Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Szép meg jó meg minden, de ez már nem a Micro Machines amit anno annyira megszerettünk. Mondjuk ezzel is el lehet majd bohóckodni az is biztos.

(#2) oriic válasza atike (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Online multi nelkul halott ez a jatek hosszu tavon.

Live-Die-Respawn

(#3) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Egyik legmeghatározóbb játékos élményem ehhez a játékhoz fűződik, még a kilencvenes évek közepéről. Hárman játszottunk egy billentyűzeten órákon keresztül, hatalmas élmény volt. Egymást szorítottuk le a pályáról, ami persze gyakran fordítva sült el, mint ahogy szerettük volna. Itt már bőven középiskolások voltunk, szóval nem volt egyszerű odapréselődni a klaviatúrához. :)

(#4) akaido


akaido
addikt

PC-n az Ignitiont tolom még ma is 55 évesen. Megunhatatlan számomra.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5) MikeWazowski válasza oriic (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Azért 10 órát biztos jó lesz így is játszani vele.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) FefeeX


FefeeX
veterán

Ezzel az a baj, hogy megint egy évek óta ingyenes játékfajtát akarnak a szánkba tolni a korábbi teljes játék áron, szinte nulla tartalommal meg sok reklámmal. Cserébe amiről tényleg szólnia kéne, az meg nincs benne. Ettől mondjuk még lehet nagyon jó játék a maga kategóriájában, csak van-e így egyáltalán létjogosultsága?

(#7) New Hewkas


New Hewkas
csendes tag

Elnézést a zavargásért, de valaki átolvasta ezt a cikket vagy csak felháborodásában hirtelen virtuális tollat ragadott és leírt mindent ahogy éppen eszébe jutott? Mert helyenként, legalábbis a közepétől kezdve, egyre magyartalanabbá, túlbonyolítottá válik a szöveg :F

(#8) pengwin


pengwin
addikt

Hááát... én maradok a Re-Voltnál, ami ma már RVGL néven ingyenesen játszható, mindhárom asztali OS-en...

Esetleg ránézek a Micro Machines V4-re majd WINE-ban, de ez a LoL+CS+kisautók recept nagyon nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#9) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tényleg ennyire rossz? Csak a legelső játékkal játszottam, de ezt nagyon vártam.... :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10) mandarini válasza atike (#1) üzenetére


mandarini
csendes újonc

:(
Ez már nem az ...

(#11) arelim válasza mandarini (#10) üzenetére


arelim
tag

nagyon túmaccs a sok michaelbay-effekt, boá.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#12) mandarini válasza atike (#1) üzenetére


mandarini
csendes újonc

Régen más, az uj vilag :D :D :D

(#13) Szabcsizz válasza pengwin (#8) üzenetére


Szabcsizz
őstag

+1
A Revolt szerintem azóta is verhetetlen ebben a kategóriában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.