Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezentúl nem kell átmennem a szomszédhoz ha üvölteti a zenét hanem interneten keresztül küldhetem el melegebb éghajlatra. Klassz.

Thanos was right.

(#2) tlac


tlac
nagyúr

sose hallottam róla

(#3) Simi87 válasza tlac (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Én sem, de nagyon gagyi. :)

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ennek úgy mi értelme van? Minek ebbe pénzt belefeccölni? :U

(#5) zseko


zseko
veterán

"Címed házszám pontossággal add meg!"

Hagy ne legyek vulgáris.

HR24.hu

(#6) macman507


macman507
aktív tag

Az ötlet jó: "arra próbál rávenni, hogy a világhálót mint eszközt használjuk arra, hogy személyes kapcsolatokat építsünk azokkal, akik amúgy is körülvesznek bennünket."

De facebook mellett, majd pont ez fog elterjedni :/
Na meg, elég durva, hogy csak úgy lazán megadod a címed és látják csak úgy a többiek, hadd ne mondjam mennyire biztonságos, pedig tényleg érdekes lenne, mert sok közelben élőt látok, látjuk egymást sokszor, de még egyszer sem beszéltünk, mert mindig mindenki rohan ugyebár. :))

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#7) macman507 válasza macman507 (#6) üzenetére


macman507
aktív tag

Kis érdekesség a GYIK-ből:

"Mit látnak a felhasználók egymásról?

A szomszédaidat, a bal oldalon a szem ikonra kattintva éred el (bejelentkezés után). Mindenki a szomszédja nevét (vezetéknév első betűje + keresztnév), vagy ha beállította akkor a becenevét látja. Illetve ha megadta akkor láthatóvá válik a neme, életkora, a regisztráció dátuma és egy pár szavas jellemzése.

A regisztráció során megadott e-mail címed és a lakhelyed címe nem látható. Az e-mail címre a regisztráció utáni visszaigazolás miatt van szükség. A lakcímed pedig azért szükséges, hogy a rendszer meghatározza kik lehetnek a szomszédaid."

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#8) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Én annak a híve vagyok, hogy átmegyek a szomszédba, ha beszélni akarok, vagy ha már megismerkedtem vele, akkor felhívom telefonon, és beszélek vele. Hagyjuk már ezt a fészbukmajmolást. Inkább törölje magát végre ki mindenki arról a szemétdombról akinek esze és igénye van, és éljen életet. Menjen ki a szabadba, ismerjen meg embereket, ott bökdösse inkább őket ne a fészen, vagy a szomszédbökdösés...ha bu*i a szomszéd akkor is bemutatkozom neki, legfeljebb betöröm a fejét, ha hangosan hallgatja a zenét és nem hagy pihenni, mellékesen ez sztem a legnormálisabb. Szánalmasponthu ez az izé.

(#9) nubreed válasza Ezekiel Ston (#8) üzenetére


nubreed
veterán

Most lehet fikázni a South Parkot a stílusa miatt, de legtöbbször a valóságra reflektál sajátos stílusában, a maga módján jól feltárva a világ társadalmi, gazdasági, stb problémáit. És eszembe jutott, hogy az egyik részben volt egy olyan jelenet, amikor neten ismerkedtek a gyerkőcök egymással egésznap ott lógtak és küldték az üzeneteket egymásnak de amikor személyesen véletlenül találkoztak, kb 2 mukkot tudtak mondani egymásnak és utána "visszabújtak" a laptop képernyő mögé és ott folytatták mert a való életben egyszerűen képtelen voltak beszélgetni egymással. És ez a jelenség nem vicc, már pszichológiai szakirodalma is van ennek és valószínűleg egyre nagyobb méreteket fog ölteni...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) Ezekiel Ston válasza nubreed (#9) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ezzel egyet tudok érteni, mert látom én is ezt a jelenséget. Sok ember függ ettől a jelenségtől sajnos.

(#11) lysgb


lysgb
tag

nem enged regisztrálni.. pedig érdekelt, de akármilyen formában írtam be, nem engedett. na mindegy...

(#12) Zedz válasza nubreed (#9) üzenetére


Zedz
addikt

Az a szomorú, amikor a szórakozóhelyeken egy asztalnál 4 emberből 4 a telefont bújja. :(

(#13) Ezekiel Ston válasza Zedz (#12) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ez már elég szomorú egy dolog. De amíg ilyen oldalak léteznek és jönnek létre nem csodálkozom, mert agymosásra tökéletes. Ami ennél szomorúbb, hogy pl első randin (láttam ilyet) kifogynak a találkán a beszélgetnivalóból, és mit csinál a két diplomás gyökér? Na mit? Mobil elő, face+kommentelés+idióta fotómutogatásba kezdenek egymásnak hogy ez meg ezt csináltuk...Ahelyett, hogy egymásról beszélnének, ismerkednének, vagy felkérné táncolni, elvinné valahova sétálni, beszélnének a tájról a helyről bármi másról...
Viszont nem vagyunk egyformák, -szerencsére. Ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.