Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Djuree


Djuree
félisten

nem lett olyan jó a játék, mint amilyen lehetett volna. ez mindent elmond. nem rossz, de nem is kiemelkedő...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2) Razuel


Razuel
aktív tag

Ez így igaz.. Az elején még érdekes meg jó, de 5-6 chapter után kicsit unalmassá válik.. Azért egy végigjátszást megér.. :K

(#3) Jeanne d'Arc

Nekem nem jött be, többet vártam tőle.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) mad1


mad1
veterán

Szerintem eleg jo jatek lett.Uncharted koppintasnak koszonhetoen...
Amugy sokkal gyorsabb interaktivabb annal,foleg a maszkalos jelenetek...
Nekem ez meg jobban is tetszett. :))
Remelem lesz masodik resz is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) #08052480


#08052480
törölt tag

érdekes, hogy egy "középszerű" játék manapság már 7 pontot ér. Azt hittem tízes skálán pontoztok :P

(#6) Zandal


Zandal
tag

Jó teszt, gratula!
Igencsak meglátszik hogy egyszer végigjátszós a játék, mert a használt piacon már igen jó áron be lehet szerezni. Azt hiszem még 1 hónap is nagyon jutányos áron én is befektetek egybe :).

(#7) fasterware


fasterware
aktív tag

Én a demo - t próbáltam, nem mondom, hogy rossz, nekem inkább a " főhős " fura mozgása nem jött be ( mint valami gumiember vagy hasonló, úgy hajlik ). :)

(#8) Anubiss


Anubiss
tag

Kicsit hosszú a cím és semmitmondó.

Jó játéknak néz ki, de annyira nem vonz a fantasy szerű világ.

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

Értelmetlen címadás, hiányzik a bekezdésekre való tagolás, valamint néhol a központozás. Szerintem stilisztikailag és helyesírásilag sincsen teljesen rendben, de egy ilyen, egy tömbben a torkunkon lenyomott "tesztnél" fárasztó volna kigyűjteni a hibákat. Ráadásul néha az idegen szavak, kifejezések nem egészen a jelentésüknek megfelelően vannak alkalmazva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) Wolverine válasza Tim82 (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Plusz a tesztelt játék címe egészen az értékelésig nem szerepel a cikkben sehol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Goose-T


Goose-T
veterán

A címben az "igyekszem" után miért van vessző? Őszintén? Mi indokolja a mondat teljesen értelmetlen logikai kettémetszését? Ki tanította ezt? Honnan jött? Tényleg szeretnék választ kapni, mert egyre inkább elharapóznak mostanság az ilyenek az interneten. Az a dolog, hogy nyelvtani ellenőrzés nélkül lehet publikálni nyakló nélkül nagy olvasottságú oldalakon is, teljesen elbutítja a nemzetet. Ki engedte ezt megjelentetni? Még jó, hogy a munkahelyemen le van tiltva a gamepod, így csak a fórumát látom a testvéroldalakon keresztül.

Szerk.: hozzáteszem, a logout is elég nagy grammatikai és stilisztikai környezetszennyezés.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12) Zsoccc válasza Wolverine (#10) üzenetére


Zsoccc
senior tag

A cím és a bevezető valamilyen rejtélyes oknál fogva megkavarodott, természetesen nem az volt eredetileg amit sokáig olvashattatok, azóta javításra került. Elnézést a kellemetlenségért!

(#13) Tim82 válasza Zsoccc (#12) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szerző mindenesetre nem igazán bírja jól a kritikát - egyébként megtiszteltetésnek érzem, hogy Wolverine-nel együtt osztozhatom a troll-létben! :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) Wolverine válasza Tim82 (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

We R teh Trollz! Fear us! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Siera válasza #08052480 (#5) üzenetére


Siera
senior tag

Igen,ezen én is gondolkoztam,de ha belegondolsz,szinte minden középszerű játék 7 pontot kap.
Az 5 pontos meg már az a kategória,amit az ember félszer sem visz végig... ;]

(#16) jimessor666 válasza Siera (#15) üzenetére


jimessor666
aktív tag

A legtöbben (mi is) az egyetemes pontozási rendszert (iskolai) veszik alapul és alkalmazzák,magyarul a kb. ~50-60% a kettes szint (ez alatt elégtelen, magyarul játszhatatlan), a 60-70% a hármas, a 75-85% -ig a négyes,míg e felett az ötös, vagyis a kiváló alkotások. ;)

私たちに聞いてください。!

(#17) #08052480 válasza jimessor666 (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

elég sajnálatos...

(#18) jimessor666 válasza #08052480 (#17) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Akkor légyszíves fejtsd ki miért az,hátha mi is megértjük... :U

私たちに聞いてください。!

(#19) Apone33


Apone33
őstag

Én is egy kicsit többet vártam a játéktól, de ennek ellenére jól el tudok vele játszani. ;)

Play Hard!!!

(#20) #08052480 válasza jimessor666 (#18) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szerintem elég egyértelmű. Ha van olyan pofátlan tesztoldal/teszter, ami/aki esetleg hajlandó úgy pontozni, ahogy kellene és a máshol középszerűnek ítélt 7 pontos játékok megkapják a jogos 5-öt, akkor folyamatosan szidva vannak mindenhol, hogy feltűnési viszketegségés jönnek a szánalomhegy gamespot meg official ilyen-olyan magazinokkal való példálózás, hogy bezzeg ők...

(#21) jimessor666 válasza #08052480 (#20) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ez eléggé megítélés kérdése. Elterjedtebb a mi általunk is hasznát pontozási rendszer,nézzük jelen esetben az Enslaved-et; 7 pontos,bár inkább szubjektív,mint totálisan objektív eredmény,de ha engem kérdezel,akkor bizony egy 6 - 6,5 pontos alkotás, ami még mindig nem rossz,csak éppenségel középszerű. Nem játszhatatlan, csak éppen semmi újat nem nyújt, viszont azért egyszer végigviszi az ember,ha már megvette, aztán egyéntől függően jöhet a hard fokozat, "acsi- trófeavadászat", polcra tétel, eladás, ect-ect...

Ha 7 pont,akkor egy ~közepesen erős, közepes osztályzatnak felelne meg,más szemszögében (pl. az enyémben,objektívan nézve) ez pedig éppen hogy hármas.

Ezen sokat lehetne vitatkozni,mi is beszéltünk már erről az egyik Podcast-ben,mi-miért,s ki-kivel,ill. hogyan van. Ha pl. az EDGE-et nézzük,őket pont azért lehet szeretni / utálni, mert sokszor nem azt a pontszámot látja az ember az újságban,amire számított / számítana.
Megítélés, szokás kérdése. :K

私たちに聞いてください。!

(#22) julius666


julius666
addikt

Nem igazán értem mit sírtok a kritika nyelvhelyességén, ennél gyakran előfordulnak sokkal pocsékabb tesztek is itt gamepodon. Amikor utoljára felemeltem ez ellen a hangom, jól be is lettem anyázva.

Hát mindenesetre én nagyon sajnálom h nincs boxom, ezt nagyon szívesen végigtoltam volna. Nálam a jó játék definíciója a sztoriközpontúság, és hogy ezt el is tudja adni (jó karakterek, az ábrázolásukhoz szükséges jó grafika, hangok, zenék, mindamellett nem csapja agyon a hangulatot a gagyi játékmenet és/vagy bugtenger). Ezt még a kritika alapján is teljesíti az Enslaved.

jimessor666: a 7 pont egy olyan játéknál, amit egyszer érdemes végigtolni és jó is, csak nincs meg a motiváció arra hogy visszaüljön az ember elé teljesen reális. Ez ugyanis a valamivel az átlagjáték fölötti szint. Erre szokták még mondani, hogy korrekt iparosmunka. A tényleges átlagjátékokat (tehát az 5 pontosokat) nem igazán érdemes végigtolni, csak ha valakinek nagyon bejön az adott műfaj. Az ez alattiak pedig az ilyen büntetős budget-szemetek, amikhez már fétis kell.

[ Szerkesztve ]

(#23) jimessor666 válasza julius666 (#22) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Egyet tudok érteni,mivel ha én is szubjektíven nézem a játékot,nekem is az "egyszer megvolt" kategória, de ha picit szigorúbbak vagyunk,akkor talán picit kevesebb is lehetne a végső érték,de ettől függetlenül reális a pontszám,s mivel Nova így látta jónak,elfogadom a döntését és véleményét. Ennyi. :K :R

私たちに聞いてください。!

(#24) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Sajnos az a baj hogy nem volt benne semmi olyan igazán forradalmian új ami megmaradt volna a játék végéig, de úgy összességében én is egyetértek! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.