Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Én használom, bár jobban örülnék ha az ms kiadna valami progit amivel hálózati meghajtóként lehetne csatlakoztatni a sajátgépbe. Amiket kipróbáltam gladinet és sdexplorer nem jöttek be, mindkettőben volt ami szúrta a szemem. Több megoldást meg nem tudok. :N

[ Szerkesztve ]

(#2) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hasznos írás annak aki nem ismeri. Én elég sokat használom, és nekem bejött. Mindenkinek ajánlom. :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) martonx válasza westcoastog (#1) üzenetére


martonx
veterán

Live Mesh. Megmondod, melyik mappádat szinkronizálja, igaz ekkor csak 5GB a keret. Háttérben fut a Live Mesh, te pedig úgy dolgozol a mappádba, mint bármelyik más mappádba.

Én kérek elnézést!

(#4) westcoastog válasza martonx (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Próbáltam, de nem szinkronizálni szeretnék a gépemre, csupán a skydrive-on lévő fájlokat megnyitni a gépemen, azért teszem fel őket oda hogy ne a gépen legyenek tárolva, sok pdf-em van amit nem lehet skydriveban megtekinteni úgy hogy a böngésző pdf olvasója nyissa meg, ezért akartam így hálózati meghajtóként, csak rámegyek megnyitom és kész, nem kell letöltögetnem a gépre a fájlokat. :)

(#5) patex1983 válasza westcoastog (#4) üzenetére


patex1983
őstag

(#6) LLKobe válasza patex1983 (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Attól függ honnan nézzük. Fel lehet mountolni ezzel a megoldással, de így csak office fájlokat tudsz rá másolni, különben hibaüzenetet dob... Microsoft....

#1 westcoastog: Gladinettel mi volt a problémád? Én azt használom a skydrive-hoz, teljesen frankó.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) pzstm


pzstm
titán

egyes pletykák szerint hamarosan a dokumentumok és képek számára korlátlan tárhely lesz (25GB korlát marad zenének) illetve készülőben van az androidos illetve iOS-es kliens is. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) patex1983 válasza LLKobe (#6) üzenetére


patex1983
őstag

Ez Moonman cikkébe nem került bele, csak a kommentek között olvasom most...
Hát igen, így ez sem az igazi...

X

(#9) LLKobe válasza patex1983 (#8) üzenetére


LLKobe
veterán

A Gladinetes megoldás teljesen frankón használható. egyetlen korlátozás a free verzióban, hogy egyszerre "csak" 1000 fájlt tudsz másolni. SZVSZ ez nem egy nagy probléma.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) patex1983 válasza LLKobe (#9) üzenetére


patex1983
őstag

majd rápróbálok, köszönöm.

X

(#11) netpeti98


netpeti98
addikt

Na látom kikerült. ;)
Eddig megvagyok elégedve vele én is. :)

Üdv netpeti98

(#12) westcoastog válasza patex1983 (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Megpróbálom :R

(#6) ll-kobe
Tudom ez most nagy hülyeség, de túlzottan beépül a gui-ba. :B
Az ablakkereten is ott volt egy nagy narancs galdinetes gomb, pedig össze vissza kerestem hogy lehetne eltüntetni. :)

(#13) westcoastog válasza westcoastog (#12) üzenetére


westcoastog
veterán

Moonman megoldása nagyon frankón működik :C
Pont ilyet akartam. :K

[ Szerkesztve ]

(#14) LLKobe válasza westcoastog (#13) üzenetére


LLKobe
veterán

Frankón működik, egész addig amíg csak office fájlokat másolsz...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) westcoastog válasza LLKobe (#14) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem nagyon akarok más dolgokat másolgatni oda, csak a sulis anyagokat ide pakolászom fel, hogy itthon tudjam megnézni, más másolására egyelőre nincs szükségem. :)

(#16) LLKobe válasza westcoastog (#15) üzenetére


LLKobe
veterán

Akkor viszont tényleg ez a jobb és elegánsabb megoldás :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17) kingabo


kingabo
őstag

A régi felületen mindig szem előtt volt a foglalt/szabad hely MB-ben, az új felületen sehol sem találom. Most vagy levették vagy kiszúrja a szemem, de melyik?

(#18) netpeti98 válasza kingabo (#17) üzenetére


netpeti98
addikt

Én sem találtam, de végül is még bőven a tárhelyem elején járok így nem foglalkoztam vele, de ha megtalálom akkor rögtön leírom ide. :D
Vagy ha valaki megtalálja ne tartsa magában. :D
Egyébként most látom hogy a live mesh területet meg mutatja érdekes ott a csík hogy 5 gb-ből felhasználva, de a fő 25gbn nincs.

Üdv netpeti98

(#19) aram01


aram01
nagyúr

jó leírás :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) netpeti98 válasza aram01 (#19) üzenetére


netpeti98
addikt

Kösz. ;)

Üdv netpeti98

(#21) vacs


vacs
veterán

Hogyan tudok törölni Skydrive-ról ?

(^)(>.<)(^)

(#22) kingabo válasza vacs (#21) üzenetére


kingabo
őstag

Rákattintasz arra a sorra amit törölni akarsz, jobb oldalt van a törlés, átnevezés, letöltés...

[ Szerkesztve ]

(#23) Syl válasza vacs (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Hehe, ez ilyen. Én a múltkor kb 20 fájlt töröltem. Jó szórakozás. Ehhez képest a régi DOS-os törlés olyan egyszerű volt mint a faék.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#24) vacs válasza kingabo (#22) üzenetére


vacs
veterán

Köszi a segítséget. Majd nem úgy kellett ahogy írtad, annyi különbséggel, hogy a sor végén volt egy " i " ikon arra kattintottam, és ekkor jelent csak meg jobb oldalt a törlés opció.

(^)(>.<)(^)

(#25) vinibali


vinibali
őstag

jó cikk, de 14-es msnnel nem megy úgy tudom... :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26) netpeti98 válasza vinibali (#25) üzenetére


netpeti98
addikt

Kösz. :)
De ezt a kérdést nem egészen értem az msn egy program nem amihez kell live id. A skydrive meg egy weblap amihez kell live id. A live id kívül nincs sok közös bennük.
Bocs ha rosszul értelmeztem. :B

Üdv netpeti98

(#27) Polllen válasza martonx (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

A live mesh arra is jó ráadásul, hogy két gépet tarts szinkronban, skydrive tárhely kihagyásával.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) martonx válasza Polllen (#27) üzenetére


martonx
veterán

tudom, alapvetően arra használom. Az 5GB-s tárhelyet csak az extra fontos backupokra használom. A 25 GB-t meg csak képek megosztására (sose fogom meg se közelíteni a 25Gb felső határát).

Én kérek elnézést!

(#29) vinibali válasza netpeti98 (#26) üzenetére


vinibali
őstag

az msn live csomag tartalmazza a skydrivot, úgy tudom... viszont ez csak a legújabb komplett live installálásával lehetséges, amiben már az új rosszabb msn van, amitől írtózom. erre lennék kíváncsi - hátha tudod - hogy van-e más módja a skydrive használatának? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#30) Syl válasza vinibali (#29) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk böngészőből? https://skydrive.live.com/

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31) vinibali válasza Syl (#30) üzenetére


vinibali
őstag

:R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#32) martonx válasza vinibali (#29) üzenetére


martonx
veterán

A live csomagot, marhára nem kell kompletten telepíteni. Nálam pl. MSN nincs is telepítve. Csak a Live Mesh-t és a Photo Gallery-t használom.

Én kérek elnézést!

(#33) vinibali válasza martonx (#32) üzenetére


vinibali
őstag

épp az a lényege, hogyha az új csomagból bármi is telepítve van a 14-es msn nem megy már rá!

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.