Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jan101


jan101
tag

Hát ez egy nagyon örvendetes hír. Hozzák csak az egész XBLA tartalmat PC-re. Trials EVO jöhetne minnél hamarabb

(#2) dani993


dani993
senior tag

Halo 4? ;]

(#3) AxBattler válasza jan101 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, jöjjenek csak!
Bár nem tudom, hogy mennyi XBLA cím létezik, ami nem kapható Steam-en, de ettől függetlenül örvendetes a hír.

Arról nincs hír, hogy fog-e bővülni a cross-platform játékok sora? Csak mert haveromnak box-a van, nekem meg pc-m, és néha jó lenne valami jópofa indie-játékot tolni...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#4) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez tetszik, még egy ok, hogy nyáron Windows 8-ra váltsak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez kérem az év eddigi legjobb híre.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Ami engem leginkább foglalkoztat, hogy a BOX-ra ÉS PC-re külön külön meg kell majd vajon venni ezeket, vagy megveszem valamelyikre és mindkettőn tudom majd használni?

Life is shor...

(#7) f_you


f_you
tag

Ideje volt már, FEZ-t akarom PC-re :DD

(#8) AxBattler válasza f_you (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az mi?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) danikollar válasza dani993 (#2) üzenetére


danikollar
őstag

A Halo 4 nem XBLA!

[ Szerkesztve ]

(#10) SutiAdi


SutiAdi
tag

A Microsoft és a Google jelenlegi nem túl rózsás viszonyát tekintve nem lennék meglepve, ha a Google egy jó kis pert akasztana az MS nyakába a Play név használata miatt.

[ Szerkesztve ]

(#11) Thodeus válasza danikollar (#9) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem hiába van ott az a smiley.

(#12) f_you válasza AxBattler (#8) üzenetére


f_you
tag

FEZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.