Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Obyboy válasza gbiro72 (#100) üzenetére


Obyboy
addikt

Lenovo Tab3 7 Essential-nak nincs topikja? Ott nem kérdezted esetleg hogy valaki járt-e már így? Ha megfagy akkor a hangerő le vagy fel + bekapcs gomb egyidejűleg hosszan nyomva sem restartol?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#102) gbiro72 válasza Obyboy (#101) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Restartol, de csak a logóképernyőig megy és nem tölt tovább.

(#103) gbiro72 válasza Obyboy (#101) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Amikor lefagy nem startol újra, csak akkor, ha lemerül az aksi és a töltéskor már elindul a logóképernyőig. Kórelőzmény: A rendszer instabillá vált: alkalmazások nyíltak és zárultak önmaguktól, mintha valaki máshonnan vezérelné a gépet. Gondoltam vírust kaphatott ezért resetteltem a tabot, (kb. 3x), de ez sem oldotta meg a problémát, Feltelepítettem víruskeresőt, de az nem talált semmit. Egyszer csak be sem indult a masina.

(#104) Obyboy válasza gbiro72 (#103) üzenetére


Obyboy
addikt

Huh, ilyen esettel még nem találkoztam. Resetnél recoveryben a Factory Resetre gondolsz vagy beállításokban a gyáribeállítások visszaállítására vagy csak egy ki/be kapcsra? Ha rootolt a készülék lehet legyalultad a ROM-ot is azért nem indul. Ha ez történt akkor még a Recovery menübe be kellene tudnod lépni, teljes kikapcs majd hangerő le vagy fel + bekapcs gomb. Ha ide bejutsz még lehet esély a felélesztésre.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#105) gbiro72 válasza Obyboy (#104) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Resetteltem mindkét módszerrel: az androidon keresztül (gyári adatok visszaállítása) és a recovery módban is. Recovery-ba be tudok lépni, az Android SDK csak az apply update from ADB menüben ismeri fel a tabot, amint tegnap írtam is. Fastbbot-ban, már nem látja az SDK és azonnal lefagy a készülék, pedig ez kéne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#106) Obyboy válasza gbiro72 (#105) üzenetére


Obyboy
addikt

Recoveryben USB-ről nem tudsz installálni egy rendszert?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#107) gbiro72 válasza Obyboy (#106) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Lehet, de hogyan kell?

(#108) Obyboy válasza gbiro72 (#107) üzenetére


Obyboy
addikt

Azt a ROM-ot és gapps-ot amit ADB-n keresztül flashelnél a készülékre rámásolod egy pendrivera, OTG kábellel rádugod a tabra aztán az install menüben kikeresed a fájlt és feltolod.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#109) gbiro72 válasza Obyboy (#108) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Rendben, csak az a baj, hogy még ilyet nem csináltam. Nagy kérés lenne ha részletesen leírod a menetét? Köszönöm előre is.

(#110) Obyboy válasza gbiro72 (#109) üzenetére


Obyboy
addikt

Sajnos nem ismerem milyen recovery menü van rajta. Próbáltam Google ban rákeresni nézd meg ezeket: 1, 2, 3, 4. Vagy az előd formában hátha tud valaki segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#111) gbiro72 válasza Obyboy (#110) üzenetére


gbiro72
csendes tag

Rendben, köszi. Majd jelzek az eredményről.

(#112) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

sziasztok!
root-olni szeretném a Doogee x6 telefonom, tud valaki segíteni?
köszönöm. üdv!

(#113) Obyboy válasza halhatatlan (#112) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem próbálj ITT utána kérdezni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#114) micafighter válasza Obyboy (#113) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R

(#115) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,

SDK manager telepítésnél az "- Extras > Android Support Library" összetevőt nem tudom telepíteni - nem látszik a listában így nem telepíthető.
Van erre megoldásl?

(#116) Serrano0824


Serrano0824
újonc

Ugyanez a problémám :/ megpróbálok egy régebbi verziót letölteni hátha abban máshogy vanna a dolgok :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.