Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Tanisz


Tanisz
senior tag

Kutatom én is már pár hete, hónapja, hogy miért vannak ekkora ellátási problémák.
Bár valahol a válasz nyilvánvaló a korábbi lockdown miatt még nincsennek teljes kapacitáson a gyártósorok (de ez csak tipp az én részemről), hivatalos kimutatást még erre nem találtam.

Itt a VGA-k (főleg az újak), csak a jéghegy csúcsa.Meg lássuk be valahol elhanyagolható is, értem én hogy a végfelhasználók szemszögéből nem, mert ők új VGA-t akarnak venni, de most lássuk be RTX 30xx nélkül is van élet, meg Radeon 6xxx nélkül is van élet.

Kisebb - nagyobb mennyiségű laptop igényeket sem lehet kielégíteni, ami nekem a nagyobb "talány".

Példa:
Közvetlen környezetemben az egyik ismerős egy nagy multi beszerzési osztályán dolgozik és nem tudnak kellő mennyiségben laposokat venni (50-100-1000 db-okról van szó), még közvetlenül a partnereiktől sem Dell, Lenovo,HP nemhogy a nagykertől. Pontosabban felveszik az igényt, de kb 4-6 hónapos szállítási időt adnak rájuk, viszont jelzik rögtön, hogy biztos hogy nem fogják tudni tartani a határidőt, max részben, egy kisebb mennyiséget...talán.
Nem tudnak garanciát adni a megrendelt termékek leszállítására.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.