Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ha jól rémlik valamikor a napokban mondanak valamit arról, hogy mikor indul a béta. Hátha utána hamarosan megtudjuk az éles releaset is. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Baszki, ha ez tényleg így fog kinézni, akkor ehhez a mennyiségű nagy felbontású textúrához kell 400GB meg egy kisebb erőmű! Ezt nem tudom elképzelni, hogy hogyan oldják meg mai PC hardverre, vagy az ultra-hoz kell majd a 3xxx nv illetve a navi 2.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) [CsuCsu] válasza tibaimp (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Eleg jol skalazodik allitolag. A texturahoz internet kell, nem tarhely, hiszen a nagy resze felhobol jon. Egyebkent nem olyan durva ez, hiszen a jatekvilag szinte statikus, nincsenek NPC-k, stb. Sokkal tobb eroforras jut latvanyra.

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ráadásul, ha jobban megnézzük a képeket, néhol kb 2005 szinten vannak a texturák.

(#5) nonsen5e válasza tibaimp (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Sokkal több.
Letöltött data 150GB, de Phil Spencer vmikor azt nyilatkozta, hogy a teljes uncompressed streaming Bing maps data 2PB körül van.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) tibaimp válasza nonsen5e (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na tessék! Gondoltam, mivel egy remaster COD 6GB-ról 60GB-ra növekszik és ehhez képest egy csőjáték!

[CsuCsu]: akkor nekem ill. itt a környezetben ez nem fog menni, ADSL hajrá :W XXI. század nesze....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) lofagi


lofagi
addikt

Mobilról nézve ezek a képek olyanok mintha igazi fotók lennének! Elképesztő! :C :Y :R

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Sefneni


Sefneni
őstag

Még mindig gyönyörű ez a játék. :) Jöhetne valami kis béta belőle, kiváncsi vagyok rá. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#9) [CsuCsu] válasza tibaimp (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Menni fog, csak a valodi Bing terkepet proceduralisan generalt latvannyal helyettesiti. Az internetsebesseghez dinamikusan igazodik, mit tolt le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.