Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4) Vistaboy válasza TazLeacher (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

"A rohadt nagy wareztevékenység miatt nem jelennek/fognak megjelenni igazán nagy címek PC-re."
Konkrétan erről van szó. Azért is jön ki mostanában egyre több játék csak konzolokra. Esetleg egy-két év múlva, amikor már megtermelte a bevételeket, akkor kiadják PC-re is.

Mostanában amúgy egyre több játék jön ki 10K alatt, de azért felfoghatjuk ezt az összeget átlagnak. A legújabb DVD-filmek már 3-4K környékén járnak, és ez már szerintem egyáltalán nem horribilis.

"MOD: még annyit, hogy szerintem nem a szakmaiba kellett volna...de mostmár mind1."

Gondolkoztam, hogy a játékokhoz rakom, de végül azért raktam ide, mert nem csak a játékokról, hanem a programokról is szó van a warez alatt... :DDD

Ui.: Hát, ha nagyon nagy baj, akkor majd átrakják. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.