Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttt1


ttt1
őstag

Én is nagyon bírom a fejüket, volt alkalmam nyáron pár emberkével találkozni és felejthetetlen emlék marad számomra. Aki ismeri az ugy is tudja miröl beszélek aki meg nem az meg nézzen utánna és ismerje meg öket :)

(#2) Bici


Bici
félisten

Elég nagy lehet a gáz, ha már erre van szükséged, és más nem is segíthet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha már címlapra tetted:

1. túl rövid az írás
2. sok értelme nincs, ugyanis azoknak semmit sem mond, akik nem ismerik a szóban forgó úriembereket, akiknek meg mégis mond valamit, azoknak sem ad semmi pluszt(gyakorlatilag nincs semmi információértéke a cikknek)
3. címet nem csupa nagybetűvel írunk

Bocs, ha megbántalak ezzel, semmi gond nem lenne vele, ha a saját blogodba tennéd, de ezt így nem tartom elégnek egy címlapos íráshoz.

***

(#4) Muton


Muton
addikt

ezért kár volt regelni :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5) dreama válasza ollie (#3) üzenetére


dreama
újonc

1. Ma AZÉRT regisztráltam, hogy elmondhassam a véleményemet nektek...
2. Nem tudtam, hogy meg van adva egy minimum hosszúság, ami alatt nem lehet véleményt nyilvánítani.
3. Nem én tehetek róla, hogy a magyar lakosság nagy része csak addig jut el agyilag, hogy valóságshow-kat nézzen; és nem tudja, mi az a stand up comedy.
4. Jellemző magyar mentalitás: basztassuk a másikat, és ne építő jellegű kritikával lássuk el.
5. Aki nem tud ÉRDEMBEN hozzászólni a témához, inkább maradjon csöndben!

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#6) ttt1 válasza Bici (#2) üzenetére


ttt1
őstag

Btw nem mindenkinél fenékig tejfel az élet igy nem biztos ,hogy a karácsony az olyan boldog ünnep, csak ezt sokan hajlandoak elfelejteni...Örülj,hogy neked minden pillanata öröm, de ne fikázd azt akinek nem az...

[ Szerkesztve ]

(#7) BITBOYS válasza dreama (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!

1. Ne címlapra írd az ilyen jellegű laza témákat.
2. Lehet vélemyényt nyílvánítani, de lásd 1-es pont.
3. Gyorsan gyengeelméjűnek titulálod itt fél országot, ez nem valami szimpi.
4. :U
5. :U

:)

Mikor egyedül kell állnunk az "ünnepi" horrort, mikor a családi veszekedés elől elmenekülve magunkra csapjuk-zárjuk az ajtót.

Ezt a részt nem igazán értem :F

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) dreama válasza BITBOYS (#7) üzenetére


dreama
újonc

1. Ha nem a címlapra rakom, akkor nem látja senki
2. Érdekelne, hány leütéssel lehet kikerülni főoldalra?
3. Nekem pedig az nem túl szimpatikus, hogy az első 4 hozzászólás mind fikázás volt....

Szerettem volna a többiekkel is megosztani ezt az élményt, hogy másnak is vidám napot szerezzek, de erre csak a kritikákat kapom. ...:-(

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#9) dreama válasza BITBOYS (#7) üzenetére


dreama
újonc

Mikor egyedül kell állnunk az "ünnepi" horrort, mikor a családi veszekedés elől elmenekülve magunkra csapjuk-zárjuk az ajtót.

még sosem vonultál a szobádba, mikor otthon ment a cirkusz? (pl szenteste)

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#10) BITBOYS válasza dreama (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

1. Értem én, de ez itt egy számítástechnikai fórum, a címlapos írások is ezzel kapcsolatosak.
2. Nem a leütés számít:) lázadó típusnak tűnsz
3. Ez itt már csak így megy, ha valaki nem gondolja át rendesen mit, mikor, hova nyit.

Ha van családod miért kell egyedül állnod az ünnepi horrort?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) knifemaster válasza dreama (#5) üzenetére


knifemaster
tag

Ahhoz képest hogy véleményezel,úgy néz ki mint egy kinyilatkoztatás.
Nem nézek TV-t jó sok éve ,nem ismerem sem a műfajt sem az illetékeseket, ezért az sem biztos hogy kellenek nekem!
A negatív kritika is kritika,még ha nem is tudod elviselni.

Azért az érdekelne,hogy milyen érdemi hozzászólást vársz,ha az előzőek nem voltak azok? Bólógató jánosok heves igenlését?
Mi mozgatott téged eme írás megalkotására? Érzelmi viharok? Énközpontúság?

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#12) dreama válasza BITBOYS (#10) üzenetére


dreama
újonc

Egy kérdés: én, mint kezdő, látok olyan topicot, hogy kultúra, utazás, sport,az élet, akármi. Ezek mind számítástechnikai fórumok? Ha igen, akkor bocs, hogy ide tévedtem.

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#13) (Kolombusz) válasza dreama (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az ollie hozzászólása építő jellegű kritika volt.
Ne félj, majd, ha az én utcámba kerülsz, meg tudod, mi az a fikázás.

Az viszont látom faszán megy, mint mindenkinek ebben az országban, hogy egyből azt mondod, ez megy ebben az országban.

Hát igen, amúgy biztosan néhány erőltetett humorú balfasz kell a magyar népnek.

[ Szerkesztve ]

(#14) BITBOYS válasza dreama (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

És ezek címlapos írások? Biztos találsz olyat ami nem szorosan kapcsolódik a témához, viszont annak valszeg minősége és tartalma is van, nem csak érzelemmegnyílvánulást tartalmaz.
Nem játszd a sértődöttet, itt nem akar senki bántani téged. Egyáltalán mióta olvasod a Prohardvert?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) dreama válasza knifemaster (#11) üzenetére


dreama
újonc

Nem feltétlenül akartam vitára bocsátani a kérdést. Egyszerűen csak le akartam írni, hogy örülök, hogy léteznek. Bocsáss meg nekem, hogy véleményemet nem tudtam kellően szakszerűen megfogalmazni.

Nem azért szántam, hogy valami oltári nagy átgondoltság legyen benne, vagy fennkölt, hosszú és tartalmas legyen; egyszerűen csak meg szerettem volna osztani másokkal egy élményt. Őszintén szégyellem magamat botorságom miatt..

Bizonyára énközpontúságra utal, hogy dicsérem mások "munkásságát"...
Mindenkitől elnézést kérek, hogy nem voltam méltó eddigi, mélyenszántó hozzászólásaikhoz, és bejegyzéseikhez...

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#16) ttt1 válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


ttt1
őstag

Hát igen, amúgy biztosan néhány erőltetett humorú balfasz kell a magyar népnek.

Szted a barátok közt ,Gyözike show, és társai értelmesebb müsor?

(#17) (Kolombusz) válasza ttt1 (#16) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Írtam én ezt bárhol is?

(#18) ttt1 válasza (Kolombusz) (#17) üzenetére


ttt1
őstag

Pls mondj olyan müsort akkor ami szórakoztat :)

[ Szerkesztve ]

(#19) BITBOYS válasza dreama (#15) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezzel sincs gond ha az OFF-TOPIC LOGOUT-ba írod. Ott minden elfér :)

comprende?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) (Kolombusz) válasza ttt1 (#18) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tv-t nem nagyon nézek, mert nem tudok hozzáigazodni.
De amit tv-ben vetítenek és meg szoktam nézni, az néhány sorozat, pl. Prison Break, Entourage, Supernatural, stb...

Én nem azon akadtam ki, hogy neki ez tetszik, hát istenem, emberek vagyunk, mindenkinek más az ízlése. Hanem ezen az idióta kijelentésen, hogy ez kell a magyar népnek.

[ Szerkesztve ]

(#21) 7


7
addikt

Zarjuk le a cimlapos/nem cimlapos temat. A hatar homalyos, es a LOGOUT foszerkesztojenek dolga eldonteni, hogy pontosan melyik iras maradhat cimlapon, es melyik nem.

A szempontok ertelemszeruek: minel igenyesebb, erdekesebb, informativabb az iras, annal tobb keresnivaloja van kint a fooldalon. Az, hogy valaki tobb olvasot szeretne, nem indok arra, hogy barmilyen irast kipakoljon.

Most pedig tenyleg terjetek mar ra erdemben a temara.

(#22) Tüzi válasza dreama (#15) üzenetére

Te tetszel nekem :D :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#23) dreama válasza BITBOYS (#19) üzenetére


dreama
újonc

Igazad van. Mint említettem, új vagyok, ezért gőzöm sem volt róla, hogy ez off-topicba való. Máskor körültekintőbb leszek, ígérem.

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#24) knifemaster válasza dreama (#15) üzenetére


knifemaster
tag

Miért,kérdeztél valamit? Én nem láttam kérdőjelet.

Most erre mondjam én is azt hogy tipikus magyar mentalitás?
Tettél valamit, véleményezték.nNeked nem tetszik,bevágod a durcit?Ez lenne a megoldás?:D

Az énközpontúság alatt azt értem,hogy a mai felnövő (de)generációk nagy hányadának egyki életélja a középpontba kerülés.Bármi áron.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#25) dreama válasza knifemaster (#24) üzenetére


dreama
újonc

"Nem feltétlenül akartam vitára bocsátani a 'kérdést'. Egyszerűen csak le akartam írni, hogy örülök, hogy léteznek. "

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

(#26) Gave


Gave
addikt

A stand up comedy-k szerintem is nagyon jok ;) plusz most nagyon ugynezki ,hogy enis egyedul karacsonyozok, koliban igy tv helyett max jutu'b , ...azt meg hogy mi kell a magyar nepnek nem irom le megsporolva par szaz flame hsz-t ;] ;] .

(#27) Gave válasza Muton (#4) üzenetére


Gave
addikt

Ezert kar volt hozzaszolni ;] ....meg ezert is ;] ;]

(#28) Bici válasza ttt1 (#6) üzenetére


Bici
félisten

Nem fikáztam senkit, csak ha valaki DVD-vel gyógyítja magát, akkor egyéb problémái is vannak.
Ez a két kijelentés...

"Mi kell a magyar népnek? Csak ők. Csakis ők. !
Ők lesznek ott velünk akkor is, mikor senki más nem.
"

...meg szegénységi bizonyítvány.
Aki ezt így gondolja, az nagyon nincs képben, és sok baj lehet belül is.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) ttt1 válasza Bici (#28) üzenetére


ttt1
őstag

A moderátor kérte a témához szóljunk hozzá..Ha pszichologus kell mindenképp téged foglak ajánlani , és örülj ,hogy rózsaszín buborékban élsz...

(#30) Bici válasza Bici (#28) üzenetére


Bici
félisten

Mellesleg nálunk sem fenékig tejfel a családi légkör, de inkább a nyugalmat igyekszem fenntartani, mintsem hogy besértődve magamra zárjam a szobámat, még akkor sem, ha én kapok majdnem minden pofont...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#31) Magnum_


Magnum_
nagyúr

miért nem az eredeti nickeddel? ezért kár regisztrálni egy újat...

I humbly and respectfully decline™

(#32) Dany007 válasza dreama (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Sajnos én pontosan tudom mire gondolsz...

Viszont az oldal lényegét neked is meg kell értened :)
Tény, hogy az itteniek többsége nem jól bánik az ujjloncokkal...
Az a lényeg, hogy a címlapra egy adott témának a kidolgozott, igényes, szerkesztett formája kerül ki. Ezek közül is a legjobbak a Top 5-be.
Van a személyes blog, amibe a saját dolgaid, gondolataid, események stb.. kerül, mint egy online napló...blog.
És van a sima Fórum, ahol indítasz egy témát egy kezdő hozzászólással, majd a többiek folytatják ha van hozzátenni valójuk. Szal

1. címlap: kidolgozott, részletes leírása, kifejtése egy témának.
2. blog : személyes bejegyzések, online napló stb...
3. fórum: 1-1 téma, amit nem te akarsz kifejteni, hanem indítasz egy gondolatmenetet, amit a többiek tovább visznek

Szal az írásoddal abszolút semmi gond sincs. Egyszerűen rossz helyen volt.
Ez nem a Te hibád, szerintem egy újonc se fogja elolvasni első bejelentkezéskor a szabályokat, vagy, hogy mi is ez az egész, hogyan működik. Ez tény, ez így van.
Viszont a többiek hibája az, hogy nem képesek normál hangnemben hozzáállni az újoncokhoz... Mindig ez van... A lerohanás, az ellenséges hangvétel... Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#33) dreama válasza Dany007 (#32) üzenetére


dreama
újonc

Köszi szépen, hogy így összefoglaltad..:-)

Nem én vagyok az Ördög, csak a magyar hangja....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.