Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LeventeV


LeventeV
senior tag

Simán elképzelhető, hogy a PS4K és az Xbox neXt csak az eredeti konzolok Slim változatai. Lassan 3 év telt el a megjelenésük óta. Hihetetlen számomra, hogy a hasonló cikkek még csak meg sem említik ezt a lehetőséget.

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Adjanak bármilyen nevet is a gyereknek, de szerintem nem kell már hosszú éveket várni egy frissített kiadásra, vagy egy új gépre. Egyszerűen nem fogják tudni hozni azt, amit szeretnének ezzel a gyenge hardverrel.

(#3) Z10N


Z10N
veterán

"Ettől azonban még érdekesebb lett a helyzet, mivel néhány szemfüles emberek találata, akik David Gardner LinkedINn oldalán megtalálták az alábbi bejegyzést."

Koran volt meg latom ;)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én hiszek az MS-nek. Mert az MS jófej és sosem hazudik! :U :)

Egyébként lassan akár el is engedheti a MS a One kezét. Sokat már nem buknának szerintem vele. Vagy tévedek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza Z10N (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3:50-kor írtam konkrétan. :DDD Köszi, javítva.

Live-Die-Respawn

(#6) HaJózsi válasza .LnB (#4) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Továbbra is a legjobban fogyó Xbox.
Ahogy a PS4 is a legjobban fog fogyó PS.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#7) antikomcsi válasza HaJózsi (#6) üzenetére


antikomcsi
veterán

A PS4-ről még el is hiszem, de, hogy a one nem muzsikál jobban, mint a 360 az szinte biztos.

(#8) oriic válasza antikomcsi (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig de. Többet adtak el belőle eddig elvileg mind az Xbox Classic-ból és az Xbox 360-ból összesen. PS4 eladásoktól viszont még így is nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) #52815360 válasza .LnB (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

Semmit sem buknának vele. Az első eladott példány után már plusszban is voltak.

[ Szerkesztve ]

(#10) antikomcsi válasza oriic (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én ezzel teljesen ellentmondó adatokat találtam.

Xbox 360-bol jóval többet adtak el, hisz régebb óta van piacon. De ha időarányosan nézzük sem túl rózsás a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.