkor nem laptop kell, hanem szakember aki helyredobja az életedet.

Jah, hogy előre telepítve kell lennie. Ezt a legtöbb helyen megkapod, ha pedig nem, lesz ember 10m-es környezetében aki megoldja 10 perc alatt. Ebben biztos vagyok :K

Látom napról napra milyen sorsa van a budget alsó kategóriának. Anyémáknál ilyet vett az állambácsi, mert csak. A dolog úgy néz ki, hogy T60, 8440P, T500 és W500 van bent, a csoda 130k-ért vett, valójában 80k-s Acerek pedig pihennek az asztalon. Mert használhatatlanul sz@rok. Van akinek az a szempontja, hogy sz0passa magát, ez is egy fétis, tegye, de nem ez a normális :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.