Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Akkor a 1070-met dugjam fel a se**mbe.Wildlandsat direkt nem kupon formába vettem meg, tartalékoltam ide.Hát köszönöm szépen... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) Psychopeti válasza kikikirly (#1) üzenetére


Psychopeti
senior tag

:C

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#3) barnibal válasza kikikirly (#1) üzenetére


barnibal
tag

Én meg amikor vettem MSI 1080Ti SEAhawk X-et, abban a 2 hétben jelentették be, hogy szünetel a kupon marketing pedig 3 kilót szurkoltam le érte! Pofátlan az egész!

,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

(#4) b. válasza barnibal (#3) üzenetére


b.
félisten

Ez kissé dögöljön meg a szomszéd lova hozzáállás. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Raysen623 válasza b. (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Az a tehene 😁A lovat mar megettek...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) b. válasza Raysen623 (#5) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Lacok válasza kikikirly (#1) üzenetére


Lacok
őstag

"Akkor a 1070-met dugjam fel a se**mbe."

Az fájdalmas lenne mindkettőtöknek. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) Duddi


Duddi
aktív tag

Régi szép idők mikor még a promó játékot a kártya mellé csomagolták, vagy benne volt egy széraikulcs, és olyan is volt hogy a kártya szériaszámát beírva kaptál promóciós terméket még ha a promó előtt is vetted azt. Most bolti kupon HA részt vesz a bolt és HA még van neki...

Annó mikor még a vidkarik tényleg komolyakat léptek előre 60-100% os teljesítmény növekedések mellé adtak játékcd-t is. Most 20% előrelépés és hogy el lehessen adni 2 havonta promójáték kupon de csak az újakhoz...

Jó tudom olyan kort sírok vissza amire sokan nem is emlékeznek és érjem be azzal ami van "örülj hogy egyáltalán adnak"

(#9) atok666 válasza Duddi (#8) üzenetére


atok666
őstag

Szerinted mennyire lehet realis 60-100%-os tempougras minden uj generacional? Plane, mikor szinte egy/ket evente jon az uj generacio...

Atok

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Torrent oszt cso :DDD

(#11) barnibal válasza b. (#4) üzenetére


barnibal
tag

Nem ez volt a célom vele, csak azért ha 3 kilót kifizetsz,... semmire nem jó ugyan, de hangyafa**nyit jobb kedvvel jössz ki a boltból ha kapsz mellé egy kis cukorkát :DDD :DDD :DDD

,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

(#12) Kartács


Kartács
aktív tag

Igen azért ez elég "alap" lenne szerintem is egy ilyen kaliberű kártyánál már...
Egy 20-30$ játék...

Én is most fogok venni 1080 Ti csak várom az új CPU-t is, de ahogy nézem ezt csak az AQUA forgalmazza nálunk tehát ő van ebben a póromban ami külön vicc... mi köze neki hozzá?
Nehéz lenne automatice hozzá csapni egy kupont amivel kapsz egy kódot...

Mind1 ez már tényleg csak "jó szájíz" miatt lenne.
Emlékszem anno 70-80e kártyák mellé járt vagy 2-3 játék is meg rakás promós cucc...

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A jókis Lith Tech engine, biztos kihasználja az 1080ti-t, főleg, hogy az előző rész engine-je még a textúra streaming-et sem támogatta, (ezér volt annyi VRAM igénye).

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) kikikirly válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


kikikirly
senior tag

Vram igénye lehet hogy magas,de egyébként elég jól optimalizált.7970-en 45-60 körüli FPS-el fut High-ultra ,,keveréken". Jól dereng 4K textúrapakk 6gb-Vramot igényel R6 Siege ugyanennyit kér.Animáció részletességről és folyamatosságról nem is beszélve, bárcsak Assasins Creed-be lennének ilyenek, 4 rész alatt nem sikerült azt a minőséget elérni ami Mordornak elsőre megvolt...

[ Szerkesztve ]

(#15) Duddi válasza atok666 (#9) üzenetére


Duddi
aktív tag

Ha úgy lenne mint régen volt akkor még most is szebbeket ugrana. Csak az AMD kiszállt a vesenyből nem is próbálkozik már (mivel még ha erősebb kártyát is csinált és jobbak is voltak a driverei mindig az nvidia volt a köztudatban.) az Nvidia meg eljutott arra a következtetésre hogy középkategóriás csipeket is eladhat high end áron lásd 1080 és az emberek veszik mint a cukrot. Sajnos ha egy cég látja hogy kevesebbet el lehet adni drágábban is akkor az lesz a trend mint az Intelnél volt generációnként 5-10% és mosolyogj. Az amde meg követi az nvidiát a vega árai a cégtől sosem látott magasságban kezdenek.

(#16) b. válasza Duddi (#15) üzenetére


b.
félisten

jelenleg NV a 4 . generációnál lépi meg, hogy az előző gen felső kategóriáját lehozza középszintre. lásd GTX 1070---> 980TI ,GTX 970---> 780TI ez generációváltás azért már , ha úgy nézed + 30 % folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) atok666 válasza Duddi (#15) üzenetére


atok666
őstag

Az, hogy regen nagyobb volt az ugras, az normalis. Egy szint utan nem csak ugy van, hogy valaki leszol, hogy ok fiuk, akkor most evente rapakolunk 50% tempot es akkor az ugy lesz... De gondolom ezt te is tudod.

Atok

(#18) Raysen623 válasza Duddi (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

Én ezt egy kicsit másképpen fogalmaznám meg: verseny van, de nagyon eltérő a gondolkodás a két VGA gyártó részéről. Az egyik erősebbeket ad ki évről-évre de még mindig kevesek a 4K-hoz egymagukban a kompromisszum mentes játékhoz. Itt a játék optimalizációt áldozzák be cserébe az egyre erősebb hardverigényért.
A másik a VGA tudásbéli képességeire alapoz, aminek ára van mivel többet esznek áramból és az optimalizáció hiánya miatt rosszabbul futhat vele az adott játék.
A másik ok az anyagiak. Egyiknek van elég pénze több fajta chipet gyártani, míg a másik eggyel akarja lefedni az egész iparágat. Mindkettő elképesztő mérnöki teljesítmény, aztán majd az idő és a piac eldönti melyiket jobb választani.
Jelen trendeket tekintve úgy tűnik a felhasználóknak elegük van az éves cserékből, amiért már érezhetően a zsebbe kell nyúlni. Az eladások meg ugye csökkennek, ami az asztali gépeket illeti.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) arc82


arc82
tag

Persze már ahol:(Mondjuk egy call of duty vagy egy star wars biztos jobban hangzana mellé. Nyilván nem a minőségre gondolok hanem az eladhatóságra.

Üdv

(#20) Tavares válasza arc82 (#19) üzenetére


Tavares
tag

kaptam egy nvidia kupon kódot, amit nem tudok beaktiválni emrt csak 1060-as kártyám van. van itt olyan ember akinek 1080 vagy 1080 ti-je van és segítene beaktiválni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.