Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

2006-tól nagyon durván nézett ki. Mindenképpen kipróbálom. Kíváncsi vagyok hogy fog futni ultrán. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Keresem az állam! :Y

plus ça change, plus c'est la même chose

(#3) Chapel válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Igen, az már teljesen korrekt mai szemmel is, nem up to date, de szimulátornak okés, nem bántja a szemem.
Azt is érdekes látni mekkorát ugrott 84-től 88-ra, fps, látványban. Kicsit fura, hogy 88 utáni megint ilyen 6-8 fps...nem bírta a 386 :D

És jön a klasszikus kérdés, hogy majd 20-30 év múlva milyen lesz látni a mait, mekkora lesz a difi, mert mindig úgy van vele az ember hogy uhh hát ezt már nem lehet fokozni...és szerencsére de. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) tibaimp válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

VR Pisti nyomta a yb-on 1440p-ben, és maxon a 2080Ti "izzadt". Attól függetlenül nagyon szép, ez tény!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) turit


turit
tag

Jól látom, hogy Game Pass -szal 300 Ft-ért lehet vele játszani egy hónapot? :)

(#6) GodGamer5 válasza turit (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen. :K

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) GodGamer5 válasza tibaimp (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nézegettem én is, hogy egy átlagosabbnak mondható 1070-en átlag 20-27fps-el ment a játék elvileg maxon. Meg ahogy nézem dx11-en futott a játék, úgy meg nem túl erőforrás barát a program. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így néz ki Magyarország az új Microsoft Flight Simulator-ban

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) gyimger válasza tibaimp (#4) üzenetére


gyimger
őstag

És 970 az ajánlott kártya. El se merném vele indítani.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#11) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az normális, hogy az Xbox app már egy hónapja nyomja, hogy lehet pre-installálni, amit tegnap meg is tettem, viszont a 150 GB helyett csak 1 GB körüli dolgot töltött le és telepített, szóval a maradék 149 GB-val meg lehet szívni ma? Mért nem tudnak egy olyen egyszerű feature-t, mint a pre-install normálisan megcsinálni?

(#12) MzperX07 válasza Hunpriest (#11) üzenetére


MzperX07
tag

Steam-en sem volt preload. Reggel otthagytam a gépet, azt írta, hogy 97GB-t kell letöltenie (gondolom kicsomagolva lesz 150). Miért szívás? 300Mbit-es nettel (37MB/s) 45 perc alatt lejön (nem egy csúcsinternet a mai 500-1000-2000Mbit-esekhez képest, persze megértem, ha olyan helyen vagy, mint egyik ismerősöm, ahol 30Mbit a max. Neki 9-10 óra alatt jönne le kb.

[ Szerkesztve ]

(#14) m0h0senator válasza Hunpriest (#11) üzenetére


m0h0senator
őstag

Reggel 2 óra alatt lejött. Az 1 giga amit leszedett az a kliens azon belül kezdi el letölteni a maradék 92 gigat.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#15) Hunpriest válasza MzperX07 (#12) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Azért szívás, mert amikor le tudok ülni a gép, akkor már nem 45 percet akarok várni, hanem játszani, ami értelmesen megcsinált előtöltéssel, menne is, amúgy meg így jártam.

(#16) m0h0senator válasza Hunpriest (#15) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ezt kiküszöbölve meló előtt letöltés elindít monitorok kikapcs teamviewer fut letöltés kész teamviewer belép gép lekapcsol előtöltés hiánya megoldva...
teamviewer van telefonra is.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#17) ati3x válasza turit (#5) üzenetére


ati3x
senior tag

Hol láttad? tudsz linket küldeni?

(#18) .LnB válasza ati3x (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) macy


macy
addikt

Sziasztok. Tölteném game pass-szal a játékot, de nem csinál semmit. Bejött az update ablak, ahol töltené lefelé a 91,36GiB-ot, de csak a please wait megy már majdnem egy órája.

(#20) macy válasza macy (#19) üzenetére


macy
addikt

Ki kellett kapcsolnom a Comodo-t, meg rendszergazda módban kellett indítani, így már lejött az update.

(#21) GalaHU válasza MzperX07 (#12) üzenetére


GalaHU
őstag

Gigabites nettel is 4 óra volt vasárnap a letöltés, nem a fogadó oldalon van a gond...

De most hogy itt van, állkoppanós. :) De ha egy helyszínen nyűgje van (SF) akkor mindegy hogy 4k-ban vagy 1440p-ben nyomod (2080ti-vel)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#22) chris0000


chris0000
őstag

hi. miért Ti nem így nyomjátok... link :DDD . még joyom sincs... :U de megnézem... üdv.

(#23) GalaHU válasza chris0000 (#22) üzenetére


GalaHU
őstag

Elvagyok én a Warthog-ommal... De max respect a srácnak, vagy Impala vagy semmi! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#24) energomatt válasza chris0000 (#22) üzenetére


energomatt
senior tag

Aki ilyet használ, (de nekem is) annak játék az FS2020 a jelenlegi állapotában. Talán egy-két év múlva szóba jöhet ha úgy lehet eljutni A-ból B-be, ahogy az a valóságban is működik. Ha belenézel pl. a Garmin GPS-ekbe teljen üresek, se navigációs pontok, se eljárások sincsenek.
Ez jelenleg egy repúlős JÁTÉK ami szimulátornak nem tekinthető az elődei magasan túlszárnyalják ebből a szempontból, mert azok tényleg szimulátorok voltak.

(#25) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok
Van a játéknak topikja itt, a PH!-n?

(#26) m0h0senator válasza #48613632 (#25) üzenetére


m0h0senator
őstag

[link] Erre

An odyssey through the realm of consciousness.

(#27) #48613632 válasza m0h0senator (#26) üzenetére


#48613632
törölt tag

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.