Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Lehet kövezni ;]

Általában nagy örömömre szolgál bacsis írásokat olvasni, de ezmiez? Komolyan?! :DDD
Kaptál 2 alsópolcos "laptoppá" nőtt netbookot.
Lefutott rajt pár játékteszt (igazán releváns) és pár szintetikus teszt (méginkább releváns)

Visszalapozok úgy 8 évet az emlékeimben, vettem egy Acer valami netbookot, valami atom proci hajtotta.
Emlékszem egyetem utáni években egy másik, felsőfokú szakképzésen használtam az alábbi feladatokra:
- jegyzetek készítése
- beadandó feladatok elkészítésére (különböző programozási feladatok alapvetően)
- internetezés (jutúb, FB, iwiw!! :D sötöbö)

Ezeket a feladatokat tökéletesen ellátta, ja és az üzemideje akkoriban marhajó volt, könnyen lehetett cipelni ide-oda, a töltőt sose kellett magammal vinnem, pedig volt, hogy 8-18-ig voltunk a kampuszon.
Játszani is játoszttam rajta, igaz aktuális címeket meg se kíséreltem rátelepíteni, mert tudtam, hogy mire való alapvetően.

Lapozok előre pár évet, HP elitbúk .. volt szerencsém hozzá első munkahelyemen. Azt éreztem, hogy a kijelzőt nem kéne nagyon egy kézzel felnyitni, mert "némileg" hajlott (a korábbi dell téglánál ilyet sose tapasztaltam). A kamera helyére épített lámpát viszont imádtam. A HP elitebookra már egész nyugodtan rásütöttem a tejfölöskanna szitkot (a 10 colos netbook ezerszer jobban egyben volt .. lehet ezen érzésben kis képátló segített). Ennek fényében félve de meglesek egy mai laptoppá nőtt netbookot egy közeli elektronikai boltban, lehet átértékelem a tejfölösdobozt :DD

Szóval ... lehet venni minden félét is, akármilyen feladatra is, de ha valakinek arra kell csak, hogy böködje a böngészőt, megnézzen egy fhd filmet és egyébként is desktop replacementként veszi .. elfér az új alsópolcos is.
S amíg az értékesítési adatok azt támasztják alá, hogy van rá igény, lehet értetlenkedni, píísz :R

-- end of transmission --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.