Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Vakegérke válasza Dare2Live (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elég sarkosan fogalmaztál.
Azt nem szabad elfelejteni, hogy barátunk 12 éves koráig tartott a mámor. 8 év az meghatározó, pláne, ha gyerek fejjel éljük meg.
Mcray nem dedós már, felnőtt fejjel talán másként élne át, értelmezne mindent.

"ÚTSZÉLI RETKES KIFŐZDE, NUKU HIGÉNIA(legalábbis látszólag) és mégis ott ettem életem legjobb lencsefőzelékét és semmi bajom nem lett tőle."
Nos, ha látszólag nincs higiénia, akkor szerintem gyakorlatilag sincs. Jó gyomra van barátunknak.

Részemről kiszálltam a csörtéből. Nem kívánom meggyőzni Mcray barátunkat arról, hogy nem a sokezer éves kultúra a lényeg, hanem a jelenlegi, és legalább a minimális higiénia.

Nézd, ha Mcray barátunkat annyira húzza a szíve, úgyis veszi a kalapját, és Indiából fog írni az élményeiről.

Azért van még valami, ami fojtogat.
Volt egy riport a TV-ben, egy kamasz volt a riportalany. Valamelyik felmenőjét szólította a munkája Indiába, így sok évet töltött el ott. Játszott az ottani gyerekekkel, és javaslatai is voltak, hogy mit játsszanak, milyen szabályokkal. Kapásból elutasítottak mindent a helybéliek, hiszen egy idegen mondja, tehát nem lehet jó.

Csókoltatom az összes indiait.
Elvagyok nélkülük, ők is legyenek el nélkülem. Hajlandó vagyok évente egy szappant áldozni a tisztaságuk oltárán.

A zenéjükért viszont rajongok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.