Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén nem a hsz-be beírós "oriic összeszámolós" módszert alkalmazzátok? :D

Red Dead Redemption 2

Nem volt egyszerű döntés. A Detroit: Become Human volt még nálam versenyben a végén. De az RDR2 sokkal nagyobb, komplexebb, és eszméletlen atmoszférát sugároz. Detroit a sztorival, sztorijaival vett le a lábáról.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) LLKobe


LLKobe
veterán

Hol a Fallout76?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Én a Pillars of Eternity II: Deadfire-re szavaztam. Nálam egy RPG mindig előnyt élvez.

(#4) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Idén nem a hsz-be beírós "oriic összeszámolós" módszert alkalmazzátok? :D"

Sokan jelezték, hogy nem a legjobb megoldás volt, szóval most valami újat próbálunk ki. Valamint korán ki is lett téve az egész, hogy legyen idő szavazni, és ne az legyen mint tavaly pl, volt olyan aki nem is tudott róla.

(#2) LLKobe

Mint GOTY? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) VágniValó


VágniValó
addikt

Azta...Super Smash Bros 4% felett de a Kingdom Come: Deliverance nullán áll :D:D az oszt igen! Sőt a Detroit Become Human-t is megelőzi.

Amúgy én olyanra szavaztam, amivel életemben nem játszottam, mert nincs konzolom (segítek kovbojos)

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) oriic válasza VágniValó (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Amúgy én olyanra szavaztam, amivel életemben nem játszottam, mert nincs konzolom"

Nem csak konzol exkluzívok vannak a listán. ;)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) janeszgol válasza oriic (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont arra szavazott, ami csak konzolra van: RDR2. :)

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Én PCs -ként a Assassin's Creed: Odyssey -t jelöltem be,hiszen ezzel játszottam,ezt ismerem és nekem ez az év játéka.Persze vannak ennék jobb játékok is, és a listán szereplő minden alkotás kiváló a maga kategóriájában és a platformján.
Ami még tetszene : Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age,Monster Hunter World - ez megvan és néha játszom is vele ;), Shadow of the Tomb Raider, Forza Horizon 4. - ezek a listámon vannak és csak egy leárazásra várnak.
Ami jó lenne ha lenne PC -n: Red Dead Redemption 2
És ami jó,de exkluzív : God of War,Detroit: Become Human,Marvel's Spider-Man.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) VágniValó válasza oriic (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

[link]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Konzol exkluzív címek nálam kiesnek pécésként, a multiplatformok közül meg számomra egyik sem GOTY material idén sajnos.

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Durva, hogy mindegyik elkerült. Nekem ezek a "nagy" címek nem jelentenek semmit. Öreg vagyok :DDD
Egy játékot vettem idén, az is F76 volt, de már meguntam.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egyértelműen a God of war . De ahogy látom nem csak én gondolom így :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13) semetka


semetka
őstag

Far Cry 5 óriási csalódás volt, sőt már látom hogy a New Dawn is az lesz. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#14) Qkackca


Qkackca
őstag

Hm, azt hiszem le vagyok maradva. Egyiket sem próbáltam ;]
Na jó, tegnap pont kipróbáltam a tombraider demot, de most egy játék alapján egész évest választani, meredek lenne.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15) Silεncε


Silεncε
őstag

BFV jó, de nem GOTY, FH4 szintén nagyon jó, de az se GOTY, a Shadow of Tomb Raidernek csak a demójával toltam, majd ha megint akciós lesz, behúzom. Más idei játékkal nem nagyon játszottam, a God of Wart jelöltem, néhány gameplay videó meg vélemények alapján.

(#16) oriic válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ha pedig valamilyen oknál fogva a felsoroltak között nincs ott kedvencetek, nyugodtan írjátok le kommentben a címét" :R

Live-Die-Respawn

(#17) Fitzgerald válasza oriic (#16) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem a listával van a baj, hanem hogy tökre nem tudok olyan pécére is megjelent címet mondani, ami megérdemelné a GOTY plecsnit. :)

(#18) Chapel


Chapel
addikt

Tudom, hogy nem a nyertes kategória, de kapott tőlem egy szavazatot a Subnautica.
Imádoma tengeri felfedezést, VR-ban meg még horror játékban sem fostam úgy mint a sötét tenger mélyén :C

Btw akit érdekel elvileg holnaptól ingyenesen fogható két hétig az Epic store-ban!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) hitchins


hitchins
őstag

Detroit

[ Szerkesztve ]

(#20) gbela


gbela
senior tag

Frostpunk, egyetlen jatek egesz evben ami elerte azt amit kb 10 eve egy jatek sem, hogy azert siessek haza, hogy jatszhassak mar. Utoljara 10 eve a wow volt ilyen max szamomra. Ez 25 ev PC game-eles utan eleg nagy szo:)

(#21) Daelion válasza VágniValó (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Dettó.
Szinte minden 'nagyobb' cím kimaradt nekem az idei felhozatalból PC-n vagy nem volt olyan amire azt mondanám,hogy GOTY.

Ezért ment +1 Kratosnak mert ugyan nincs konzolom de ez az a játék ami miatt most bánom,hogy nincs.

(#22) #78687232


#78687232
törölt tag

DB FighterZ, de a Mutant Year Zero is közel volt.

(#23) janos68


janos68
aktív tag

Nagyon vártam a RDR2.-t, de eléggé csalódtam benne. A negyedik fejezetnél fel is adtam az egészet, mert már hányingerem volt a lovaglástól. Gyönyörű, hihetetlen zenéi és hangjai vannak, de rettenetesen unalmas hosszabb távon.
A Gow meg olyat rakott le, amit megtippelni sem tudtam volna. Régen élveztem játékot ennyire. Toronymagasan az év produktuma.

(#24) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Imádom a RedDead2-t, de goty csak egy lehet és az idén nálam a GodOfWar úgy,hogy "csak" egy prológus. Fel lehet kötni a gatyót a többieknek.

Life, Uh, Finds A Way

(#25) Drp81


Drp81
aktív tag

Gondolkodás nélkül: God Of War. Nekem ez volt a tuti befutó. Uncharted 4 óta nem szórakoztam ilyen jól egy játék alatt sem. Még sok ilyet kívánok a boldog új évre is! (Last Of Us 2? Hm... reméljük!)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#26) .LnB válasza Drp81 (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem, hogy jövő ilyenkor öröm könnyek között nyomhatok majd a Death Stranding-re. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) oriic válasza .LnB (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+++++++++1

Live-Die-Respawn

(#28) Drp81 válasza .LnB (#26) üzenetére


Drp81
aktív tag

Ahha, téllleg, azt’ majd elfelejtettem!
Meg a Ghost of Tsushima-ra :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#29) hombre[EU] válasza .LnB (#26) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A próféta szóljon belōled :)

Life, Uh, Finds A Way

(#30) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Mivel csak olyan játékra szavazhatok, amelyet személyesen kipróbáltam, az Xbox pedig csak Karácsonykor lesz beüzemelve, így sok időm nem lesz a véleményalkotásra... ráadásul addig az RDR2-t is be kell szerezzem :)

Így sem lehetek majd objektív, hiszen a felsorolt címek nagy részét max. YT-ról és tesztekből ismerem, ráadásul a PC/XO/PS4 közösség ritkán metsz a másik csoportokkal, de ez talán annyira nem is fontos, hiszen a szavazás úgyis csak a Prohardver-t figyelő játékosok aggregált véleményét tükrözi, többet nem.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#31) maximilian4


maximilian4
addikt

Ezt a ps4 fanok nyerik.

Maxi

(#32) melega


melega
őstag

God of War!

(#33) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Shadow of the tomb raider.

(#34) Banano válasza ->Raizen<- (#33) üzenetére


Banano
tag

Jézus..közelében nem volt az első két résznek.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#35) Prime110


Prime110
aktív tag

Detroit
Imádtam a GoW-ot is a komplett körítés, a mitológia, az atmoszféra, a látvány, minden egyben, és helyet bérelt a polcon a "sohanemadomel" szekcióban, de minden oldalról nálam a Detroit lett a befutó.
A komplex döntési rendszer, a karakterek, a narratíva és maga a témaválasztás is teli találat. Nem volt könnyű döntés, de a GoW nekem a végére kifulladt miután minden meglett, a Detroit-ban még most is maradt egy-két fel nem göngyölt szál és ha a decemberi hajtásnak vége azokra fogok rámenni, hogy mindhárom karakterrel kimaxolhassam a játékot. Soha rosszabb évet PS-en!

(#36) .LnB válasza maximilian4 (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tulajdonosok. És mi már azzal nyertünk, hogy végigjátszottuk ezeket a játékokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) Trade88 válasza .LnB (#36) üzenetére


Trade88
tag

Legjobb élményt a Subnautica adta :)
Legnagyobb csalódás a Buglout 76.
Nem válaszolni akartam..

[ Szerkesztve ]

(#38) #21123072


#21123072
törölt tag

Legjobb: God of War

Legrosszabb: Shadow of the TR

(#39) kwzatz válasza Qkackca (#14) üzenetére


kwzatz
őstag

"Na jó, tegnap pont kipróbáltam a tombraider demot, de most egy játék alapján egész évest választani, meredek lenne."

A legtöbben pedig ezt csinálják. Szerinted sok olyan ember van itt, aki a felsoroltak közül 5-nél többel játszott és össze tudja az idei játékokat hasonlítani? :)

(#40) .LnB válasza kwzatz (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

11-gyel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) kwzatz válasza .LnB (#40) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez eddig egy.

(#42) janeszgol válasza maximilian4 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez az. A kis barátoddal csináljátok itt is a PS vs Xbox csatározásokat. Nincs olyan kicseszett hír, ahol ne hangoztatnátok a felsőbbrendűségeteket, ne reklámoznátok azt a szrt.

(#43) ->Raizen<- válasza kwzatz (#39) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem mindenkinek van konzolja. Igy nalam sok jatek kimaradt csak egy gamer pcm van arra meg eleg verszegeny volt a felhozatal. Forza 7 multit a mai napig tolom szoval nalam az a top 2 iden.

(#44) kwzatz válasza ->Raizen<- (#43) üzenetére


kwzatz
őstag

Tudom, ráadásul még ha van is, akkor sem feltétlenül csak új játékokkal játszik az ember, ezért is írtam, amit írtam. Nekem sincs konzolom, a felsorolt játékok közül egyet sem próbáltam, még az előző évekből is van mit pótolni, arra sem elég az idő.

(#45) Xaels


Xaels
félisten

God Of War. Sok mindenhez volt szerencsém a listáról, az MHW-t pont ma próbáltam ki. Sok jó játék van itt, rengeteg élménnyel gazdagodtam. A jövő év is ilyen legyen vagy még jobb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) mike1334 válasza janeszgol (#42) üzenetére


mike1334
veterán

maximilian4.nek csak Switch van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) saelin válasza Chapel (#18) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is a Subnautica lett Goty. Kicsit bugos még ps4-en, de így is hatalmas élmény! Nincs még egy ilyen játék mint ez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#48) atainprison


atainprison
senior tag

A Vampyr igazán felkerülhetett volna a listára. Igen egyedi játékélményt nyújt, szerintem sokkal jobbat, mint ahogy azt a kedves hozzáértő kritikusok mondják.
Szóval nálam a Vampyr a GOTY.

[ Szerkesztve ]

(#49) k-adi válasza .LnB (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

az igazi goty a ps4 :DD

ritkán írok ilyet, főleg neked :D de igazad van..
Idén elég szar a mezőny, de Red Dead Redemption 2 idén a goty.

A GoW3 is JÓ sok szempontból de szerintem nem volt akkora fejlődés az elődhöz képest +nehogymár egy verekedős játék legyen goty :) a cod, bf 5meg egy vicc, a far cry5 végképp, shadow of tomb raider se volt akkora durranás már...ahogy ac Odyssey se. :N

A másik esélyes nálam is a Detroit: Become Human volt, dehát ahogy látom a gamerek továbbra sem szeretik a komplex narratívás játékokat :( kár, mert a heavy rain és a beyond 2 souls is jó

Marvel's Spider-Man nekem kimaradt sajnos.

Csodálkozom, hogy felkerült a listára a Frostpunk! :Y
no meg Hitman 2 is egy hitman1 dlc, bár imádom a stealth game-eket, de nem érdemel meg semmit az

(#50) .LnB válasza k-adi (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Detroit és a RDR2 között nálam az döntött, hogy a RDR2 inkább játék mint a Detroit. Imádom az utóbbit is, csak azt nyomtam kétszer végig idén. De ott a sztori a lényeg. Az RDR2-t pedig játszani élmény.

De van 4-5 játék ami simán goty lehet, nem tudok belekötni egyikbe sem. Nekem az RDR2 volt az, másnak pedig más..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.