Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

(#1) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nagyon jól kitaláltad :-) Márminthogy jó a stílusod.
Hogy csináltad a képet? Nagyon aranyosak :) :C :))

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#2) 7 válasza hcl (#1) üzenetére

7
(addikt)

Köszönöm. A kép nem az enyém, véletlenül futottam bele, megtetszett. Gondoltam, jobb így közreadni, mint egy egyszerű fórumhozzászólásban. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) hcl válasza 7 (#2) üzenetére

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ja, tök azt hittem hogy nálad történt :-) De az írás akkor is jó :-)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Thunderzolee

Thunderzolee
(addikt)

AAAhh, ez a kép..
Ez egyszerűen hihetetlen!
Érdekes párbeszédbe csomagoltad. Klafa! :)

De jó ez a Logout! :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Ygg

Ygg
(senior tag)

Kár, hogy nem saját a kép, akkor többet tudnál mesélni, de nagyon jó a körítés, gratula!

(#6) joey04

joey04
(félisten)

nagyon nagy ez a kép! :)
és nagyon ötletes a történet hozzá, gratula! :K

(#7) S.J.M.

S.J.M.
(aktív tag)

Tetszik a történet, főleg, hogy először nem is tudtam kinek a "bőrében" vagyok. :)

Most tudom, hogy nagyon gonosz leszek (bocsánat), de a képen 3 szarvas van. :)

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#8) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

Jó ötlet volt a képhez a szöveg. :K :C

(#9) Vakegérke

Élmény volt, köszönöm. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Omega81

Omega81
(senior tag)

Ez nagyon jó! Köszi! :C :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#11) ladybug

ladybug
(őstag)

Édes sztori, jó a kép. Nagyon ügyes vagy.

A beszélgetést pedig olyan, mintha a két szarvas a Mackótestvérből folytatná. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#12) Sirpi

Sirpi
(senior tag)

Végigolvastam, nagyon jó volt, aztán elgondolkoztam, hogy most én nem értek valami rejtett utalást? De 1 másodperc múlva lejjebb görgettem a képig, és összeállt minden. Váratlan volt és ütött :) Jó kép, jó történet, grat! :R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#13) 7

7
(addikt)

Köszönöm. :)

(#14) VoDaFoNe

VoDaFoNe
(aktív tag)

Édes :) jóírás

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15) tkazmer

tkazmer
(addikt)

tetszik, jól sikerült :C
érdekes, hogy pont ma futottam bele néhány őzbe és egy nyúlba az alföldön egy tájfutó verseny folyamán...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.