Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) thxer


thxer
aktív tag

Két hete használom a készüléket.

Külsőre tényleg nem különösebben izgalmas, a hátlap stabilan áll, nem recseg, de valóban plasztik, engem ez nem zavar, mert nem különösebben szeretem a fém telefont, és aki eddig megnézegette, megtapicskolta az sem hozta fel ezt hibaként, pedig iPhone tulajok kezében is volt. Egyébként a fém telókra is sokan műanyag tokot raknak. Nekem a hátulja és a kamera kialakítása jobban tetszik mint a 950XL-nél.

A rendszer gyors, és nálam a használhatóságot befolyásoló hibák nem jöttek elő, azonban vannak zavaró dolgok amiket biztos javítani fognak. Ilyen a Continuum alatt a böngészőben az egér furcsa működése, az is idegesítő hogy feloldás közben (Hello-val), ha jön egy értesítés akkor megszakad a feloldás, és csak azután folytatja hogy a felső kis banner eltűnik. Egyébként a böngészéssel, a zene és videólejátszással, kamerával kapcsolatos hibákat nem tapasztaltam.

Az akku az első pár napban hamar merült, azonban már "beállt" és simán kibír egy napot (este 10-re 30-40% marad), lehet hogy placebo, de ha éjszaka a QI töltőn tölt fel, akkor mintha kevésbé merülne. A gyári töltő kb 1:15 alatt feltölti, viszont a töltés közben eléggé felmelegszik a készülék.

A hívás minősége a 920-hoz képest kiváló, a beszédhangszóró hangos, én is jól értem a másik felet és ő is engem. A hátsó hangszóró hangereje kb. azonos, azonban kevésbé mély (már ha lehet mélynek nevezni).

ui.: Telekomnál dokkolóval együtt 167k, szerintem nem rossz ár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.