Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petya25


Petya25
addikt

"egyéniségéhez leginkább passzoló noteszgépet, TFT-t vagy éppen nyomtatót vásároljon'
No comment.

Vagy inkább mégis:
Legközelebb elgondolkozok rajta, hogy az egyéniségemhez való hardvert, majd ahhoz illeszkedő ruhát hordok.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2) Gaben01


Gaben01
őstag

A tárolóegységekben utazó cég most egy újabb dizájnos külső HDD-vel rukkolt elő
Persze,így is mondhatjuk.Biztos sok álmatlan éjszakája volt annak a skót úriembernek,míg ezt a "különleges" formatervet kitalálta,az a kék ledes bohócvilágítás az elején meg nagy extra. :W

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#3) rudi válasza Petya25 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Miért, Te nem az egyéniségedhez illő - ergo neked megfelelő - ruhát hordasz? Az van ezekkel a számítógépes izékkel, hogy már nem csak a "számítógépbuzik" (a szó jó értelmében) veszik, hanem a többi emberek is. Nekik meg nem minden esetben a funkció, vagy a +5%-os teljesítmény a lényeges, hanem a forma. Egy dizányosan beendezett modern lakásba/munkahelyre pl. nem biztos hogy illik egy bézs számítógépház vagy egy kájhaezüst külső HDD.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Trb100


Trb100
csendes tag

Kicsit kockafejű informatikusként gondolkodtok.. majd amikor a szép új lakásba szükséged lesz számítógépre, akkor majd a nejed/élettársad/barátnőd aggályai közepette rájössz mennyire szükségesek is valójában ezek a divatcuccok..

(#5) Integra


Integra
titán

csinos darab

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) pilóta válasza Integra (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tényleg jól néz ki, de hogy formaterv? :D
Egy fekete téglatest. Más színben már a sumérok is csinálták :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) adalbert1 válasza Petya25 (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem semmi baj sincs ezekkel a dolgokkal, ha nem így lennének, akkor még minden ház is kb. ugyanolyan lenne... Akiknek fontos a design, azok úgyis a lakásukhoz/irodájukhoz passzolót vesznek házból/monitorból egyéb perifériákból, akiknek meg nem, azok úgyis az egyéb paramétereket nézik.

(#8) Emosz


Emosz
tag

Nekem nagyon bejön, nagyon minimal,nagyon egyszerű :R A kék led is nagyon jó.... Kérdés: folyamatosan világít vagy csak akkor amikor "dolgozik" a hdd?

(#9) rudi válasza pilóta (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Márpedig ez formaterv, még ha egyszerű is, bár inkább a letisztult a jó szó. Nem mindegy az oldalak aránya, hogy matt legyen-e vagy fényes a felület, hogyan oldódjon meg ilyen formánál a kezelés, a csatlakozók, a szellőzés, az összeszerelés miegymás.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) #95904256 válasza pilóta (#6) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem kifejezetten tetszik ez az egyszerű forma, fényes fekete felülettel...

Viszont nem tetszik hogy lefele világít a LED. Mi van ha épp kilóg a polcoról pár mm-et a ketyere, akkor nézzem a padlót?

Ráadásul ezt a kék LED-es marhaságot elfelejthetnék már a gyártók... :W
Tudnám kényeztetni a szemem kellemesebb színekkel is... :)

(#11) Integra válasza pilóta (#6) üzenetére


Integra
titán

ehhez képest ez az első ilyen darab:)
az új samsung lézer nyomtatóhoz tuti passzolna....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) pilóta válasza rudi (#9) üzenetére


pilóta
nagyúr

Félreértesz, semmi baj vele, tényleg tök jól néz ki. De azért ne lihegjük túl a tervezésbe fektetett munkát. Az oldalak arányát pl. eléggé determinálja, hogy mit teszünk bele, a szép fényes fekete felület meg kb. fél napig lesz ilyen szép, aztán frankón karcos, ujjlenyomatos, minden porszem virít rajta stb...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) spirit007 válasza rudi (#3) üzenetére


spirit007
senior tag

Miért, Te nem az egyéniségedhez illő - ergo neked megfelelő - ruhát hordasz?

Én pölö a pénztárcámnak megfelelőt hordok ... meg szerintem még ~8 millió magyar ;)
De a gyártóknak inkább az a problémájuk , hogy hogyan tudnának eladni mégtöbb HDD- t valami parasztvakítással egybekötve , mert nem fogy a portéka .
"Sajnos" nem nagyon akarnak elromlani a 2-3 éves merevlemezek , az újak SZÁMOTTEVŐEN nem jobbak , valamint átalában 200GB kapacitás kielégíti az "átlag" felhasználók igényeit .
Akinek nem , annak meg egy HDD crash után tutira ki fogja :D

(#14) Malachi


Malachi
addikt

KELL! MOST!

(#15) simonzé válasza Petya25 (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Én arra is odafigyeltem, hogy az egyéniségmehez illő VGA-t vegyek. Mi olyan furcsa ezen? :D

A cucc designjára még a "Minimalista" jelző is tulzás Merthogy nincsen neki olyanja.
Volt fekete bútorom, minden rohadt porszem kiabált róla, ergo nappaliba alkalmatlan
Volt fényes mobilom, minden rohadt karc üvöltött róla - ergo hordozásra alkalmatlan
Volt zárt merevlemezházam, megsült benne a cucc (na jó, segített az is hogy Maxtor volt...)

Szóval ez a termék annak ajánlott, aki nem látható helyen használja, és nem hordozza. Emellett nem számít neki a jó külső, de szeret érte sokat fizetni, ja és persze utálja biztonságban tudni a HDD-jén tárolt adatokat.
Asszem definiáltam a célközönséget.

I don't fit in. I fit out.

(#16) Muton válasza rudi (#3) üzenetére


Muton
addikt

ez pontosan így van, jól leírtad :K bizonyos arányú technikai paramétereknél fontosabb a külső
mondjuk én már ezt pofázom évek óta :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#17) cucka válasza rudi (#3) üzenetére


cucka
addikt

szerintem meg az van ezekkel a számítógépes izékkel, hogy funkcionálisan elérték a határaikat, ezért a gyártók nagy gondban vannak, hogy hogyan adják el az új termékeiket.
ilyenkor jön az, hogy nem a piaci igény szerint tervezik a terméket, hanem az igényt próbálják marketinggel létrehozni - a befőtt teszi el a nagymamát. ez nem csak erre a kütyüre igaz, hanem billentyűzetekre, egerekre, sőt, gyakorlatilag szinte bármilyen termékre..

[ Szerkesztve ]

(#18) rudi válasza spirit007 (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Nyilván addig nyújtózkodj ameggid a takaród ér, de azért minden árszinten van többféle lehetőség.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) vallas


vallas
senior tag

nice!

egy ilyet elfogadnék 1terrás kivitelben!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#20) #56573440


#56573440
törölt tag

azért ha már ott voltak egy lan csatit már divatohattak volna rá, ha terás a cucc, pörögjön a töltés, egy több gigás file ne csordogáljon usbn már ;]

a formaterv meg érdekes, szerintem nem csúnya, sőőt, bevállalnám, már csak ilyen ház kéne amin semmi sallang, semmi távolkeleti csicsa, letisztult kocka egyenes élekkel :K

(#21) Crytek


Crytek
veterán

Lehet baromságot kérdezek,de ezeknek a külső HDD-knek nem kisebb az élettartamuk mint a sima hddknek?

Next PC Upgrade: 2022

(#22) edipqe válasza pilóta (#6) üzenetére


edipqe
senior tag

nos erre mit mondjak? hülyeség és talán már túl sok.

de

a csajok minden pénzt képesek kidobni az ablakon csakhogy flancolhassanak és h. ne menjen az utcán velük szembe vki akin ugyan az a ruhakollekcijó van (vagy berakatnak ide-oda egy kis szilikont).
vagy ott vannak azok akik hatalmas és egyedi tetókat nyomatnak a hátuk közepére. Az is az egyediség és stílusosság kifejezésének egy módja. Namármost a kockáknak se tetkójuk se műmellük se semmi. pont ezért vagyunk kockák!
Tehát vhogy meg kell különböztessék magukat a stilusos és jomódban élő kockák a csoró kockáktól.

Eme LÁDA alkalmas ezen funkció betültésére.

1 hátránya van csak. a fekete felpolírozott cumók ha csak kicsit is piszkosak vagy karcosak baromi lámán néznek ki.

pilóta:ezzzzzzzzz igen ezen nagyon nagyot röhögtem!
köszönöm!
:R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#23) moma


moma
őstag

jaj de mélyen gyűlölöm ezeket a hülye ledeket. Számítófépen, egeren monitoron stb.... :W

we all deserve a bit of luck.

(#24) masterful87 válasza Crytek (#21) üzenetére


masterful87
senior tag

Csatlakozom a kíváncsiskodókhoz... egy teljesen zárt, de ugyan fém falú küldő hdd házban ugye nem haláloznak el előbb a winyók? Mert akkor nem is olyan bulik ezek a külső tárolók. :DDD

(Most ettől a terméktől függetlenül kérdem)

(#25) #56573440 válasza masterful87 (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem szeretik az 50 fok feletti hőmérsékletet az tény.
ennek a hátulján van valami szellőztető hely, de az adatlap szerint passzív, ergo valami nagy légáramlat nem lehet. 2 év gari van rá, hogy utána mi lesz, azt csak ők tudják

(#26) Kriza


Kriza
őstag

Ritkaság, de nekem is tetszik ez a dizájnos cuccos. Még az ára sem olyan elborzasztó. De arra azért én is kíváncsi lennék, hogy egy ilyen letisztult dizájn megtervezése mennyi idejét és energiáját emésztette fel a skót úriembernek. :) Elmennék én is dizájnernek... :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#27) Ste


Ste
addikt

:Y

(#28) Muton válasza #56573440 (#25) üzenetére


Muton
addikt

valószínűleg az alján szívja be a levegőt a pereménél és a hátsórészén fújja ki
meg hát ha ennek ellenére odakozmálna a vinyó, akkor is elegánsan tenné :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.