Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atocha


Atocha
senior tag

Azért ismerjétek el, ez egész szépre sikeredett és nem egy ipad klon cucc. :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#2) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Atocha: +1

Tetszetős. :C

[ Szerkesztve ]

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem lettek rosszak. A Touch Cover helyett inkább a Type Cover jön be.

<< Heimdal >>

(#4) dani993


dani993
senior tag

Ha veszek táblagépet, az tuti hogy ez lesz. Nem nagyon lehet belekötni.

(#5) Hunpriest válasza dani993 (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Csak egy dologba: az árába. :)

Az is jó kérdés továbbá, hogy ARM vagy x86 lehet a jobb választás?

(#6) Prof


Prof
addikt

Ezek komolyan ilyen színűek? Óvodába szánják őket? :D
Viccet félretéve hogy lehet egy tabletből kihagyni a 3G-t?? Vagy külföldön mindenhol van wifi falun, városban, buszon ingyen?

[ Szerkesztve ]

(#7) DaveJr


DaveJr
őstag

Hunpriest:

Hát ha egy átlag felhasználót nézünk akkor az ARM. Bár az Ivy mellett szól a fullHD-s kijelző...

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#8) pronyo


pronyo
tag

Feltör a Microsoft mint a talajvíz :) tetszenek ezek a gépek, persze gondolom ezt az örömöt majd letöri az árcédula ;]

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#9) cellpeti válasza Prof (#6) üzenetére


cellpeti
veterán

Stylus 2012ben? :Y :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nekem bizony tetszik! A gép is, a videó is!
Valami ilyesmire vártam. A színek ötletét gondolom a Nokia adta :)

Kell.

(#11) qdam


qdam
csendes tag

Van rajta USB port úgyhogy szerintem lehet csatlakoztatni hozzá modemet.

(#12) szilagyiv válasza cellpeti (#9) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Gondolom ha valaki kreatív munkát szeretne végezni, nem csak engribördzzel maszatolni, annak jól jönne egy precíz stylus. Nekem is tetszene.

(#13) DaveJr válasza Prof (#6) üzenetére


DaveJr
őstag

Senki nem mondta hogy nem lesz benne 3G. Csak annyit h eddig nem említették h lenne benne.
Amúgy meg valószínű, hogy a megjelenésig fogják pontosítani a specifikációkat. Mert még arról se esett említés, hogy bluetooth lesz e, meg h hogyan kommunikál a billentyűzet a tablettel.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#14) baliii


baliii
senior tag

Mostanában elgondolkodtam egy ipaden, de ezt még azért megvárom a vásárlással :D

(#15) Lars


Lars
őstag

Na megindult az ipar, helyes !
A kütyü tetszetős, a 3g modem meg szerintem idővel lesz opciós, vagy lesz olyan verzió belőle, amiben lesz. Arról nem is beszélve, hogy pár neves gyártó szintén jön a saját verziójával nemsokára.
Színek. Eddig az volt a baj, hogy csak fekete, meg fehér. Tessék harsány színek. Akinek nem tetszik, majd vesz feketét mint eddig. Egyébként a lassan öregedő notimat lehet egy ilyen ARM-es fogja kiváltani. Persze megvárom míg emberi ára lesz. ( esetleg más gyártótol )

(#16) fatallerror


fatallerror
addikt

ezt az apple majmolást megint :W ez olyan mint a smart cover csak 1 használhatlan bill-el karöltve :/ öledben nem tudsz majd gépelni vele az fix, ha meg asztal kell akkor meg elveszti a tabletségét...

úgy fog járni az ms mint a zune-al (az volt az ms iPod ellenfele aki nem tudná)

viszont a win 8at szeretem, tetszik :))

szerk: bár a win8ban van képernyős bill is szóval csak felesleges lesz ez a bill

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#17) NGA válasza Prof (#6) üzenetére


NGA
addikt

Nem tudom feltűnt-e, hogy a tablet egyszínű, sötétszürke, a takaró bill színe lehet sokféle. De nekem a kék bill jön be.

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Reszkes Ipad neked véged… Tetszik külsőleg belsőleg, variálható kisgyerektől nagypapáig, okés. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) NGA válasza fatallerror (#16) üzenetére


NGA
addikt

Meséld el, mit majmolt le az MS.
És te már kipróbáltad a multitouch bill-es covert touchpaddal?? Csak mert már ennyire magabiztosan nyilatkozol.

Az biztos, ha 500 dollár körül lesz, már veszem is meg.

[ Szerkesztve ]

(#20) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Végre elérkeztünk ide is, teljes értékű PC tablet funkciókkal felvértezve. Nagyon várom a megjelenést. Egy dologra leszek kíváncsi: a többi gyártó mikor hozza ki a saját megoldását (merthogy aki Win8-as táblát mutogatott eddig, az szinte mind x86-os volt, tehát szintén PC-k), illetve lesz-e aki árban alá tud menni (amit nagyon remélek), illetve kénytelenek is lesznek, ha emellett labdába akarnak rúgni. Szép lassan az MS is átmegy hardvergyártóba? :) Jöhetne egy MS telefon, bár ahogy a Nokia áll lehet nem kell erre sokat várni, ha felvásárolják :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#21) pronyo válasza pusszycat (#18) üzenetére


pronyo
tag

Azért nem eszik azt olyan forrón... lássuk előtte az árát, mert szvsz ennek az árából veszel 2-3 ipad-ot

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#22) DaveJr válasza Tomy Yayo (#20) üzenetére


DaveJr
őstag

Eddig is nagyon sok hardvert gyártott az MS. Billentyűzet, egér, webcam, Xbox...szóval nem most kezdi. Ha ez a tablet is olyan tartós lesz mint a billentyűzetei akkor tuti benevezek egyre. Microsoft billem már vagy 8 éve nyúzom programozóként és most kezdtek el kopni a betűk.

pronyo:
Ha kb 700$-ból veszel 2-3 ipad-et akkor egyet vegyél nekem is! :DDD

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#23) pusszycat válasza Tomy Yayo (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én már azt is tudni vélem mi lesz a neve ha felvásárolja MicroPhone … :DDD :DDD

#21: Kizárt, ha profitot is akarnak... :U

#25: MyPhone ?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Szerintem 500 dollár egy ilyenért korrekt ár. Lehet hogy nálunk több lesz, arról nem ők tehetnek...viszont nagyon jól néz ki és használható teljes értékű PC-ként is ha az kell.
Jövőre remélem ellepik a piacot a hasonló kategóriájú cuccok, laptop helyett ideálisabb lenne nekem.

(#25) DaveJr válasza pusszycat (#23) üzenetére


DaveJr
őstag

Az túl hosszú. mPhone:D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#26) NGA válasza pronyo (#21) üzenetére


NGA
addikt

(#27) fatallerror válasza NGA (#19) üzenetére


fatallerror
addikt

leírtam h mit majmolt le és tudom h milyen 1 ilyen, asztalra kiterítve tökéletesen gépelsz vele de az öledbena metron biztos h nem :N

jóval több lesz mint 500 :]

don't tell me what i can't do!

(#28) DaveJr válasza fatallerror (#27) üzenetére


DaveJr
őstag

Hol használtál már ilyet?

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#29) NGA válasza fatallerror (#27) üzenetére


NGA
addikt

Hát ezt az 500 dodós árat meglátjuk, szerintem annyi lesz, mint ahogy a jobban hozzáértők is írják. Ne haragudj, de metróban mi a francért használnám a billt? Annyi időre lehet használni a képernyős bill-t is. De pl otthon lerakva az asztalra, tökéletesen jó a touchpad-os bill.

Majd akkor mond, hogy tudod milyen, ha kipróbáltad. Egy droidos kinai tabletből sem lehet megtudni, milyen az iPad.

[ Szerkesztve ]

(#30) G3R!94 válasza fatallerror (#27) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Arra meg ott a virtuális billentyűzet...azért mert lesz hozzá fizikai még nem azt jelenti hogy csak azzal lehet használni. Nem értem miért tartod hülyeségnek, nem mindenki használná csak utazás közben.
Azt meg honnan tudod hogy több lesz mint 500?

Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#31) h33t


h33t
csendes tag

Ezek a színek :D

(#32) zoltanz válasza h33t (#31) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem fehér vagy kék kell, az olyan Win8 "színvilág" :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#33) NGA válasza h33t (#31) üzenetére


NGA
addikt

Ez a levehető bill színe. A tablet sötétszürke mindenhol.

(#34) banhammer


banhammer
veterán

Nagyon korrektül néz ki az MS tablet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) MichaelSD


MichaelSD
őstag

A billentyuzet szerintem hallva szuletett otlet. Nagyon kevesen fogjak hasznalni. En is Zune jovot josolok ennek a tabletnek.
A szinvilag......
Nem igaz, hogybaz MS csak ovis stilust hasznal, az alma meg minimalt es kozte semmi.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#36) DaveJr válasza MichaelSD (#35) üzenetére


DaveJr
őstag

Ott a Lenovo a kettő között vhol:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#37) NGA válasza MichaelSD (#35) üzenetére


NGA
addikt

Nem kell használni. Ez a borítója, védi a karcolástól. Hátra lehet hajtani használat közben, de ha kell, ott van.

Színvilág (a tablet sötétszürke mindenhol, a borító+bill színes)

Apple smart cover az ugyanolyan ovis:

smartcover

[ Szerkesztve ]

(#38) DemonDani


DemonDani
addikt

a prémium androidos készülékek árcédulájával (kb. 500 dollár)

borultam :D

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#39) Hunpriest válasza fatallerror (#16) üzenetére


Hunpriest
senior tag

:W

Jó hogy már azt megbocsájtottad nekik, hogy eleve tabletet van pofájuk készíteni, mert az már mégis mekkora majmolás... :)

Meg ha már szóba jött az Apple, akkor az i5-ös mehet a Macbook Air, a tegrás meg a iPad ellen. Bár remélem azért olcsóbbak lesznek az almás márkánál.

[ Szerkesztve ]

(#40) cucka


cucka
addikt

Nekem tetszik ez a két tablet, elég komoly dolog, hogy ma már ilyen méretben is megkaphatod egy asztali pc teljes funkcionalitását. A billentyűzetes védőtokot pedig a többi gyártó is másolni fogja, annyira jó az ötlet és a megvalósítás.

(#41) Angel1981


Angel1981
veterán

Tetszetős darab, látok benne fantáziát! ;)

(#42) front3r válasza MichaelSD (#35) üzenetére


front3r
őstag

Nem halva született. Nekem is van rá igényem. :) Így legalább nem foglalja el a kijelző felét a billentyűzet. Ja meg nem kell "belenyúlkálni" a kijelző látóterébe, lehet használni úgy mint egy notebookot. :)
Ezek sokat dobnak az értékén.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#43) bolvar válasza NGA (#37) üzenetére


bolvar
senior tag

akkor most az ms feltalálta a smartcover és a billentyű kombinációját tyűha.
maga a tablet samsung és apple koppints vettek egy kicsit innen is egy kicsit onnan is és összerakták.
és abban is biztos lehetsz hogy 500$ egy jó ideig nem fogod még látni.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#44) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A videó elég hangulatosra sikeredet, a tablet meg igen ütősre. Alig várom, hogy megkaparintsak egyet. A touchcover is nagyon ötletes, persze az rögzítés alapját az ipad féle megoldásból vették, de hangyányit túlléptek azon a megoldáson.

@bolvar: ha ez szerinted ennyire nulla ötlet, akkor mért nem jutott neked eszedbe? Most csomó pénzt kereshetnél rajta :(((.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#45) Sly189 válasza Atocha (#1) üzenetére


Sly189
senior tag

Épp ezt akartam írni. Remélem a Nokia csődbe megy, és a Microsoft teljesen felvásárolja ;)

(#46) nbg


nbg
senior tag

Na, akkor majd szeptembertol megnezem, hogy hogyan is mutat "eloben", a hawaii five-0-s sracoknal... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#47) Sly189


Sly189
senior tag

Apple-fanok jönnek most majd hogy másolták ezt azt amazt. De lássuk már be, azért a Windows az eléggé nagy múltra tekint vissza...

Biztos hogy csak a Microsoft, és a Samsung másolja az Apple túlhypolt termékeit?

Szerintem a mostanában kiadott MS termékek egészen innovatívak, és egyediek. Most nem lehet minden nagy érintőkijelzővel rendelkező eszköz Apple klón lássátok már be. Ennyi erővel Fordot is koppintja a Mercedes, BMW, Audi stb. Mert négy kereke van... Hagyjuk már ezt.

(#48) NGA válasza bolvar (#43) üzenetére


NGA
addikt

Szerintem tényleg nagyon jó ötlet a smartcover bill-el. És főleg, ahogy megvalósították.
Szánalmas, ahogy valaki erőlködik azon, hogy mindenáron bebizonyítsa, hogy az epöltől, vagy mástól loptak. Mit loptak? Azt, hogy tablet? Nevetséges. Formát? Még nevetségesebb.

(#49) bolvar válasza Gusztáv (#44) üzenetére


bolvar
senior tag

tökéletesen megfelel nekem a tableten gépelés ha pedig le akarok ülni gépelni azt nem egy ilyen billentyűzeten nem nevezhető dolgon fogok.sokaknak biztos jó de nekem nem :)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#50) blackydan válasza Prof (#6) üzenetére


blackydan
senior tag

Szerintem tök szépre sikerültek, a színek nagyon bulisak öröm rájuk nézni... személy szerint már kezdtem unni, a fém és fekete beütésű gépeket. Jó ez :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.