Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Maxentius

Maxentius
(addikt)

Többek között ezért is inkább Opera Mobile böngészővel lépek be az oldalra, pedig tényleg kényelmesebb lenne a kliensverziót használni. Az üzenetek helyére meg egy huszárvágással be lehetne vágni ezt a Messengert (a'la Google+ kliens).

Samsung Galaxy A70 | Gear S3 frontier | JBL E65ANC

(#2) sagit

sagit
(addikt)

sokszor a hajamat tépem hogy a Facebook for android online-nak jelez és írnak is nekem.. de csak akkor kapom meg miután géphez ülök... nem értem ezt hogy engedhetik meg maguknak -.-

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Note 10 256 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#3) gery08

gery08
(csendes tag)

Jó cikk. Azért óvatosan ezzel a facebook messenger programmal. IOS-en fent volt nekem 3 hétig, és ez alatt a 3 hét alatt 0-24be online voltam vagyis gyakran hajnal 3kor kaptam üzeneteket. Ez annak köszönhető, hogy chaten egyfolytában úgy jelzi, mintha fent lennék. Gondolom mind a két platformon ugyanaz a program van, mivel a nevük megegyezik.

[ Szerkesztve ]

(#4) Victoryus

Victoryus
(őstag)
LOGOUT blog

Lehet, csak nekem van üldözési mániám, de én ha tehetem nem használok FB-t. Így is minden lépésed követi, kilépés után is, nem kell, hogy még az összes beszélgetést is naplózza. Reget nem lehet törölni, a feltöltött képeket se, meg a bejegyzéseket se. Szóval inkább msn... Androidnál meg ki tudja még milyen adatokat ment el, akár gps koordinátákat is, vagy cellainformációkat.

(#5) mcsabee válasza Victoryus (#4) üzenetére

mcsabee
(senior tag)

Az MSN nem csinál semmi rosszat? :))

Stay a while and listen...

(#6) Victoryus válasza mcsabee (#5) üzenetére

Victoryus
(őstag)
LOGOUT blog

Arról még nem derült ki ennyire egyértelműen.

(#7) -zolee-

-zolee-
(tag)

Ha jól értelmezem az olyan ismerőseimnek akiknek nincs fent a Facebook Messenger (vagy nincsenek bejelentkezve) de az oldalon megadták az érvényes telefonszámukat akkor az én Messengerben küldött üzenetemet kiküldi SMS üzenetként is? Ingyenesen?

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#8) Tybee000 válasza Victoryus (#4) üzenetére

Tybee000
(aktív tag)

Köszönjük! Egy ilyen hozzászólást vártam már reggel óta.

(#9) aram01

aram01
(nagyúr)

nekem annyira nem jött be a F.M. nagyon bugosnak találtam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Én mobilról a sima webes felületet használom, azzal sincs semmi gond.
A chatet meg elérem közvetlenül az IM-szolgáltatásokba integrálva.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#11) Samus

Samus
(addikt)

Én nem tudom, nálam eddig korrektül működött a Facebook for LG (gyári app, más a neve, ennyi). Minden üzenetet elküldött, meg is kapták. Egy nagy problémája van, hogy rettentő mód lassú...minden művelet előtt és után bámulom a frissítés jelét majd fél percig...van, hogy tovább.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) EarL 007

EarL 007
(veterán)

a FriendCaster for Facebook (önálló FB kliens, csak "hiányos", mert nincs chat) app jó lenne, mert kevésbé bugos (sőt, nagyon jó app), nem ugrál össze-vissza (alap FB kliens hajlamos elfelejteni hol tartottam), többet is tud, csak sajnos lasssssúúúúúú, akadozik.

(#13) rep3at

rep3at
(őstag)

Kár hogy a hazai AppStore nem tartalmazza, fogalmam sincs hogy miért csak USA only..

Amúgy nem értem hogy hogy lehet ennyire bugos a gyári alkalmazás és mellette iszonyú lassú is, ezek alszanak?

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#14) sagit válasza rep3at (#13) üzenetére

sagit
(addikt)

ráguglizol aztán kész... egyébként is ingyenes app

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Note 10 256 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#15) rep3at válasza sagit (#14) üzenetére

rep3at
(őstag)

Ja, csakhogy nem engedi feltenni, nincs jb-m.

Forward thinking. كرر

(#16) Zirowe válasza rep3at (#15) üzenetére

Zirowe
(nagyúr)

Jb-d nem is lesz, ez nem iphone.
Root pedig nem kell apk telepítéshez.
Elég engedélyezni beállítások--> alkalmazások--> ismeretlen alkalmazások engedélyezése.
Felrakod a memkártyára, file kezelő, és már telepítheted is.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) CS_D válasza mcsabee (#5) üzenetére

CS_D
(senior tag)

MSN csak titkosítatlanul küldi az üzeneteket... Ugyanúgy veszélyforrás, csak nem feltétlen kerül rögzítésre.

Nem saját hálózaton, például céges környezetben simán beleolvashatnak az üzenetekbe.

(#18) HUNPSP

HUNPSP
(aktív tag)

Érdemben nem tudok hozzászólni, de azt tudom, hogy iPhone-on és iPad-en is eléggé kényelmesre csinálták az appot, igaz néha váltogat az új-régi kinézet között, de ez a legnagyobb baj. Ha más nem, sokan használják még mindig a 0.facebook.com-ot... bár az valami nagyon csupasz dolog. :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#19) PierNight

PierNight
(aktív tag)

Ezzel nekem az a baj, hogy nem lehet beállítani, hogy chat-en offline legyek. Amúgy tetszik az app de így egész nap beszélgetnem kellene régnemlátott ismerősökkel. Ja és a legrosszabb ha kikapcsolom a mobilnetet "beragad" az állapotom és azt jelzi továbbra is h online vagyok (akár napokig!!!)

(#20) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Go! chat for facebook + webes felület.
Esetleg iphone vásárlás...

Kiakasztó, hogy androidon nem lehet normálisan FB-ot használni. Tiszta '96 feeling...

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#21) EarL 007 válasza D1Rect (#20) üzenetére

EarL 007
(veterán)

vagy FriendCaster + GO! chat, de a FC meg akad, mint a disznó... a mobilos felület meg érdekes módon jónéhány másodpercre megakasztja az Android alap TunnyBrowserét...

[ Szerkesztve ]

(#22) D1Rect válasza EarL 007 (#21) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Opera mini rlz. ;)
Egyébként baromi gáz ez a kínlódás az android és FB között...

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#23) EarL 007 válasza D1Rect (#22) üzenetére

EarL 007
(veterán)

azon meg nem tudok belépni a PH!-ba. :( :DDD

(#24) D1Rect válasza EarL 007 (#23) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A hiba az ön készülékében van. Az Opera Minivel megy a ph! fórum. ;)

(#25) EarL 007 válasza D1Rect (#24) üzenetére

EarL 007
(veterán)

Opera Mobile-lal próbáltam, megnézem ezzel is.

(#26) nyergess

nyergess
(tag)

Őszintén szólva, én kicsit értetlenkedve olvastam a hibákról szóló leírást. Desire-on használom a legújabb Fb klienst, de a nevezett problémákból egyet sem tapasztaltam. Tökéletesen működik a levelezés, a csoportok, a chat (bár ezt ritkán használom), az értesítések is rendben vannak. Sőt, két hétig szervizben volt a Dézi, s csak egy Nokia 2600-ról tudtam "netezni", arra is letöltöttem a Fb klienst, de ott se találkoztam semmi gubanccal, bár igaz, ott csak az értesítésekkel, az üzenetekkel és a hírfolyammal foglalkoztam.

(#27) KAMELOT

KAMELOT
(nagyúr)

Magát a fb-t kéne betiltani mert onnét is az folyik ahonnét nem kéne.

V1200 - 8CORE - SLI - 4K

(#28) aram01 válasza KAMELOT (#27) üzenetére

aram01
(nagyúr)

antifaceszociális vagy ;]

(#29) EarL 007 válasza KAMELOT (#27) üzenetére

EarL 007
(veterán)

nem az FB a szar, hanem a hülye userek töltik fel hülyeséggel... az FB jó, gerillamarketing célokra kiváló, ráadásul ingyenes/nagyon olcsó.

(#30) rep3at válasza Zirowe (#16) üzenetére

rep3at
(őstag)

De nekem iPhone-om van, ahhoz is megvan csak US store only ugyanúgy..

D1Rect: iPhone-on is ugyanilyen lassú és bugos ne aggódj (legalábbis az enyémen).

Forward thinking. كرر

(#31) aram01 válasza EarL 007 (#29) üzenetére

aram01
(nagyúr)

igen,a face egy globális reklámoldal,tele potenciális öntudatlan userekkel ;]

(#33) KAMELOT válasza EarL 007 (#29) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Igen lehet ebből a szemszögből is megközelíteni. ;)
Hát igen sajnos a sok hülye dedós user.........

V1200 - 8CORE - SLI - 4K

(#34) EarL 007 válasza KAMELOT (#33) üzenetére

EarL 007
(veterán)

például nálunk NIK-en minden kari újdonság, hír, esemény facebookra kerül fel leghamarabb, bár inkább illene a kari oldalakra feltenni a dolgokat, de mivel tudják, hogy a facebookot kb. állandóan nézzük, ezért ott a legkönnyebb híreket szolgáltatni és ide teszik fel elsősorban.

nekem hál istennek a ~170 ismerősömnek 80%-a inkább csak poénos dolgokat oszt meg, esetleg értelmeset is, néhányan meg hülyeségeket (a személyiségükhöz egyáltalán nem passzoló költői idézetek, amiről ordít, hogy szedték valahonnan, mert ismerem őket annyira, hogy tudjam nem ennyire kifinomult lelkek, van, akiből kinézem, mert van olyan intelligens ember), akiket meg bejelölök, mert tényleg ismerem, csak nem vagyok rá kíváncsi, akkor szépen blokkolom, hogy megjelenjen tőle bármi is. egyébként ami érdekes a Facebookban, hogy sosem gondoltam volna, hogy legalább 170 ismerősöm/haverom/barátom van, és még hány olyan ember van, akit be sem jelöltem, de ismerem...

aztán nemrég egy osztálytalálkozót is facebookon is szerveztünk meg, mert másképp nehézkes lett volna, telefonszám vagy email cím híján. igaz, csak hatan voltunk az akkori 30+ fős osztályból, de hát ez van...

szóval a hiába folyik a csapból a facebook, meg sokan ellenzik, igenis van értelme, haszna.

[ Szerkesztve ]

(#35) D1Rect válasza EarL 007 (#34) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A következő "internet" a FB. Lehet tiltakozni ellene, de inkább megtanulom használni és a javamra fordítom.

(#36) aram01 válasza D1Rect (#35) üzenetére

aram01
(nagyúr)

én is ezen a vonalon indultam el :K

(#37) D1Rect válasza aram01 (#36) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Sokat javít a használhatóságán, ha letiltod az appokat és meghívókat. :D
Az elején engem ezzel lehetett kiidegelni a világból...

(#38) aram01 válasza D1Rect (#37) üzenetére

aram01
(nagyúr)

a meghívókat letiltottam az appokon pont ma filoztam.Én az fb-t egy napilapnak használom csak :)

(#39) Stauffenberg válasza KAMELOT (#27) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Ha csöpög a csap akkor betiltod a vizet ahelyett, hogy elzárnád a csapot?

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#40) DeFranco válasza Stauffenberg (#39) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Hoppá... de jó hasonlat :)

(#41) FoxiestFox válasza Stauffenberg (#39) üzenetére

FoxiestFox
(nagyúr)

Bazijó a blogod

(#42) rep3at válasza Stauffenberg (#39) üzenetére

rep3at
(őstag)

Találó :)

Forward thinking. كرر

(#43) Stauffenberg válasza FoxiestFox (#41) üzenetére

Stauffenberg
(nagyúr)

Köszönöm! :) A Logoutosra, vagy az IndepVisual-ra gondolsz?

---                                                                                                                                                                                                                       "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau

(#44) FoxiestFox válasza Stauffenberg (#43) üzenetére

FoxiestFox
(nagyúr)

Utóbbira
Tessék szépen folytatni :P

(#45) ColoradoKid

ColoradoKid
(csendes tag)

Hihetetlen ez a facebook mánia

----LEGO-t veszek, ömlesztve, dobozosat, hiányosat is, Star Wars, Kalóz témájú előnyben, de igazából jöhet bármi ami System vagy Technic írd meg hogy mid van, azonnal fizetek készpénzben! ----

(#46) aram01 válasza ColoradoKid (#45) üzenetére

aram01
(nagyúr)

ha jól használod nem gond,viszont az már gáz ha függő leszel

(#47) Monikkka

Monikkka
(csendes tag)

vilagositsatok fel engem is hogy mit jelent ha a chat-en valaki neve mellett megjelenik 1 telefon es az ido? azt hogy valaki menyi ideje volt utoljara bent facebookon telefonrol? es mindig jol mutatja?

(#48) redpunkt

redpunkt
(tag)

Sziasztok
Kerdesem volna
Facebookon ki vagyok chaten kapcsolva es megis ha felnezek egYbol elerheto vagyok!
Miert van ez? Hol lehet kikapcsolni hogy ne lassanak fent vagy h mikor vtam aktiv?
Imserosom nek csak annyit ir ki hogy on mobile
Nekem pedig masodpercre pontosan kiirja mikor vtam fent:(

ÜDV ! Élsz vagy éltél...nem mindegy

(#49) mpv

mpv
(tag)

Sziasztok!
Azt írta most a messenger,h aug 22 megváltozik a csoportok kezelése. Ti mit tudtok konkrétan miről van szó?
Köszönöm!

(#50) lszlogal válasza mpv (#49) üzenetére

lszlogal
(tag)

Csak a facebook csoportokban nem lesz üzenetküldési lehetőség. Messengeren a csoportos chat változatlan marad. Erről a csoportos akármiről nem is tudtam, hogy létezik

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.